Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Відкрита спільнота
МЕДОВА СВІТЛИЦЯ ФІТапіСВІТ
Здорове довголіття і розвиток бізнесу в українському проекті Фітапісвіт /Фитаписвит
Країна:
Україна
Місто:
Львів
Опис:
Здорове довголіття і розвиток власної справи в новому українському проекті Фітапісвіт
27 записів

ТРАДИЦІЙНО ВІДПОЧИВАЄМО І ПРАЦЮЄМО В ПРИКАРПАТТІ!


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

Середня тривалість життя медоносних бджіл коливається в край незначних межах – між 37 і 40 днями. Але приречені на коротке, практично місячне життя, літні бджоли у вулику, що готується до зимівлі, як у чарівній казці, знаходять здатність жити у кілька разів довше та проживають 6–7 суворих місяців й ще цілий місяць, коли трудяться на благо колонії.

Оволодій людина аналогічним механізмом, вона змогла б продовжити своє життя до 350–400 років за умови розрахунку, заснованого на тому, що 40–денне життя бджоли – норма, а зимове 200–денне – особливе «досягнення».

За цими розрахунками більш ніж довголіття бджолиної матки буде вимірюватися вже 2 тисячоліттями, бо у бджолиній сім’ї вона живе до 5 років та більше.

Такі відмінності у тривалості життя здаються просто фантастичними! Складно не зацікавитися тим, звідки виникає та чим визначається ця запаморочлива різниця у істот, які народжуються з абсолютно однакових зародків: півтораміліметрових перлинно-білих яєчок, що відклала матка.

Ретельні дослідження, що проводилися багатьма науковцями, доводять: на тривалості життя бджіл у першу чергу позначається харчування – наявність та склад корму. Є чимало доказів, що будь-яка личинка може перетворитися на матку (тобто прожити незрівнянно довше життя) тільки у результаті зміни раціону харчування: у разі раптової загибелі матки обрану личинку робочої бджоли починають годувати виключно маточним молочком і у вулику з’являється нова королева.
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

На Лідерському семінарі компанії Фітапісвіт 13.10.2017р.


Сподобалось 3 людям
Вподобайка
3Сподобалось 0 человеку
Вподобайка

14 ВЕРЕСНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ БДЖІЛ!
ЗАПРОШУЄМО НА ДЕГУСТАЦІЮ ПРОДУКТІВ БДЖІЛЬНИЦТВА!
Бджоли – берегині світового екологічного балансу природи. Вони дарують людям унікальну продукцію бджільництва: мед, прополіс, маточне молочко, віск, пергу та ін. Це комплексні збалансовані продукти харчування (і природні ліки), аналогів яким у світі не існує. Щоденне вживання цих продуктів в їжу сприяє зміцненню імунітету, підвищенню життєвого тонусу та дозволяє відновити функціонування усіх систем і органів людського організму. Важко уявити собі життя без цих дивних створінь природи, а ще важче без солодких медових ласощів, що вони створюють.

Людство об’єднується задля запобігання знищенню бджіл, оскільки вони слугують найважливішим фактором гарантування екологічної та продовольчої безпеки людини.
Адже тільки загальними зусиллями ми зможемо зберегти господиню вулика та відновити сталий розвиток природи, суспільства й життя на планеті в цілому.

Збережемо бджолу – збережемо планету – збережемо здоров’я!

14 ВЕРЕСНЯ ЗАПРОШУЄМО НА ІНФОРМАЦІЙНУ ЗУСТРІЧ ТА ДЕГУСТАЦІЮ ПРОДУКТІВ БДЖІЛЬНИЦТВА В РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР АПІПРОДУКЦІЇ ЗА АДРЕСОЮ:

м. Львів, вул.Городоцька , 44
вхід в дворі в офісний центр, 2-й поверх, 11 офіс
Початок о 16.00, вхід безкоштовний.

В програмі святкування:
- відеофільм про бджіл
- дегустація продуктів бджільництва
- майстер-клас "Догляд за руками з продуктами бджільництва Фітапісвіт"
- інідивідуальні безкоштовні консультації спеціалістів по здоров’ю

Контактні телефони Апіцентру продуктів бджільництва 097-220-64-97, 063-63-07-492, 066-037-58-50
Показати повністю..


Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

ЯК ВИ РОЗПОЧИНАЄТЕ БІЗНЕС В ІНТЕРНЕТ?

Нам, мережевикам різних млм-компаній, цікаво вести свій бізнес не тільки в оф-лайн, але і он-лайн.
Я, так само як і ви, щодня отримую десятки посилань-запрошень в різні млм-компанії, свого роду "спами". Розумію, що люди, які закидають посиланнями на свої компанії, не вміють професійно працювати в інтернеті.

Коли я розпочинала будувати свій бізнес через інтернет, то також по незнанню робила такі самі помилки: розсилала спами всім друзям в соцмережах, запрошуючи в свою компанію. Друзі заносили мене в чорні списки, або видаляли з друзів. Результат від спамів був майже нульовий, він мене не задовільняв. Я розуміла, що потрібно навчитися грамотно працювати в соцмережах.

Я знайшла в інтернеті "Міжнародний центр розвитку бізнесу через інтернет", в якому БЕЗКОШТОВНО навчають дистрибьюторів різних компаній, а також людей, які не мають бізнесу, але хочуть навчитися працювати через соцмережі. Я пройшла це навчання при підтримці свого куратора і воно дало мені змогу побудувати міжнародну команду. Ця школа бізнесу дуже необхідна тим, хто хоче швидко рухатися вперед в своєму розвитку, розвитку Вашого бізнесу, використовуючи інтернет.

Рекомендую відвідати 4-ри денну Безкоштовну школу "Міжнародного центру розвитку бізнесу через інтернет". Отримуючи безкоштовно відеозаписи занять, виконуючи домашні завдання, Ви навчитеся професійно вести Ваш бізнес в соцмережах. Ваш успіх в інтернет почнеться з цієї школи http://bizvizitka.svetlanachernysheva.ru
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

ПРОФІЛАКТИКА АДЕНОВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ

На вулиці - літо, але і в цей період року можна підхопити вірусну інфекцію. Матусі, котрі віддають діток в дитячі садочки, помічають, що діти в садочках починають хворіти в цей період один за другим. Час сезону грипу ще попереду, а поки що нас "атакує" аденовірусна інфекція. Її можуть підхопити і дорослі, і діти.
Перші симптоми: висока температура, лихоманка, сонливість, слабкість, коньюктивіт... Інфекція вражає слизові оболонки верхніх дихальних шляхів, очей, кишечника. Заражаються нею від хворого повітряно-крапельним шляхом, через брудні руки. Хвора людина залишає "сліди" на ручках дверей, на книжках і журналах, грошових купюрах...
У українській компанії ФІТАПІСВІТ є цілий арсенал продуктів для профілактики інфекцій, які передаються повітряно-крапельним шляхом. Вживаєте їх самі і рекомендуєте іншим людям.

Ось деякі рекомендації по застосуванню продуктів Фітапісвіт:
1.Зрошувати порожнину рота "Екстрасаном" - зранку і ввечері, на протязі 5 хвилин. Потрібно взяти по 5-10 мл "Екстрасану" в рот, "побовтати" прополісну олію і потім виплюнути. Це хороша методика для пригнічення росту хвороботворних бактерій і вірусів, які розвиваються в першу чергу в порожнині роту і гортані.

2. Обробити слизову носу з допомогою "Фітоназину" - поєднання в продукті прополісу, натуральних ефірних олій гвоздики, евкаліпту і м’яти дає виражений антимікробний, антивірусний ефекти. Ви не захворієте, якщо щодня будете наносити на слизову носа пів сірникової голівки "Фітоназину", особливо якщо знаходитесь в великих колективах, або серед хворих.

3. Після контакту з хворим потрібно приймати водний прополісний бальзам "Апі-Ві" - 1 ч.л. 2-3 рази на день. "Апі-Ві" також можна використовувати у вигляді зрошень слизової роту і носоглотки, а також для слизових ока.

4. Драже "Фітапівіт" - (бджолина обніжка, прополіс, екстракти чебрецю, звіробою, кореня солодки і алтею, листя берези, кореневища оману) необхідно приймати для стимуляції природного захисту, якщо людина захворіла, а також в відновлювальний період після захворювання. "Фітапівіт" особливо чудовий для дітей.

5. Драже "Апікорн" - (бджолина обніжка, прополіс, віск бджолиний) по 1 ч.л. для профілактики і під час інфекцій - для підвищення захисних сил організму.

6. Медові композиції з маточним молочком, бджолиним підмором, восковою міллю забезпечать підтримку імунітету і дорослим, і дітям.

Будьте здорові і успішні з продуктами Фітапісвіт!
Замовити продукцію в регіональному представництві компанії тел. +38 097-220-64-97, 063-63-07-492, 066-037-58-50
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1Сподобалось 0 человеку
Вподобайка

ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ ПІД ЧАС ВІДПУСТКИ!

Сезон відпусток розпочато. Хтось подорожує в гори, хтось любе відпочивати біля морських хвиль, а хтось просто на дачі... Щоб Ваш відпочинок був приємний і ніякі несподіванки його не затьмарили, не забудьте покласти у валізу необхідні продукти для здоров’я!

ВУЛЕСАН - крем з прополісом і сосновою живицею допоможе Вам при сонячних опіках, тріщинах ступні, мозолях, при любих ранах та грибкових ураженнях шкіри і кінцівок.

ФІТАПІ - крем з прополісом і бджолиною отрутою швидко обезболить, ефективно спрацює при застуді (масаж грудей та спини), при головних болях масаж шийного відділу хребта та нанесення на скроні.

ЕКСТРАСАН - прополіс, віск бджолиний і рослинна олія сприяє нормалізації шлункової секреції, функціонування шлунково-кишкового тракту. Ефективно діє при трахеїтах, ларингітах, тонзилітах...
Запобігає пересиханню шкіри.

АПІ-ВІ - водний розчин прополісу. Здатен до знешкодження токсинів. пригнічує розвиток вірусів грипу, герпесу, гепатиту. Ефективний при ангіні, бронхіті, ГРЗ.

ФІТАПІ-ГАСТ - сприяє усуненню печії, больових відчуттів в епігастрії та інших диспепсичних явищ.

Отримати консультацію і замовити продукти бджільництва можна в регіональному центрі Фітапісвіт за тел. 097-220-64-97, 063-63-07-492, 066-037-58-50
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
до попередніх записів