Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Відкрита спільнота
Фетрова майстерня "Світлиця чудес"
Країна:
Україна
Місто:
Кривий Ріг
Опис:
Виготовлення розвиваючих книжок та іграшок, інших виробів із фетру та тканини для самих маленьких і не тільки . Ручна робота.
Немає обговореннь
Нова тема
В спільноті ще немає тем.
20 записів

Сподобалось 4 людям
Вподобайка
4

Іграшка - розвивайка для самих маленьких.


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

М"який алфавіт із фетру з тваринками-іграшками на кожну літеру.Цікавий помічник при вивченні абетки з малюками.


Сподобалось 8 людям
Вподобайка
8

Кошики з фетру. Цікаві ідеї. Знайдено в інтернеті.


Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2

Сподобалось 0 человеку
Вподобайка

Всім доброго вечора! Ось і закінчилася робота над м"якою книжечкою.


Сподобалось 8 людям
Вподобайка
8
В книжечці 5 листів(10 сторінок). На обкладинці ведмідь з кульками на кнопках. Можна вивчати рахунок, кольори , вміння користуватися кнопками. Перший розворот - де чия мама. Можна вивчати тварин, назви великих тварин і їх діток, поняття великий - малий, рахунок, кольори. Другий розворот -Тварини, що живуть в лісі. Третій розворот - сторінки для розвитку дрібної моторики, вивчення кольорів. Четвертий розворот - город і сторінка зпорами року. В книзі 105 знімних елементи і багато тих що рухаються, є секретики. Можна ще багато описувати, але в відео буде зрозуміліше. Відео буде трішки пізніше. М"яка розвиваюча книга для дітей від 1 до 4 років. Це гарний подарунок вашій дитині, племіннику, внукам чи хресникам. Це готова робота. Книги можна замовляти, можна виготови з урахуванням ваших побажань.
Показати повністю..
1 лип 2017 в 18:09

Творчість - це можливість проявити себе у всьому: від малювання, до ліплення або готування їжі. Сьогодні проявити себе і розвинути в собі творчий потенціал просто, оскільки нашій увазі представлена велика кількість різних хобі та цікавих способів проведення часу. Виготовлення іграшок з фетру - це чудове заняття для дорослих і дітей різного віку. Воно розвиває посидючість, уважність і вчить нас креативному підходу до вирішення будь-яких питань. Мені дуже подобається працювати з фетром. Чому фетр настільки популярний ?По-перше, він буває різних кольорів. Відповідно, з нього вийде будь-яка іграшка або красива аплікація.
Показати повністю..


Сподобалось 0 человеку
Вподобайка

Ще ідеї для сторінок. Мої роботи.


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

Ідеї для сторінок м"якої книги. Взято з інтернету.


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
до попередніх записів