Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Робота та колеги
Прийшовши на нову роботу, ми відразу ж обзаводимся новими знайомими, а через деякий час, багато з них стають для нас вже більше, ніж просто колегами, а досить близькими друзями.
Та й сама робота стає невід’ємною частиною нашого життя. Проникаючи в наше життя поза домом, вона поступово може заволодівати часом, відведеним на спілкування з сім’єю. Відбувається це з багатьох причин: з-за великої кількості роботи, яку необхідно брати на будинок, або затримуватися з-за неї на роботі, з-за того, що людині починає здаватися, ніби в колективі більше його однодумців, ніж у родині. Навіть негативні стосунки в колективі можуть впливати на зміни в особистому житті людини. Так чи інакше, робота перестає бути окремим заняттям і поступово проникає в інші сфери людського життя.
В робочому колективі люди вже не просто разом виконують доручення, але приємно проводять час, діляться секретами свого особистого життя, просять друг у друга ради. Підпускаючи колегу так близько до свого сімейного гнездышку, багато хто навіть не замислюються над тим, що стороння людина може не явно, а то й відкрито, впливати на сімейні відносини. І не завжди цей вплив позитивний. Хто сказав, що колега розумнішими і мудрішими, ніж ваше власне серце? А чи є гарантія, що людина, якій ви відкрилися не має насправді злого умислу?
Вплив роботи і колег на сім’ю може бути як хороше, так і негативний. Прийшовши на нову роботу, важливо пам’ятати, що вдома на вас чекають люблячі люди і те, з яким настроєм ви повернетеся після важкого дня, безумовно, позначиться і на їх моральне здоров’я. Перш ніж відкривати душу новим людям, необхідно задуматися, чи так важливо для вас думку колеги, і бажає чи ця людина вам тільки добра.
сьогодні о 14:45  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: