Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Розтин: Ударна команда
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
Внутрішнє пристрій м'яча і бутсів.

Розкрити Бекхема або Рауля і подивитися на їх пристрій теж, звичайно, цікаво. Однак, як з'ясовується, від них на полі майже нічого не залежить. Вся справа в бутсах і м'ячі!

Як влаштований м'яч?

Фото 1 - Вскрытие: Ударная командаНазву та дизайн Teamgeist в перекладі з німецької означає «командний дух». На думку компанії Adidas, саме він є вирішальним фактором для перемоги в грі. А багато футбольні експерти впевнені, що невдача російської команди пішла саме з-за неправильного трактування назви м'яча. Друге значення слова geist — алкоголь. Чорний і білий кольори символізують традиційну форму приймаючої сторони. Золотий — це колір самого кубка FIFA.

Камера У своїй вивороті футбольний м'яч — далекий родич презерватива. Його камера виготовлена з стовідсоткового латексу.

Шви Запатентована Adidas технологія термічної склеювання швів вперше застосовувалася при виготовленні м'яча Roteiro, яким грали на чемпіонаті Європи-2004. Заміна ниток на стовідсотковий латекс значно підвищила водонепроникність м'яча. А в цей раз термосклейка, крім іншого, дозволила змінити і оптимізувати форму зовнішніх панелей.

Каркас 12 зшитих між собою п'ятикутних панелей внутрішнього каркаса на 17% складаються з бавовни і на 83% — з поліестеру. Це забезпечує додаткову міцність і гарантує можливість сильних ударів.

Панелі 12 п'яти - і 20 шестикутників в минулому. Їм на зміну прийшли 14 нових панелей з стовідсоткового поліуретану — 6 «чоловічих» і 8 «жіночих». Це дозволило зменшити кількість кутових стиків — зон підвищеної жорсткості, а значить — збільшити точність польоту м'яча при ударі. Крім того, незвичайна форма панелей робить +Teamgeist™ самим круглим м'ячем в історії професійного футболу.

Покриття Контакт між бутсою і м'ячем залежить від того, доводиться удар на зону з графічним оформленням або без. Але тільки не цього разу. За рахунок технології underglass м'яч має рівномірну поверхню. Справа в тому, що всі панелі +Teamgeist™ покриті міцною прозорою латексною плівкою, нанесеною поверх барвистого принта.

Фото 2 - Вскрытие: Ударная командаЯк влаштовані бутси

* Гумові вставки Predator у верхній частині носка бутси допомагають краще контролювати м'яч при прямих і кручених пасах.

* Устілка В комплекті до бутсів — дві устілки, полегшена і обважніла. Різниця у вазі досягається за рахунок використання вставок, виготовлених з різних сплавів пластику. Полегшена устілка робить бутсу більш легкої і дозволяє довше залишатися в грі, а важка — зміщує центр ваги до носка, забезпечуючи велику силу удару. Для контролю типу устілки в підошві зроблено спеціальне віконце.

* Зовнішня поверхня бутсів Predator Absolut XTRX SG повністю зроблена з міцної м'якої шкіри кенгуру. Саме цей матеріал дозволяє футболісту найкраще відчувати м'яч.

* Завищений задник сприяє правильній постановці стопи. А заодно — захищає від травм ахіллове сухожилля.

* Асиметрична закрита шнурівка збільшує площу контакту з м'ячем.

* П'яткова чаша і передня підметка виготовлені з багатошарового термополіуретана. Цей матеріал надійно захищає стопу і чудово підходить для кріплення 8 знімних алюмінієвих шипів.

.
21 січня 2018 в 13:39  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: