Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Ріпаковий мед - користь і шкода
Не Зупиняйся | Кулінарія | Своїми руками
Ріпаковий мед - користь і шкода Не багато хто знає про користь і шкоду ріпакового меду, так як він зустрічається досить рідко. Для цього меду характерний світло-жовтий непрозорий колір, різкий запах і гіркуватий післясмак.
Рослиною ріпак відгодовують худобу, але воно швидко призводить грунт до виснаження, тому його засівають зовсім небагато. З цієї причини, перед пасічниками стоїть досить непросте завдання. Потрібно не тільки обробити цей примхливий продукт, але й знайти місце, де буде зібрано такий рідкісний нектар.
Один гектар землі за час цвітіння ріпаку (з травня по червень місяць) дає можливість зібрати до 90 літрів меду. Але в підсумку меду виходить набагато менше, що пов'язано з його швидкої кристалізацією. Після перебування меду в сотах більше 24 годин викачати його вже неможливо.
Ріпаковий мед дуже сильно піддається процесам бродіння, тому дуже важливо дотримуватися правила його зберігання. Банку з медом повинна знаходитися в темному і прохолодному місці.

Властивості ріпакової меду


Ріпаковий мед часто використовують для різних сильнодіючих лікарських засобів і завдяки його складу, який кардинально відрізняється від будь-якого іншого сорту.
Корисні властивості ріпакової меду полягають у наявності вітамінів , мінералів, мікроелементів і біологічно активних речовин. Велика кількість мікроелементів, необхідних для нормальної життєдіяльності організму людини пояснює, чим корисний ріпаковий мед. Наприклад: залізо, йод, натрій, фосфор, цинк і калій .
Особлива користь ріпакового меду полягає в благотворний вплив на серцево-судинну систему. Кількість мінеральних солей в цьому меді аналогічно кількості солей в організмі людини, а значить, є ідеальним для лікування багатьох хвороб крові і захворювань, пов'язаних з серцем і судинами.
Кажучи про шкоду меду, важливо помітити, що мед варто вживати з обережністю людям, що страждають ожирінням, діабетикам і тим, у кого алергія на продукти бджолиного виробництва.
19 січня 2018 в 16:39  |  Переглядів: 3  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: