Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Розсадочні картки на весілля своїми руками
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Розсадочні
Запрошуючи гостей на весілля, наречений і наречена повинні продумати, як розсадити гостей за столом. Можна, звичайно, особливо не напружуватися, нехай гості розсідаються, як хочуть.
Але якщо ви хочете полегшити своїм гостям завдання з вибором місця за столом, можна приготувати для них розсадочні картки на весілля своїми руками, які будуть вашими помічниками на весіллі, а гості будуть почувати себе не так скуто. Отже, як ви вже здогадалися, тема сьогоднішньої статті - розсадочні картки на весілля своїми руками .

Робимо розсадочні картки самостійно


Розсадочні картки на весілля своїми руками зробити зовсім не складно за допомогою звичайного не дуже щільного картону, ножиць і фарб або фломастерів.
'Розсадочні


Розсадочні картки на весілля своїми руками можуть бути виконані в простій формі. Прямокутний аркуш картону зігнути навпіл таким чином, щоб вийшла листівка розміром приблизно 5х9 см. Це - оптимальний розмір для подібного роду виробів. Така картка просто ставиться на стіл будиночком поряд з приладом. На картці написано ім'я гостя. Якщо серед гостей є гості з однаковими іменами, напис на картці можна «обіграти», проявивши фантазію. Наприклад, для гостя за віком на картці написати ім'я та по батькові, а для гостя молодші - просто ім'я.
Розсадочні картки на весілля своїми руками можна виконати у вигляді красивих фігурок.
Наприклад, у вигляді метелика, квітки, сніжинки, осіннього кленового листа, в залежності від пори року. Можна придумати різні фігурки чоловічків, янголят, тварин. Тут - воля фантазії. Така картка красиво виглядає, якщо її прикріпити до келиха, який є частиною приладу для кожного гостя.
'Розсадочні
Розсадочні картки на весілля своїми руками можна зробити з тонкого кольорового паперу, з гофрованого паперу. Вирізати невеликі квадратики, по одній стороні зробити збірку і прикріпити стрічку, на якій написано ім'я гостя.

Можна приготувати невеликі канапе і прикріпити картки до них.
Красиво виглядають картки, прикрашені стрічками, стразами, бісером, маленькими штучними квіточками. Прикраси можна пришити або приклеїти.
Тепер ви знаєте, як зробити розсадочні картки на весілля своїми руками.

Відео "розсадочні картки на весілля своїми руками"На цьому відео зрозуміло розповідають, як робити розсадочні картки своїми руками на весілля.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: