Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Відкрита спільнота
Контакти
1 контакт
Taras Danylyuk
Творець
Український живопис
Країна:
Місто:
Опис:
Будемо ділитися улюбленим українським живописом, для його популяризації і розповсюдження...
9 записів

Сучасний український художний Юрій Журка передає образ українського села. Можливо, ідеалізований образ. І, явно це образ українського села до нашестя комунізму. Картини писані переважно в теплих тонах. Навіть зимові пейзажі.


Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2

Марчу́к Іва́н Степа́нович (нар. 12 травня 1936, с. Москалівка, Україна) — український живописець, народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Шевченка. Почесний громадянин Тернополя і Києва.
Після закінчення семирічної школи вступив до Львівського училища прикладного мистецтва імені Івана Труша на відділ декоративного розпису, де навчався протягом 1951—1956 років (викладачі Карло Звіринський, Олекса Шатківський, Н. Сукачова). Після служби в армії продовжував навчання на відділі кераміки Львівського інституту прикладного мистецтва, який закінчив 1965 року (викладачі Роман Сельський, Данило Довбошинський).
У 1965—1968 роках працював у Інституті надтвердих матеріалів НАН України, у 1968—1984 — на Київському комбінаті монументально-декоративного мистецтва.
З 1984 року — на творчій роботі.
У 1989—2001 роках мешкав у Австралії, Канаді й США. У 1990 році Марчук відвідав Україну й відбулася його перша офіційна виставка у Києві — у Державному художньому музеї українського образотворчого мистецтва (нині Національний художній музей України).
Живе та працює в Києві.

2007 року потрапив до рейтингу 100 геніїв сучасності, який уклала британська газета Дейлі телеграф.
Показати повністю..


Сподобалось 0 человеку
Вподобайка

Закарпатський художник Сергій Чубірко, який живе й викладає в Італії, мріє про виставку на Батьківщині. Сергій Чубірко звернув на себе увагу фахівців ще під час навчання в Ужгородському коледжі мистецтв. Після дворічної служби у війську він здобував освіту у Всеросійській академії мистецтв у Петербурзі. На цьому етапі художник відзначився тим, що отримав щорічну премію Академії за найкращий рисунок, а 15 його робiт увійшли до книжки "Навчальний рисунок". Студентські малюнки Чубірка купували не тільки колекціонери різних країн, а й музеї рисунку в Іспанії та Лос–Анджелесі. Природно, що він продовжує своє навчання в аспірантурі Академії. Після трьох років наукової роботи закарпатця запросили викладати у... Китай. Сім місяців він навчав рисунку студентів художньої академії у місті Ченду провінції Січуань. Заодно зробив там персональну виставку в 2007 році.
Показати повністю..


Сподобалось 0 человеку
Вподобайка

Оксана Збруцкая. Народилася 08 грудня 1982 року в м. Києві. Національну Академію Образотворчого Мистецтва і Архітектури закінчила в 2007 році дипломною роботою "Земля предків" в майстерні Народного художника України М. Гуйди отримавши спеціальність художника-живописця. Учасниця всеукраїнських і персональних виставок. Багато її робіт можна зустріти в Київських галереях. Багаточисельні роботи художниці знаходяться в приватних колекціях багатьох країн світу. Живописець. Працює у сфері станкового живопису.
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

Українська земля народила чимало геніїв. Та часто траплялося так, що вирощувала їхній талант чужина. З їхньою творчістю знайомі фахівці мистецтва, та для широкого загалу вони залишаються невідомими. Визнані світом, та маловідомі на батьківщині, ці митці сьогодні заслуговують на те, щоб їхні імена знав кожен українець. Представляємо вам 10 українських художників кінця ХІХ – початку ХХ століть, творами яких захоплювались у всьому світі.
https://uamodna.com/articles/10-malovidomyh-ukrayinsjkyh-hudozhnykiv-zi-svitovymy-imenamy-yaki-nam-varto-znaty/
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

Художниця Ольга Кваша народилася 1976 року місті Луцьк. 1999 року закінчила Львівську Академію Мистецтв. Зараз живе та працює у Львові.

Її твори є у приватних колекціях України, Росії, Польщі, Великої Британії, Німеччини, Франції, США, Канади, Японії, Бразилії.


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

Олександр Мицник народився в 1957 році в селі Мутин Кролевецького району Сумської області. В даний час живе і працює в Єкатеринбурзі. Член Спілки художників Росії. Працює в техніці станкового живопису та графіки. Перевагу віддає пейзажу, натюрморту та жанровим сценам.


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

Дмитро Артим. Народився 01.01.1963р. у селі Попелів, Івано – Франківської області. Освіта: Одеське державне художнє училище ім. М.Б.Грекова у 1983р., художньо – педагогічне відділення, за фахом – викладач малювання та креслення. Педагоги з фаху – Ю.А.Коваленко, Л.Кірічек. Творчу діяльність розпочав з 1985р., а виставкову з 2000р. Член МООНСХУ з 2003 року Працює в різних жанрах станкового олійного живопису – тематична картина, портрет, але головну увагу віддає пейзажному живопису.
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

Олексій Кулаков. Народився у Харкові. Закінчивши місцеві профільні навчальні заклади — художню школу N2 та ХДХУ (1986), був призваний до лав ЗС СРСР (1986—1988). Після демобілізації повернувся до живопису, від 1993-го постійний учасник всеукраїнських та міжнародних виставок. 1995-го закінчив факультет станкового живопису ХДАДМ, серед викладачів були зокрема Адольф Константинопольський та Олександр Хмельницький. По закінченні два роки працював при виші викладачем академічного живопису. Від 1999-го член НСХУ[1]. Від 2000-го, разом з жінкою Наталією Папірною, працював над твором «Державотворення»[2] котрий було розміщено у будинку ВРУ. Від 2003-го року отримав звання «Заслуженого художника». 2006-8 працював над спільним україно-польським проектом копіювання картини «Битва під Грюнвальдом», брав участь у розписі композиції «Правосуддя» центральної зали ВСУ. 2010-11-ті, на замовлення мінкульту Македонії, працював над створенням полотен для столичних музеїв. Лауреат та переможець ряду фестивалів і виставок.
Витвори Олексія Кулакова зберігаються у НЮУ ім. Ярослава Мудрого, ДІКЗ «Слово о полку Ігоревім»[3] та інших фондах і приватних колекціях.
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
до попередніх записів