Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Романтика в сімейному житті
Коли молода людина тільки починає зустрічатися з дівчиною, їх життя наповнене романтикою до межі. Молоді люди тільки починають пізнавати і відкривати один одного, все здається чарівним і цікавим. Закохані здатні на самі несподівані, і від цього ще більш романтичні вчинки – виїхати в немислиме подорож удвох, дарувати один одному милі подарунки, гуляти цілими днями, зустрічати світанки…
Чомусь прийнято вважати, що після весілля романтика вже не займає такого великого місця в стосунках молодого подружжя, або навіть, що вона вже зовсім не потрібна. Чи варто потім дивуватися відмовки про те, що «заїдає побут». Не побут заїдає, а відсутність свіжих емоцій, відсутність романтики у відносинах. Занадто багато в сімейному житті повторюється звично, з дня у день, так що урізноманітнити сімейне життя потрібно обов’язково. Як же це можна зробити?
Зберегти почуття у шлюбі можна лише одним способом. Нічого особливого, крім любові і поваги до свого чоловіка, не потрібно. Якщо у вас буде і те, і інше – то ви без проблем зможете додати романтики в своє сімейне життя. Способів для цього – безліч. Потрібно періодично відкладати всі свої справи і вирушати на прогулянку з чоловіком або дружиною. Але гуляти потрібно не по улюблених магазинах, а просто так, без всякої мети – ходити по вулицях, насолоджуючись прогулянкою заради прогулянки і приємною бесідою.
Навіть якщо ви дуже зайняті, хоча б зрідка ходіть удвох в кіно або невеликі кафе – як у ті дні, коли ви переживали початок ваших відносин. Робіть один одному несподівані приємні сюрпризи – саме такі дрібниці, як мила записка на столі або квіти, подаровані без приводу, допоможуть зберегти шлюб щасливим на довгі роки.
сьогодні о 14:49  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: