Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Ревнощі — це ознака кохання
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Коли в житті все йде добре, то людина, як кажуть, просто світиться.Головною причиною такого щастя є любов.А коли вона взаємна, то що може бути прекраснішим?

27Здавалося, ніщо не може затьмарити таку любов.Партнери розуміють один одного, проводять час один з одним.Але, як і в будь-яких відносинах: дружба, родинні зв'язки, робота, а також і любов, — одна людина ведений, інший — ведучий.

І тому обидва партнера займають різні положення.Навіть якщо любов обопільна, один готовий на все, до іншого таким жертвам буде не готовий.Складніше буде, якщо один любить, а інший дозволяє себе любити.З такого мало що хорошого вийде.При будь-якому результаті подібної ситуації може виникнути таке почуття, як ревнощі.

Ревнощі — це ознака кохання

Думка людей щодо ревнощів ділиться на два типи: одні вважають, що якщо партнер ревнує, значить любить; інші вважають,що прояв ревнощів передбачає почуття недовіри і власництва з боку обранця.

Головне, що тут варто розібратися в причинах появи подібного почуття:

  • 21Один партнер може наївно вважати, що його дії звичайні, і другий партнер перебільшує.Наприклад, в силу своєї природи у кожної дами закладена манера флірт і кокетування з протилежною статтю.У той час як молоді люди люблять дивитися на красивих дівчат.Здавалося б, ніякої зради або натяку на неї навіть немає, але другі половинки можуть неправильно витлумачити всі, і тут грає швидше почуття власництва.
  • Друга половинка має намір фліртує з іншою людиною, щоб помститися або показати свою перевагу.Партнеру це точно не сподобається.Тут може бути і образа, і недовіру.
  • А коли до другої половинки проявляє інтерес хтось інший, тут вже ревнощі через власництва, недовіри та любові одночасно.
  • Головне щоб ревнощі була в міру і не завдавала болю коханій людині.Не варто провокувати її поява навмисно.

Ревнощі в сім'ї

25Часто буває, що ревнощі може проявлятися не тільки у пар зустрічаються, але вже і тих, хто законно оформив свої відносини: ревнощі до минулого партнера, до нинішніх знайомим і друзям, особистих секретів, різка зміна в зовнішності з незрозумілих причин викликають ревнощі.Причин і приводів може бути багато.Але перш, ніж щось додумувати самому, необхідно поговорити.Ревнощі може погубити шлюб.Якщо вона опанує кимось з партнерів занадто сильно, то з його боку почнеться постійний контроль і пресинг у бік коханої людини.І якщо він не мазохіст, то втече від такого тиску і нервувань.Таким чином, шлюб зруйнується.Якщо розмова ні до чого не призведе або ви просто боїтеся образити кохану людину, то, для початку, спробуйте розібратися в собі — коли прийшло це почуття і які на те були причини?

Ревнощі – це добре чи погано

А чи потрібна взагалі ревнощі? Що вона дає?

23Ревнощі — це своєрідний поштовх для партнерів.Вона не дає їм забути, що розслабившись, можна втратити коханого.Здавалося б, все в родині гладко: чоловік — зразковий сім'янин, жінка — відмінна домогосподарка, але якийсь колишньої пристрасті, яка була раніше, тепер немає.Такі відносини можуть зжити себе.І тут жінка починає за собою доглядати, зустрічатися з друзями.Цей поштовх дає партнерові зрозуміти, що з його партнерка — найбажаніша жінка і для інших.Він прокидається і починає надавати їй знаки уваги, боячись втратити її.

Але буває і так, що ревнощі губить шлюб.Один з партнерів стає прискіпливим, постійно контролює іншого партнера, викликаючи недовіру.А кому сподобається, коли обмежують його дії і вирішують за нього.Тому з таким почуттям важлива золота середина.Тільки не викликайте ревнощі свідомо.Це може погано закінчитися.

Поради, як не ревнувати чоловіка

22Найчастіше ревнощів схильний сильна стать.Але і слабка половина людства може її проявляти, перебуваючи, наприклад, в декреті.В цей час її життя обмежена залицянням за дитиною.Багато мам забувають про себе, так як на це просто немає часу.І, як показує статистика, чоловіки якраз в такий період спільного життя вирішують йти наліво або піти з сім'ї.

 

Звичайно ж, жінка може почати ревнощі чоловіка, якщо того варто затриматися на роботі або зайвий раз зустрітися з друзями.Щоб цього не сталося:

  • Не забувайте стежити за собою.
  • Частіше спілкуйтеся з чоловіком.Розповідайте, що у вас на душі.
  • Не влаштовуйте істерик.
  • Зробіть так, щоб йому захотілося повернутися додому, докладніше в статті: Як дружині зустрічати чоловіка з роботи?

А якщо він все-таки вирішив піти, значить, такий чоловік вам не потрібен.Дуже скоро ви знайдете того, хто буде цінувати саме вас.

.
20 січня 2018 в 18:26  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: