Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Рецепт, як смачно приготувати рибу в духовці
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Рецепт,
Як смачно приготувати рибу в духовці? Сьогодні ми розкриємо вам всі секрети. Запечена риба - королівське блюдо. Крім своїх чудових смакових якостей, вона зберігає максимум корисних речовин і вітамінів. А сам процес запікання вимагає менше зусиль і клопоту, ніж, наприклад, смаження.
Риба для запікання підійде будь-яка: морська або річкова. Головна умова - це її цілісність. Рибу для запікання не потрібно чистити від луски, що теж дуже приємно. Головне, щоб «одяг риби» була не пошкоджена, тоді ваша риба буде запікатися в природному герметичній оболонці.
Рецепт: як смачно приготувати рибу в духовці в домашніх умовах

Підготовка риби до запіканню


'Рецепт,


Підготовка риби до запіканню не займе у вас багато часу. Рибу не треба чистити, не треба виймати нутрощі. Єдине, в чому полягає підготовка - це в обмазування риби сіллю, краще всього крупного помелу і не йодованої. Риба, запечена в цілому вигляді, повністю збереже всі корисні речовини і весь сік залишиться всередині.

Як смачно запекти рибу в духовці


Отже, як смачно запекти рибу в духовці? Посипану сіллю рибу покладіть на лист в духовку. Риба готується швидко. Залежно від розміру, в духовці риба пробуде 20-30 хвилин. Якщо риба дуже велика і товста, то запікайте її спочатку 20 хвилин на одному боці, а потім 20 хвилин на іншому. Риби середніх розмірів і плоскі не потрібно перевертати під час запікання.
Про готовність риби можна судити по затвердінню кірки. Якщо по кірці постукати ножем або виделкою, то відчувається, що тверда кірка.
Як смачно приготувати рибу в духовці: коли риба готова, витягніть її з духовки і дайте їй охолонути хвилин 10-15.
'Рецепт,

Після чого починайте чистити рибу. Спочатку відламайте голову. Потім дуже акуратно знімайте затверділу кірку. Не поспішайте перевертати рибу на інший бік. Тепер потрібно вийняти нутрощі. Нутрощі риби захищені від м'яса спеціальною плівкою і, якщо витягувати їх акуратно, то на м'ясо нічого не потрапить.
Тепер можна перевертати рибу на інший бік. Очищеним боком кладіть відразу на блюдо, на якому ви плануєте подавати рибу. Очистіть другий бік і риба готова.
Немає нічого простіше рецепту, як смачно приготувати рибу в духовці. Риба, запечена в духовці, звільняє від маси суперечною роботи з очищення риби, а смак такої риби чудовий.
18 січня 2018 в 14:07  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: