Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Рецепт варення з мандаринів. Мандаринове варення
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Рецепт
Мандаринове варення мало хто готує, а дарма, адже з усіх цитрусових мандарини більше всіх заслуговують на місце в щоденному раціоні. Мало того, що вони багаті на вітамін С, але в них міститься вітамін D і вітамін К. Вітамін D захищає дітей від рахіту, а вітамін До продовжує еластичність судин.
Чим зручно варення з мандаринів, це тим, що готувати його можна у міру потреби, поза сезону. Мандарини не зникають з прилавків наших магазинів, і мандаринове варення можна готувати по мірі потреби. Тому багатьох цікавить рецепт варення з мандаринів. Як приготувати варення з мандаринів в домашніх умовах?

Інгредієнти


На 1 кілограм мандаринів вам знадобиться 700 грам цукру і дві склянки води.

Варення з часточками мандаринів, рецепт приготування


'Рецепт


Як приготувати варення з часточками мандаринів : для початку почистіть мандарини і розділіть на часточки. З мандаринами це зробити досить просто.
Зваріть сироп з цукру і води. Як тільки сироп закипить, обережно опустіть в нього часточки мандаринів, дайте закипіти і знімайте з вогню. Через годину сироп сливаємо в інший посуд, кип'ятимо його 10-15 хвилин і знову заливаємо мандаринові часточки.
Через годину повторіть всю процедуру.
Тонко наріжте невелику кількість мандаринової цедри і обшпарте окропом.
В третій раз залийте мандаринові часточки сиропом і прокип'ятіть 10-15 хвилин, додайте цедру.

Якщо ви не дуже любите солодке варення з часточками мандаринів, то можете зменшити кількість цукру.
Дуже цікавий смак виходить, якщо в мандаринове варення додати паличку кориці перед останнім кип'ятінням, потім паличка кориці виймається і варення росливають по банках.

Рецепт мандаринове варення з коньяком


Ще один цікавий рецепт варення з мандаринів з додаванням коньяку: в сироп з цукру і води додайте три ложки коньяку, а далі все робіть по запропонованим рецептом.
Як приготувати варення з мандаринів, щоб воно було густе, як конфітюр? Для цього в будь-якому супермаркеті купіть спеціальний загусник - фруктовий пектин, сміливо купуйте і використовуйте його по інструкції.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: