Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Рецепт варення з вишні. Вишневе варення.
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Рецепт
Варення з вишні люблять і діти, і дорослі. У кулінарії вишня використовується дуже широко. З неї роблять вишневе варення, компоти, наливки, соуси до м'яса. А знамениті вареники з вишні? Вишня додає блюдам приємний смак і красивий колір. Але мало хто знає, що вишня володіє рядом корисних властивостей, завдяки яким вона використовується в народній медицині. Вишня містить бактерицидні речовини, її використовують в якості профілактики недокрів'я і артеріального склерозу.
Варення з вишні (рецепт сміться нижче) - одне з улюблених у багатьох людей. Тому завжди приємно мати вдома баночку вишневого варення.
Ми розповімо вам в цій статті рецепт варення з вишні.

Інгредієнти


Вам знадобиться: 1 кілограм вишні, 1.2 кілограма цукру.


'Рецепт

Приготування варення


Як приготувати варення з вишні в домашніх умовах: вишню для варення беріть стиглу, темно-червону. Ягоди спочатку переберіть, ретельно промийте в холодній воді. Видаліть кісточки з вишні, намагаючись не сильно пошкодити ягоди. Робіть це над тазом, у якому ви будете варити варення, щоб сік з вишень потрапляв в таз.
Викладіть вишню в таз, засипте цукром і відставте на 4-5 годин.
Поставте таз на вогонь. Коли варення почне закипати, зменшіть газ і проваріть варення 5 хвилин, постійно помішуючи і знімаючи пінку. Потім знову відставте варення на 4-5 годин.
'Рецепт

Знову поставте варення вишневе на маленький вогонь, доведіть до кипіння і проваріть 20-25 хвилин. Не забувайте, що варення з вишні потрібно постійно помішувати, щоб ягоди не пристали до дна і варення не підгоріло. Гаряче вишневе варення росливаємо в заздалегідь підготовлені банки і закатуємо.
Рецепт варення з вишні не дуже трудомісткий, але результат вас обов'язково порадує. Вишневе варення дуже ароматне, насиченого темно-червоного кольору. Ягодами з вишневого варення можна прикрашати торти, додавати їх в кекси. І дуже смачне морозиво або молочний коктейль з вишневим варенням.

Відео-рецепт варення з вишні


Цей відео рецепт вишневого варення наочно показує весь процес його приготування.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: