Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Релігійна дружина
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Добре, що дружина релігійна?

Звичайно добре.Завжди привертають позитивні цілеспрямовані жінки.Вона буде доброчесна поза сумнівом, релігійна дружина передбачає цноту до весілля, так само доброту і милосердя.Це якості дуже хорошої дружини.Так само віра в Бога прищеплює терпіння.Добре, коли у дружини є чіткі моральні підвалини, коли вона дотримується заповідей.У скрутну хвилину, віра в Бога допомагає триматися і не падати духом.Але у всьому повинна бути міра.Погано, якщо дружина змушує вас або близьких насильно прийняти її віру, тут вже підривається свобода особистості, так само, стежте за тим, щоб віра не була надмірною і не завдавала шкоди близьким.Наприклад, коли дітей змушують тримати піст.

Релігійна дружина

31При виборі дружини, це вагомий аргумент — ставлення до релігії.Багато пар знайшли в цьому спільний інтерес, чудово, коли сім'я разом ходить на служби і ця пристрасть поділяють обоє.Якщо ви атеїст, а дружина релігійне — це теж не проблема, за умови, що обидва поважають точку зору один одного.

Що робити, якщо дружина дуже релігійна?

30Якщо релігія вашої дружини вносить розлад у сімейне життя, то це вже проблема.Перегини в релігії ведуть до фанатизму, підриву психічного здоров'я.Якщо ви помітили за дружиною дуже релігійна поведінка, то спробуйте відвести її на прийом до психолога або знайдіть в священному писанні моменти про поклонінні ідолам, це гріх.

Спробуйте донести свою точку зору, не закривайте очі на фанатизм.Тому що в сучасному суспільстві занадто багато сект, які проповідують під маскою релігії, а насправді вербують фанатиків або збагачують лідера секти.

Сектанти

34При попаданні в секту, людини обробляють психологічно, часто сектанти несуть лідеру свої гроші, прикраси, переписують свої квартири або ублажають лідера в сексуальному плані.

 

 

Невідомо, скільки на білому світі «релігійних» таборів, селищ, де лідер і його послушниці витворяють чорт знає що.У сектах працюють дуже досвідчені психологи, людина перестає контролювати свою волю, прагне стати хорошим в цій секті, придбати шану і повагу, визнання лідера.Все це небезпечно, так руйнуються сім'ї і долі людей, якщо ви помітили, що ваш близька людина в секті, що він у біді, треба його рятувати, і чим раніше тим краще, тому що реабілітація займає багато років, після такого грамотного промивання мізків.Читайте також: Що робити, якщо дружина закохалася в іншого?

Поради, як не потрапити в секту

331. Секта може бути і не на релігійній основі, для початку, мережевий маркетинг, а далі вже людина входить в раж, і не розуміє, що він вже віддав квартиру в обмін на диво-пігулки.

2. Якщо ви помітили дивну поведінку дружини, походи на культ.заходи, непомірний фанатизм, то, в першу чергу, заховайте всі документи і заощадження, тому що вона сама не помітить, як піде оформляти кредит на славу секти.

3. Щоб не потрапити в секту, будьте пильні, відхиляйте всілякі безкоштовні пропозиції просто прийти послухати.Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.Всі лекції, семінари, щоб допомогти вам і наставити на шлях істинний — відкидаються відразу, так само як і пропозиції заробити багато і нічого не робити.Так не буває! Це пастка і шарлатанство!

4. Не приймайте допомогу від незнайомих людей безкоштовно, в чому тут підступ, а він виявиться у відповідної послуги, відвідайте нашу чудову лекцію, а там гіпноз і промивання мізків.

5. Хорошою відмовкою для всіляких свідків і адвентистів, саєнтологів і всіх подібних їм буде фраза : «я юдейка (мусульманка, буддистка і тому подібне)».Це діє на них як табличка «зайнято».

6. Якщо ваша близька людина потрапила вже в секту, то вам туди йти марно, потрібно витягувати, а не затягуватися самому в ті ж мережі.Там грамотні психологи, тому не лізьте, навіть якщо у вас три вищих психологічних освіти, там натовп і лідер, а ви один.

7. Якщо ви зрозуміли, що перед вами вербувальник, прикиньтеся дурником.Відповідайте дурниці.Наприклад, чи ви Вірите в Бога?- Наполеон дуже смачний торт.35

.
20 січня 2018 в 17:21  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: