Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Сексундометр
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
Як прискорити або продовжити статевий акт � поради від стахановців, космонавтів і диверсантів.

Фото: Тарас Маляревич (Faces Agency)Ні, немає нічого на світі гірше, ніж займатися сексом на час. Яка може бути пристрасть, які душі і тіла прекрасні пориви, якщо в голові цокає проклятий хронометр?! До настання оргазму залишилося 15 хвилин, просимо зайняти свої місця... Ні, скажімо з усією відповідальністю, такий секс нам не потрібен!
Але в той же час всім нам доводиться рахуватися з невблаганним ходом часу. В тому числі, на жаль, і в сексі. І це ще добре, якщо доведеться засікати всього 15 хвилин. А якщо у вас є тільки 5 хвилин, що тоді? Або, що ще гірше, 10 або 15 годин? Думка про необхідність витримати таку дистанцію здатна перемогти сумніви будь-якого чоловіка. Між тим, в історії чимало свідчень того, як людський організм справлявся з подібними труднощами.
Отже, як займатися сексом, якщо у вас є...

5 ХВИЛИН СЕКС ЯК БІЙ
Секс за 5 хвилин нагадує швидкоплинний вогневої контакт. Прийшов, побачив, переміг — в сенсі оволодів. Ось як радить вести себе в подібній ситуації Статут ЗС РФ:
«Військовослужбовець повинен діяти рішуче і сміливо, проявляти ініціативу і упереджувати всі дії противника».
А ось витяг з навчального посібника «Тактика спецназу»:
«Раптова зустріч впритул породжує природне стан стресу у військовослужбовця. Частішають дихання і серцебиття, підвищується кров'яний тиск, погіршується координація рухів, підвищується потовиділення і в цілому змінюється сприйняття навколишнього світу. Стан бійця значно відрізняється від того, до якого він звик у тирі або на полігоні. В цих умовах складні спортивні техніки неприйнятні і реальну користь приносить лише базова підготовка, доведена до ступеня автоматизму. Простота, раціональність і ефективність дій стають запорукою успіху. Дуже важлива психологічна готовність негайно перейти до рішучих дій».
* Порада: забудьте всі страхи і сумніви. Відмовтеся від суєти і сміливіше в бій. Тіло саме підкаже вам, як потрібно діяти, а на все інше просто немає часу. В таких ситуаціях головне — рішучість і натиск!

12 ХВИЛИН СЕКС ЯК СПОРТ
Звичайно, комусь здасться, що для повноцінного сексу 12 хвилин — це дуже мало. А от древні греки вважали, що за цей час можна встигнути показати все, на що ти здатний. Тому і будь-який поєдинок з будь-якого виду спорту на давньогрецьких Олімпіадах тривав рівно 12 хвилин. А навіщо довше? До речі, самим відомим давньогрецьким чемпіоном був учений і філософ Піфагор, який шість разів вигравав Олімпійські ігри в змаганнях по боротьбі панкратіон — більше, ніж хто б то не було з борців.
«Головне-не перемога, а досягнення гармонії, — Піфагор писав своєму учневі Милону Кротонскому. — Чого варто поєдинок, якщо він не служить встановленню божественної гармонії рухів, споріднених з рухами нашої душі?.. Атлетові слід тренувати голос — наприклад, для порушення пристрасті перед поєдинком доречно поговорити з противником тихим голосом...»
* Порада: використовуйте відведених вам часом, щоб разом з дівчиною знайти гармонію. І киньте читати всякі журнали з дурними радами, адже Піфагор правильно зауважив: для досягнення єдності ваших душ і тіл важливі тільки ті дії, які йдуть від ваших сердець. І пам'ятайте про голос, не мовчіть! Голос серця — це, звичайно, добре, але як без ваших слів дівчина зрозуміє, що воно там їй бурмоче? Так, і про лубрикант не забудь в разі чого.

49 ХВИЛИН СЕКС ЯК МУЗИКА
Хороший секс можна порівняти з добрим джазом. Ні в кого з джазменів немає чітко прописаної партитури, кожен імпровізує і награє щось своє, але всі разом це звучить як один музичний твір. Саме 49 хвилин тривало найвідоміше спільний виступ Елли Фицджералд і Луї Армстронга, коли два великих джазових генія зробили оперу Джорджа Гершвіна Porgy and Bess. Після їх виступу критик з «Енциклопедії джазу» вигукнув:
— Якщо тебе не заводить, коли співають Фицджералд і Армстронг — значить, ти мертвий, чувак!
Пізніше Армстронг згадував:
— Ну, я просто співав, як міг, і думав: «Чорт, Елла може класно заспівати навіть телефонний довідник!» Вона просто жила в музиці, у неї чудове почуття ритму. І я сказав собі: «Не треба їй заважати. Просто підлаштовуйся під неї і все».
* Порада: слова Армстронга — ідеальний рецепт для занять любов'ю. Спочатку 10 хвилин солируешь ти, розпалюючи дівчину до стану пристрасної левиці, а потім просто насолоджуєшся її імпровізацією. І 49 хвилин вашого джем-сейшена пролетять як одна мить.

1 ГОДИНА 48 ХВИЛИН СЕКС ЯК ПОЛІТ У КОСМОС
Якщо ти збираєшся доставити дівчині неземне задоволення, то тобі неодмінно варто взяти до уваги досвід підготовки наших космонавтів. Наприклад, Юрія Гагаріна, який 12 квітня 1961 року здійснив перший в історії пілотований космічний політ тривалістю 1 година 48 хвилин.
— Запорукою успішного результату польоту стало хороше вивчення техніки, — відзвітував Юрій Олексійович у своїй доповіді після приземлення. — Впевненості у виконанні польотного завдання додавали хороше самопочуття і прекрасна підготовка напередодні польоту.
* Порада: гарне здоров'я і знання техніки — ось складові успіху будь-якого сексу космічного рівня. Варто також приділяти підвищену увагу передпольотної підготовки — попередніми пестощів, ігор та ін. Не поспішайте відразу повертати ключ на старт, а спробуйте, наприклад, зіграти в рольову гру «Секс на МКС».

3 ГОДИНИ 43 ХВИЛИНИ СЕКС МАРАФОН
В даному випадку не можна зупинятися, потрібно весь час рухатися, навіть з останніх сил, як, наприклад, біг до фінішу російський спортсмен Олексій Воєводін, який подолав 50 км за 3 години 43 хвилини і приніс нашій збірній олімпійську медаль на Іграх 2004 року в Афінах.
— Спочатку я економив сили, — каже спортсмен, який став для мільйонів глядачів символом завзятості. — Але потім я просто біг і думав тільки про одне — потрібно у що б то не стало прийти до фінішу. Настало повне самозречення. І я навіть не пам'ятаю, як пройшов дистанцію.
* Порада: самозречення і сконцентрованість — ось ключові слова для кожного, хто захоче влаштувати секс-марафон. Плюс, звичайно, завзятість і залізне здоров'я — ніяких сигарет, спиртного, холестерину і мучного... Економте сили, очистити свою свідомість від сторонніх думок — і нагородою вам стане блаженне безпам'ятство у фіналі. (Але тільки не забудь, як звуть партнерку по секс-марафону, інакше будеш дискваліфікований і позбавлений чемпіонських регалій.)

5 ГОДИН 45 ХВИЛИН СЕКС ЯК СОЦЗМАГАННЯ
Якщо ти безперервно займався сексом протягом майже шести годин, то сміливо можеш назвати себе справжнім автошин стахановцем — 5 годин 45 хвилин тривала робоча зміна на шахті «Центральна-Ірміно», де в ніч на 31 серпня 1935 року забійник Олексій Стаханов вирубав 102 т вугілля. Або 14 норм звичайного шахтаря.
— Що значить важко?! Я такого слова не знаю, — заявив Стаханов в інтерв'ю радянської друку. — Будь-яка складна справа йде на лад, якщо воно в твоєму бажанні. В чому суть мого методу? У правильному комуністичному підході до організації виробництва, заснованому на марксистсько-ленінських засадах!
* Порада: звичайно, марксистсько-ленінські принципи в ліжку не допоможуть, але в головному товариш Стаханов виявився прав — при належної теоретичної підготовки не існує нездійсненних завдань. Отже, вдумливо вивчай Камасутру, сміливіше опановуй секретами фен-шуй, вправами з правильного дихання і контролюй сім'явиверження. Головне в цьому ділі — твердо і непохитно вірити, що все це допоможе.

11 ГОДИН 40 ХВИЛИН СЕКС ЯК ПЕРЕКОНАННЯ
Ти не віриш, що стільки часу можна займатися сексом і не впасти від утоми? Що ж, саме 11 годин і 40 хвилин тривав найдовший в історії борцівський поєдинок між Мартіном Клейном і Альфредом Асикайненом на Олімпійських іграх 1912 року в Стокгольмі. Погодься, займатися любов'ю з красивою дівчиною куди як приємніше, ніж заламувати руки якомусь потному волосатому мужику в купальнику.
Так що нема чого скиглити, а краще послухай, як пояснив секрет своєї стійкості фінська борець Альфред Асикайнен:
— Я знав, що чемпіон світу — це я! А ось цей естонець Клейн ніяк не погоджувався визнати мою правоту... Довелося боротися.
* Порада: борці вистояли так довго, тому що з істинно прибалтійської кмітливістю розсудили, що поспішати їм нікуди. Як писали шведські газети, за перші 30 хвилин суперники провели взагалі жодного прийому. Причому кожні півгодини борці расцепляли свої захоплення і розходилися на 1-2 хвилини відпочивати. Перший кидок спортсмени здійснили лише через п'ять годин тупцювання на килимі. А тепер запитаємо самі себе — якщо і у нас в запасі стільки часу, то куди нам поспішати? Ні, в цьому випадку потрібно діяти докладно і неквапливо, методично придушуючи всякі спроби вашої партнерки прискорити розвиток процесу. І коли на п'ятій годині ти нарешті перейдеш від попередніх пестощів до даної справи, подруга буде на сьомому небі від щастя.

ЯК ПІДГОТУВАТИ СЕБЕ ДО СТАХАНОВСЬКОМУ СЕКСУ?
1 Щодня вживай у їжу нежирне червоне м'ясо і овочі: моркву, ріпу, зелень (особливо петрушку і кінзу), цибуля, часник, квасоля, перець, баклажани, солодкий і гострий перець, буряк. Але найголовніше — більше селери.
2 Пий томатний сік — мінімум дві склянки в день. А на ніч — склянка (але не більше) сухого червоного вина.
3 Їж зерна пшениці, жита або кукурудзи. Рецепт простий: зерна миють, розкладають в один шар між двома шарами марлі, добре змоченою в теплій воді, і залишають при кімнатній температурі. Верхній шар час від часу зволожують до появи паростків довжиною 1 мм. Проросле зерно їдять без приправ або з фруктами і медом.
4 Горіхи — кожен день. Найкраще кедрові або волоські, по склянці ядер. Можна робити і «кедрове молоко». Розтерті в кашку ядра кедрових горіхів розмішують у воді до консистенції сметани. Кедрові горішки багаті жирними кислотами, які активізують приплив крові до пеніса і покращують ерекцію. Для досягнення максимального ефекту потрібно приймати не менше півсклянки кедрового молока в день.
5 Більше меду. Зроби собі медовий еліксир: мед — 1,5 склянки, ядра волоського горіха — 1 склянка, курага (а краще урюк) — 1 склянка; родзинки (без кісточок) — 1 склянка; чорнослив — 1 склянка; лимон з шкіркою — 2 шт. Всі компоненти змішати і залити медом у співвідношенні 1:5 і перемішати. Приймати по 1 ст. л. три рази в день за 1 годину до їжі.
6 Зроби собі «грузинський масаж». Рецепт: наколоти дрібно 500 г льоду, загорнути в марлю, складену у вісім разів. Потримай цей лід спочатку у потилиці (1 хвилина), потім у ребер в ділянці серця (1 хвилина) і насамкінець — приклади до мошонці на хвилину. Процедуру можна повторювати три-п'ять разів на день.
7 Приймай ванну. Сон у ванні творить чудеса з будь-яким чоловіком (це з'ясувалося при тренуванні космонавтів). Увечері наповнити ванну теплою водою (ще краще, якщо це буде 36,6°С). Залиш включеної тонку цівку гарячої води, щоб вода у ванні не остигала. Вимикай світло і — спати. Щоб не потонути, одягни на шию дитячий надувний комірець. Курс лікування — 30 днів.

.
сьогодні о 13:39  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: