Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Рецепт млинцевий торт зі згущеним молоком
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Рецепт
Млинцевий торт зі згущеним молоком добре робити на Масницю. Блінов печеться багато, і вони залишаються на наступний день. Холодні млинці їсти ніхто не хоче, а от для млинцевого торта - це як раз те, що потрібно. Але, звичайно, можна приготувати торт млинцевий зі згущеним молоком і просто так. Рецепт млинцевого торта зі згущеним молоком нескладний. Основу його складають млинці, а начинки, крім згущеного молока, можуть бути різними.
Як приготувати млинцевий торт зі згущеним молоком своїми руками ?

Інгредієнти для млинцевого торта


Молоко - 300 мл, борошно - 100 г, яйце, столова ложка цукру, рослинне масло.
Для начинки: банку згущеного молока, масло вершкове - 350 г, полуниця.


'Рецепт

Процес приготування млинцевого торта зі згущеним молоком


Рецепт млинцевого торта зі згущеним молоком починається, звичайно, з приготування млинців. Для цього молоко, цукор, сіль і яйце потрібно збити, потім поступово додаємо борошно. Тісто має бути без грудочок, однорідними. Позбутися від грудочок можна за допомогою блендера, він дуже добре розбиває грудки, і ви легко досягнете потрібної однорідності. Даємо тісту постояти півгодини, і починаємо пекти млинці.
Добре розігрійте сковороду з невеликою кількістю рослинної олії. Ополоником виливаємо тісто на сковороду і обертаючи сковороду, добиваємося того, що тісто рівномірно розтікається по всій сковорідці.

Млинцевий торт рецепт зі згущеним молоком


'Рецепт
Не лийте дуже багато тіста, млинці повинні бути тоненькі. Блін підсмажуємо на одній стороні 1-2 хвилини і перевертаємо на інший. Готові млинці викладаємо стопкою на тарілку.
Поки млинці остигають, робимо начинку. Згущене молоко і масло потрібно збити. Беріть для цього тепле, м'яке масло. Полуницю наріжте пластинами.

Коли млинці охолонуть, на тарілку кладемо один млинець і намазуємо його згущеним молоком з маслом і викладаємо полуницю. Так робимо з кожним наступним млинцем. Останній млинець намазуємо начинкою і прикрашаємо полуницею.
Це був рецепт, як приготувати млинцевий торт зі згущеним молоком.
В цей млинцевий торт зі згущеним молоком і полуницею можна додавати не тільки полуницю, але і будь-які інші ягоди. Можна додати горіхи або шоколад.

Млинцевий торт зі згущеним молоком відео-рецепт


Чудовий відео-рецепт торта млинцевого зі згущеним молоком.
18 січня 2018 в 14:07  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: