Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Серіал Дев’яності 2 сезон на НТВ
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками

Серіал Девяності 2 сезон на НТВДев’яності 2 сезон — це очікуване багатьма глядачами продовження нового російського кримінального серіалу від каналу НТВ. Наші читачі запитують, коли вийде другий сезон цього серіалу. Буде названа дата виходу нових серій?.

Друга назва цього проекту — Чума. Режисером цього серіалу є Олексій Козлов, який втілив на екрані сценарій постановника Андрія Балашова. Перший сезон Дев’яностих вийшов на каналі НТВ 26 жовтня 2015 року. 24 серій проекту були відмінно прийняті глядачами, про що свідчить високий рейтинг серіалу.

Багато телекритики говорять про те, що серіал заслуговує на продовження. Нові серії проекту може забезпечити захоплюючий сюжет і прекрасна гра акторів, серед яких можна виділити таких, як Сергій Жарков, Олександр Устюгов, Юрій Бєляєв, Катерина Клімова, Борис Щербаков, Павло Григор’єв, Михайло Морозов, Наталя Данилова та інші.

Сюжет:

Серіал «Дев’яності» розповідає про непросте життя в 90-х роках минулого століття. Головні герої серіалу — це люди, яким доводиться виживати в нових умовах, що виникли після розпаду СРСР. Старий життєвий скарб змінюється новим, зі своїми безжальними законами. У 90-ті для багатьох чоловіків пріоритетом стають гроші, а для жінок — ті чоловіки, у яких вони є!

Головні герої серіалу виявляються по разыне сторони барикад тієї кримінальної епохи. Одні стають олігархами, а інші стають жебраками. Нові умови звеличують людей не по заслугах, а за законами тваринного світу, в якому виживає найсильніший.

Трейлер:

У разі продлени серіалу, нові серії можуть вийти вже в кінці 2016 року. Слідкуйте за нашими обновленими і дізнаєтеся, коли вийде продовження серіалу Дев’яності на НТВ.

Дата виходу «Дев’яності» 2 сезон — осінь 2016 року (орієнтовно)

А вам сподобався перший сезон? Що думаєте про серіал?

16 січня 2018 в 13:11  |  Переглядів: 13  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: