Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Родичі
Скільки б років не виповнилося людині, а поруч з ним завжди будуть перебувати люди, близькі не тільки за духом, але і по крові. Звичайно, існують випадки, коли людина зовсім один у цьому світі, проте, це скоріше сумна виняток, ніж правило.
Родичі так чи інакше впливають грандіозне вплив на всі сфери нашого життя. Саме вони спостерігають за тим, як ми ростемо, кого обираємо у супутники життя, як поступаємо в складних сімейних ситуаціях.
Роль родичів в сімейній парі може бути різною. Бувають сім’ї, для яких свято правило «не виносити сміття з хати», інші ж, навпаки, при першій побутової сварки біжать за порадою до навченої досвідом мамі, бабусі або тітки. Це не дивно, адже хто ж забажає зла своїй власній дитині?
Однак, вплив родні на сім’ю не закінчується на простих побутових радах, найчастіше турботливі батьки прагнуть якомога глибше зануритися в суть вашої особистої проблеми і, самі того не помічаючи, підливають масла у вогонь, в результаті чого з маленької сварки виростає величезний скандал між двома люблячими людьми. На жаль, випадки, коли поради люблячої мами приводять до розпаду сімейної пари та інших трагічних ситуацій досить часті.
Причому впливати на стосунки сімейної пари можуть не тільки родичі жінки, але і чоловіка. І, якщо жінки здатні самостійно аналізувати ситуацію і шукати з неї вихід, то чоловік, який звернувся до батьків за порадою, швидше за все, прийме рішення батьків, як єдино правильне.
Як же поступити в цій ситуації, щоб зберегти стосунки і з родичами, і з коханими? Сімейне оточення, безсумнівно, дуже важливо для молодої, недосвідченої пари. Але де та сама грань, за яку краще не впускати сторонні вуха і мови, нехай навіть самі близькі?
сьогодні о 14:45  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: