Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Рот фронт
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Психологія
Візити до зубного лікаря, звичайно, корисні, але малоприятны — обов'язково що-небудь просвердлять або спробують поставити золоту фіксу. Тим більше деякі легкі нездужання у роті можна вилікувати своїми силами.

Фото 1 - Рот фронтВізити до зубного лікаря, звичайно, корисні, але малоприятны — обов'язково що-небудь просвердлять або спробують поставити золоту фіксу. Тим більше деякі легкі нездужання у роті можна вилікувати своїми силами.

* Чутливі зуби і ясна, реагують на холодне і гаряче Забудь про відбілювання та видалення зубного каменю. Купи щітку м'якше, чисть зуби більш ніжними рухами, але роби це довше.

* Зуб, залишився на тротуарі або в руці супротивника Промий його і акуратно встав на місце. Поклади на зуб ватку, ганчірочку або вологий чайний пакетик і м'яко стисни щелепу. З усіх ніг дуй до зубного.

* Обпалений мову Або ти пив дуже гарячий чай, або працюєш в цирку глотателем вогню. Прополощи рот наступним розчином: чайна ложка солі на склянку води — це пом'якшить біль і продезинфікує опік.

* Обпечене їжею небо Купи в аптеці дезінфікуючу рідину для порожнини рота і полощи їй небо два-три рази в день.

* Подряпини у роті Від чіпсів, вафель, карамелі та іншої твердої, гострої їжі. Змочи ватний тампон рослинним маслом і притискай до ранки три-чотири рази на день.

.
21 січня 2018 в 13:38  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: