Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Сезонна депресія
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія

В які пори року буває депресія?

Сезонна депресія підрозділяється на два виду:

Осінньо-зимова

14Зазвичай вона виникає глибокої осені або на початку зими, і проходить тоді, коли весняні промені сонця починають дарувати перше тепло. Це найпоширеніший вид сезонної депресії і це не дивно.Закінчується відпустка, яскраві фарби природи змінюються на сірий і похмурий фон.Не дивно, що життєвий потенціал у подібній атмосфері знижується.

Весняно-літня

Цей вид розлади зустрічається набагато рідше, проте протікає складніше.Люди, схильні до цього різновиду депресії, гостро сприймають відсутність позитивних змін в житті в цей період.Все навколо змінюється, а життя, за їх особистим сприйняттям, залишається сумною і одноманітною. До того ж дає про себе знати авітаміноз.Організм витратив всі свої запаси для того, щоб пережити сувору зиму.На весняну радість немає сил.

Сезонна депресія

Сезонна депресія є різновидом психічного розладу, симптоми якого гостро проявляються під час зміни одного часу на інший.Статистики визначили, що в Росії ця недуга наздоганяє близько 6% усього населення.Слабка стать значно частіше відчуває на собі симптоми сезонної депресії.

Так з чого ж деякі люди відчувають дискомфорт через зміни сезону, як в психологічному, так і у фізичному плані?

13Однозначної відповіді на це питання досі немає.Одні вчені вважають, що причини криються в денному світлі, який має великий вплив на організм людини.Окремі люди болісно сприймають зміна сонячної активності в більшу або меншу сторону.Інші наукові діячі звинувачують у всьому гормональні перебудови.

Поради, як боротися з депресією

Щоб хвороба почала прогресувати, варто при перших же симптомах взяти себе в руки і почати діяти.

Є безліч способів, які допоможуть позбутися від цієї нав'язливої психічного розладу:

Відправляєтеся відпочивати в теплі країни

Кілька сонячних днів замінять собою курс антидепресантів.

Більше гуляйте на свіжому повітрі, особливо корисні ранкові прогулянки

12Денне світло найбільш корисний в період з 6:00 до 8:00.Якщо немає можливості у цей час вийти на вулицю, постійте біля великого вікна.На жаль, більшу частину свого часу ми проводимо на роботі, де майже не отримуємо сонячного світла.З цим недоліком потрібно терміново боротися.

Виходьте на вулицю під час обіду, навіть на короткий проміжок часу.Докладніше в статті: Як протистояти стресу на роботі?

Включіть в свій раціон продукти, що містять триптофан

Ця амінокислота сприяє виробленню серотоніну, який відповідає за наш настрій.Триптофан міститься в молочних продуктах, яєчних білках і в м'ясі індички.

Не використовуйте для лікування алкоголь і кава

Деякі люди помилково переконані, що ці напої здатні позбавити від депресії.Вони лише на короткий проміжок часу притупляють симптоми і дають ілюзію одужання, проте, незабаром стан повернеться на колишній рівень або навіть посилиться.

Фізичне навантаження є відмінним ліками в боротьбі з сезонною нудьгою

Під час виконання вправ активізуються життєві сили організму, він насичується киснем, кров починає циркулювати швидше, що покращує роботу всіх життєво важливих органів.Зайнятися спортом допоможе стаття: Як впоратися з лінню і апатією?

Збудуйте режим дня

Важливо лягати спати і прокидатися в один і той же час. Так ви досягнете гармонізації біологічних ритмів.

Тим, кого депресія наздоганяє в літній період, варто поїхати у відпустку в північні країни

11Можна відправитися поплавати в холодне озеро.Якщо поїхати у відпустку не надається можливості, то хоча б забезпечте собі комфортні умови: встановіть кондиціонер, створіть необхідну вологість повітря.

.
20 січня 2018 в 17:26  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: