Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Шампунь з кератином
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Шампунь з кератином Кожній жінці хочеться мати красиві доглянуте волосся, що не так-то просто. Під впливом чинників навколишнього середовища, стресів, використання плойок та інших інструментів волосся часто стають тьмяними, ламкими, починають сіктися. І тоді гостро постає питання про те, як підібрати засоби по догляду не тільки з косметичним, але і з лікувальним ефектом. Особливо це актуально стосовно шампунів, які ми використовуємо частіше інших засобів. Останнім часом серед зміцнюють і відновлюють засобів для волосся особливо популярні різні комплекси, зокрема - шампуні з кератином .

Переваги і недоліки кератинових шампунів


Кератин являє собою складний білок, причому волосся складаються з нього більш як на 80%. Тому від кількості і стану клітин кератину волосся багато в чому залежить їх зовнішній вигляд.
Вважається, що міститься у шампуні кератин повинен заповнювати порожнечі, що утворилися при відшаруванні лусочок. Він як би «пригладжує волосся, роблячи його більш гладким і пружним. Але варто відзначити, що один тільки шампунь повноцінного результату не дасть, і досягти потрібного ефекту можна, тільки якщо шампуні з кератином використовувати в комплексі з іншими засобами (бальзамами, масками і кондиціонерами).
Основна функція шампуню - видаляти з волосся бруд і залишки жиру. Тому при використанні шампуню кератин не залишається на волоссі в потрібній кількості. Крім того, в таких засобах, як правило, використовується гідролізований (оброблений) кератин, ефект від якого значно нижче, ніж від впливу цілісних молекул цього білка.
При цьому тонкі, схильні до жирності волосся швидше забруднюються і неважкі. Правда, цей ефект зазвичай спостерігається у випадку недорогих засобів і обумовлений, переважно, вмістом у них дешевих силіконів, а не кератину.

Шампуні, що містять кератин


У складі шампунів кератин являє собою корисну добавку, але при покупці варто звертати увагу і на склад у цілому, тому як миюча формула надає на волосся помітний вплив.
До найбільш поширеним і бюджетним марок таких шампунів можна віднести білоруський шампунь з кератином фірми «Витэкс» і кошти Nivea.

Бессульфатний шампунь з кератином


Більшість шампунів, особливо нижньої і середньої цінової категорії, містять лаурилсульфат або лаурилсульфат натрію. Це досить агресивні поверхнево-активні речовини, які, з одного боку, добре очищують волосся від жиру, але з іншого - можуть сушити шкіру голови.
Бессульфатние шампуні - варіант куди більш м'який, і найкраще підходить для тонких сухих волосся.

 • Серед шампунів без сульфатів з кератином варто згадати американську марку Alterna. Продукція відноситься до вищої цінової категорії, але, за відгуками, вважається однією з найкращих серед представлених зараз на ринку.

 • Також попитом користуються шампуні марки Cocochoco, але вони більшою мірою спрямовані на те, щоб підтримувати волосся після кератинового випрямлення.

 • Ще одна марка шампуню цієї ж категорії - шампунь-кондиціонер BioGOLD з кератином і протеїнами. Володіє м'яким миючим складом, але, як будь-багатофункціональний засіб, не настільки ефективний, як спеціалізовані шампуні. Крім того, тонкі волосся після його застосування можуть електризуватися.


 • Шампунь з кінським кератином

  Шампунь з кератином
  Одне з найбільш поширених помилок щодо шампунів на основі кератину пов'язано з так званим кінським кератином. Кератин зазвичай отримують з вовни овець. Тому якщо ви бачите в складі кінський кератин - це неточність перекладу, так як у засіб крім кератину додається кінський жир.
  Часто під кінським кератином увазі лінійки шампунів, призначених для коней, які останнім часом стали дуже популярні. Такі шампуні по складу мало відрізняються від тих, які призначені для людей, але вони більш концентровані і не містить парфумерних ароматів і потенційних алергенів.
  19 січня 2018 в 14:52  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: