Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Розмова по суті
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
Коли і, головне, що говорити з дівчиною в ліжку?

опитування

Важливо, щоб твоя наречена дісталася тобі незайманою?
  • Не важливо 51%
  • Важливо! 49%

Говорити про справу набагато простіше, ніж це саме діло робити. Така аксіома працює у всіх областях, крім сексу. Коли і, головне, що говорити з дівчиною в ліжку? Відповідь вийшов на цілу статтю.

Далеко не завжди постільні розмови повинні нести смислове навантаження. Іноді корисно виказувати різні приємні слова на кшталт «сучка» і «глибоко» просто як мантру, з метою підбадьорити себе і партнерку. Щоб не дати їй в разі чого забути: поруч з нею цілком реальний ти, а не м'язистий кіногерой у засмальцьованому костюмі автомеханіка. Завдання лише в тому, щоб вчасно зрозуміти, що саме хоче почути від тебе дівчина і як це співвіднести з власними бажаннями. Теорії про те, що, мовляв, якщо дівчина блондинка з трьома родимками на попі — їй неодмінно подавай поезію, а руда і з великим бюстом вимагає максимально жорсткого поводження, не працюють. Сексуальний темперамент — річ складна і зовнішніми ознаками небагата, особливо з точки зору мовної поведінки. Наша класифікація — одна з перших спроб подібного роду і заснована на численних думках цілком реальних людей.

ТИП №1 Партизанка
Така не любить відволікатися на сторонні моменти. Крім нечленораздельных стогонів і вигуків, нічого більше в ліжку не сприймає. Не тому, що їй осоружний сам звук твого голосу, просто Партизанка воліє забутися і повністю віддатися тобі. Цілком ймовірно, що поза ліжку вона дуже не проти побалакати. Мати з такими справу легко і приємно.

ТИП №2 Зайчик
У ліжку найвищий захват відчуває від «лапи», «киці», «заї» та інших цукрово-медових імен. Цей тип досить легко ідентифікується: або барбиподобные інфантильні дівиці, або не балувані долею дівчини з робітничих околиць, які крім «підемо перепихнемся?» нічого ніжніше не чули. Вони інстинктивно тягнуться хоч до якихось проявів ласки. Існує підвид Зайчика, так звана Інтелігентна Зайчик. Ця ненавидить солоденькі імена і пестливо-зменшувальні суфікси, тому що багато читала і вихована цинічними батьками, які вчасно пояснили їй, чим любов відрізняється від контакту пеніса і піхви. Не виносить грубості і тим більше нецензурщини, але любить, коли ніжні слова супроводжуються мужньою поведінкою.

ТИП №3 Оратор
Дуже любить розмовляти під час сексу — це своєрідна фізіологічна реакція на порушення зразок сліз або почервоніння в області шиї. Говорить на самі різні теми (в тому числі і побутові), але категорично проти грубості. Якщо партнер (тобто ти) зрозумієш і приймеш цю маленьку примху і навчишся вести секс-діалог, то будеш винагороджений по-царськи: такі дівчата розкуті і готові на всілякі експерименти.

ТИП №4 Залізна леді
Прихильниця жорсткого сексу і спілкування без церемоній. «Встав мені», «Скажи, який я погань» і тому подібні фрази ллються з неї одна за одною. Але в грубості далі самки собаки йти не бажає, відчуваючи цілком зрозуміле упередження проти нецензурної лексики.

ТИП №5 Екстремальна
Ця готова на все. Сама підійде і скаже: « Засунь свій «Ой!» моє «Ах!». Ну або щось в цьому роді. Кого-то така поведінка може шокувати, але в скутості і закомплексованості дівчину звинуватити важко. Якщо вона не закінчена Пані (в термінах садизму) і не чекає від тебе рабського поклоніння, можеш сміливо говорити під час сексу все, що тобі дозволяє (і не дозволяє) власне виховання.

ТИП №6 Змішаний
Найбільш поширений варіант. Справа в тому, що нормальна середньостатистична дівчина до певної міри поєднує в собі всі п'ять перерахованих вище типів. В один з вечорів їй хочеться, щоб ти шепотів на вухо грайливі фривольності («Зараз я тебе де з ким познайомлю...») або просто ніжно мовчав, в іншій — взяв би її за волосся, притиснув до стіни покинутій футбольного майданчика і зробив це, не знімаючи з неї колготок і хрипко гавкаючи: «Тварюка, ти ще не знаєш, з ким зв'язалася!» У більшості випадків така зміна настрою безпосередньо пов'язана з менструальним циклом. Так що тобі залишилося тільки взяти календар, трохи постежити за подругою і без особливих праць скласти графік свого мовної поведінки в ліжку: коли тобі слід бути ніжним, коли, навпаки, владним і жорстоким, а коли й просто обійтися мастурбацією на балконі, понуро гукаючи в темряву.ЦЕ ТРЕБА ЗНАТИ


1
навіть Грубі і нецензурні вирази — область їх використання не обмежена автосервісом і пивним рестораном. Вони створюють атмосферу жорсткості і брутальності, яка подобається багатьом жінкам, і допомагають повністю розслабитись і дівчині, і тобі.
2 Грандіозне оману: дівчина повинна стогнати і охати, а чоловік — мовчки трястися на неї з особою гестапівця. Вона займається сексом не тільки для себе, але і для тебе теж. Орі, стогни, охай — веди себе як душі завгодно. І навіть якщо видавати звуків не хочеться, все-таки відкривай іноді рот хоча б для пристойності.
3 «Хочу тебе» — багато хто вважає, що пряме виклад своїх бажань — ознака щирості і безпорадності. Ти ще встигнеш поюліть, коли будеш просити надбавку до зарплатні. А зараз говори прямим і відкритим текстом.
4 «Тобі добре? Тобі подобається? Ти вже кінчила?» — без коментарів. Вже краще відразу прилепи дівчині на тім'я жувальну гумку.

ЩО КАЖУТЬ
(Реальні висловлювання, взяті з форумів www.sexnarod.ru. Публікуються анонімно, орфографія і пунктуація виправлені)

ЧОЛОВІКИ
«Я, в принципі, з дівчатами під час сексу не розмовляю, зайняті ми, і вони мовчать, тільки стогнуть, охають, ахають, ну може що-небудь сказати, типу «сильніше» або «не зупиняйся». Ще в молодості я якось юморнул під час сексу, дівчина почала іржати, ну і я приєднався, і секс на цьому закінчився... з тих пір і не розмовляю».
«Я в ліжку не флужу, але частенько оффтоплю. Дружині подобається».
«Перед сексом ми говоримо один одному що-небудь збуджує... Під час сексу коментується процес або видаються всякі цікаві звуки... А після зазвичай говоримо про щось більш життєвому. Або просто мовчимо в обнімку».
«А мені подобається, коли дівчина говорить у цей момент по телефону (наприклад, з подругою), коли вона всіма силами намагається себе не видати)».
«Треба б русалку у якості подружки: ось з нею можна розмовляти, або сексом займатися...»

«Я багато раз кажу своїй коханій у процесі цієї справи, що люблю її. Дуже сильно. А ще кажу, що у неї класна велика груди і просто суперпопка. Це правда. І їй подобаються ці слова».
«Слова ніжності кажу, звичайно ж, і з недавніх пір іноді на легкий мат тягне...»
«Ми в процесі любимо розповісти один одному про свої фантазії, навіть якихось минулих дослідах, думках, прихованих бажаннях (які ніколи не здійснювалися, але при цьому дико збуджують у процесі заняття любов'ю)».
«Я заводжуся так, що мені не до розмов. Вистачає, напевно, еротичного дихання у вушко коханій. А після скажу, що я її люблю, і ми скоро одружимося».
«Я під час сексу можу тільки гарчати».
«Сьогодні ляпнув при введенні члена: «Головне — щоб голова пролізла». Про секс довелося забути хвилин на 10, поки дама перестала реготати».

ЖІНКИ
«Я обожнюю, коли він каже: «Дай мені її», і ще дико збуджуюся від власних криків».
«Іноді подобається, щоб трохи покомандовали».
«Я взагалі можу іноді в ліжку таке питання задати, що у чоловіка очі випадають... ну, звичайно, звичайно це питання не про фарбування стелі, а про щось більш високому...»
«Мій обожнює під час сексу, щоб я розповідала вульгарні-вульгарні розповіді і бажано з моєю участю... А мене заводить, коли він називає мене сучкой і шльондрою... а ще коли гарчить...»
«Нещодавно з одним хлопцем перший раз опинилася в ліжку, а він, замість того щоб діяти, все базікає і базікає... якщо ще враховувати, що сексу у мене майже півроку не було і дуже сильно хотілося, мене його балаканина просто дратувала!»
«До речі, всякі ідіотські питання «не за темою» — це краще, ніж запитувати «тобі добре?» або «ти кінчила?».

.
сьогодні о 13:38  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: