Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Серветки гачком: схеми
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
Серветки гачком: схеми
Вміння і техніку в'язання гачком можна побачити тільки при в'язанні різноманітних серветок, які завдяки своїй унікальності і краси нікого не можуть залишити байдужими. З допомогою вишуканих серветок можна істотно змінити інтер'єр приміщення, а можна взяти за основу їх малюнок при в'язанні покривал, подушок і, звичайно ж, скатертин. І якщо Ви тільки вчитеся в'язати гачком, то для в'язання гачком серветок схеми будуть просто незамінні. До речі, серветка також відмінно підходить для першої проби і з її допомогою можна швидко навчитися розбиратися в в'язальних схемах. Отже, тема сьогоднішньої статті - серветки гачком схеми ми доклали нижче.

Серветки гачком: елементарні схеми в'язання самостійно


В'язані гачком серветки можуть бути, як ми вже згадували, самими різноманітними за своїми розмірами і формою: круглі, квадратні, трикутні, шестикутні і так далі. Серветки також можуть бути пов'язані з використанням різної техніки: ірландського мережива, брюгтского мережива, техніка печворку. Можна також застосовувати одночасно кілька видів різних технік. Одним словом, в процесі в'язання гачком серветок для Вашої фантазії немає ніяких кордонів і меж.

В'язання гачком серветок, схеми


Нижче наведемо приклад в'язання гачком серветки: схеми серветки з зірками.

'Серветки
Ця серветка в'яжеться гачком під номером один. Її діаметр становить 62cm. Щоб зв'язати серветку з зірками Вам знадобляться білі нитки «сніжинка». Спочатку потрібно зв'язати ланцюжок, що складається з 8 петель, і з'єднати її в кільце з'єднувальним стовпчиком. Перший ряд слід в'язати за наступною схемою: 3 повітряні петлі для підйому, 15 стовпчиків з накидом під петлі ланцюжка і з'єднати стовпчик в 3 петлю підйому. Другий ряд: 3 повітряні петлі підйому, стовпчик з накидом в 3-ю петлю підйому першого ряду, а далі в'язати 2 стовпчики з накидом в кожен стовпчик першого ряду, потім з'єднати стовпчик 3-ю петлю підйому.
При в'язання гачком серветок схеми повинні бути виконаними.
3-47 ряди серветки потрібно в'язати по малюнку, при цьому, пров'язуючи потрібну кількість петель підйому на початку кожного ряду, а закінчувати ряд і перехід до наступного ряду слід здійснювати з'єднувальним стовпчиком. Починаючи з 48 ряду, потрібно приступати до в'язання зубців, при цьому кожен з них в'язати окремо. Коли зв'яжете останній зубець, потрібно обв'язати серветку один раз за допомогою стовпчиків без накиду, при цьому, не обрізаючи нитка. Крім цього, потрібно в куточках великих зубців провязать по 3 стовпчика без накиду. Серветка готова. Залишилося її тільки зволожити, накрохмалити і висушити.

Покрокові відеоуроки гачком серветки схеми


У цьому покроковому відео з в'язання гачком серветки за схемами ви знайдете відповіді на всі свої питання.


Ознайомтеся з ще одним корисним відео по серветці гачком.
18 січня 2018 в 14:10  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: