Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Відкрита спільнота
МОЛИТВА - могутній засіб спасіння
Країна:
Україна
Місто:
Львів
Опис:
Для християнина молитва немов повітря. Через молитву кожен з нас стає ближчим з Богом, спілкується з Ним, прославляє Його, дякує Йому, просить про ласки. Щоденно кожен з нас дуже потребує Божої присутності і Божих ласк. Але є люди, які опинились в особливій ситуації, коли лише Боже втручання може допомогти подолати життєві труднощі.

Якщо Ви, або хтось із Ваших близьких, опинились у такій ситуації: Ви можете попросити про молитву інших людей. Для цього необхідно лише написати внизу цієї сторінки про що Ви просите помолитись.

Якщо Ваше серце є достатньо великим, щоб відгукнутись на потребу іншої людини – Ви можете помолитись в наміренні будь якого прохання, яке тут прочитаєте.
Показати повністю..
Немає обговореннь
Нова тема
В спільноті ще немає тем.
392 записи

МОЛИТВА ДНЯ
Березень
20
вівторок
(Березень, 07 за старим стилем)
свщмчч., єпископів Херсонських: Василія, Єфрема, Капитона Євгенія, Етерія й ін.
прп. Павла Простого

Молитва на вівторок п'ятої седмиці Великого Посту
Утверди́, Влади́ко, ду́шу мою́ до Те́бе прибіга́ти і Тобі за́вше служи́ти, Ти бо Покро́в мій єси́ і Хорони́тель, і засту́пництво, і допомо́га; сподо́би мене́, Бо́же-Сло́ве, взива́ти у дерзнове́нні: Го́споди, пе́рше, ніж до кінця́ заги́ну, спаси́ мене́

(стихира вечірні, г. 4).
Показати повністю..


Сподобалось 0 человеку
Вподобайка

Пресвятая й Пречиста Богородице Діво, Мати Божа, а моя наймогутніша заступнице! Твоїй опіці вручаю свою душу, тіло й усе що маю.Охороняй мене, найліпша моя Мати, в цю ніч від сітей диявола і від дочасних несчасть, та випроси мені в Твого Сина, а Господа й Бога мого щоб я встав(ла) з розцвітом дня та славив(ла) Тебе, свою Царицю й Матір. АМІНЬ.
Показати повністю..


Сподобалось 0 человеку
Вподобайка

МОЛИТВА ДНЯ
Березень
19
понеділок
(Березень, 06 за старим стилем)
сорок двох мчч., що в Аморії
Тиждень 5-ий Великого посту

Молитва на понеділок п'ятої седмиці Великого Посту
Довголітні пристрасті в собі ношу, які затьмарюють окаянну мою душу, та до Твоєї сили нездоланної, безлітний Слове безначального Отця, зі сокрушенним серцем припадаю і молюся: змилосердися і спаси мене

(тропар 1 пісні канону).
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

Суть цієї групи - на першому місці Бог і тільки Бог, на другому навчитися поважати Господа, і стати Його учнем. Там де Бог - там присутній тиша і духовне уміротвореніе.Бога можна почути тільки в тиші .там де суперечки, сварки там немає Бога тому переконливо прошу всіх вас поважати один одного - пам'ятайте, що ми все дити Господа і Він нас усіх любить однаково.

Крім того метою цієї групи дослідження життя святих та їхні твори, які залишили для майбутніх поколінь, які будуть ходити дорогами Господа нашого.

Також в цій групі будуть розглядатися проповіді та науки священиків різних конфесій, для того, щоб ми з вами могли спробувати найперше почерпнути щось корисне для нашого духовного розвитку.

В этой группе, категорический запрещено: деноминационные, политические и национальные дебаты, рекламирование сайтов, страниц, видео, проектов, финансовых проектов, прямых эфиров и т.д.

В іншому випадку, хто буде порушувати наше прохання будуть виключені з нашої групи.

З глибокою повагою до вас, адміністрація групи
Показати повністю..


Сподобалось 0 человеку
Вподобайка

МОЛИТВА ДНЯ
Березень
18
неділя
(Березень, 05 за старим стилем)
прп. Йоана Ліствичника
мч. Конона
Неділя 4-та Великого посту. Глас 8. Єв. 8

Молитва на четверту неділю Великого Посту
Господи Боже наш, Єдиний благий і чоловіколюбний, Єдиний добрий і поблажливий, Єдиний щедрий і милостивий, Отче Господа нашого Ісуса Христа, що був розп’ятий при Понтійськім Пилаті, воскрес у третій день і ввійшов у славу Свою, яка є і Твоєю славою. Хай прийде благодать Твоя на нас, слуг Твоїх, і хай скріпить нас благовість навчання Твого. Отче милосердя, просвіти нутро наше і всі наші члени волею Твоєю, і очисти нас від усякого зла і гріха. Збережи нас бездоганними і чистими від усякого супротивного втручання, і дай нам, Господи, за благістю Твоєю пізнавати і розуміти діла Твої, їх здійснювати, боятися страхом Твоїм і творити все, що приємне Тобі, до останнього дня нашого і години і віддиху. Тебе, Владико, визнаємо істинним Богом на-шим ми, грішники, щоб своєю невимовною милістю Ти позначив наше тіло, душу і дух, і охоронив їх від усякого злого демона, від усякого отруйного гада, від усякого звіра на землі, від усякої несправедливости, від усякої отрути, від усякої спокуси і від усякої марноти, від усякої розпусти і жадібности, від усякої брехні і всяких підступів, і всякої пастки супротивника нашого. Отче нетління, покрий нас, слуг твоїх, Твоїм милосер-дям і не залиш нас, і не вчини нас предметом насмішок ворогів, ні презирства народного, ані посміховиська бісівського, але благодать і милість Твоя хай буде з нами по всі дні життя нашого, бо Твоя є влада і Твоє Царство і сила і слава Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь (Молитва відпусту з Чину Трітоекті).
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

В этой группе, категорический запрещено: деноминационные, политические и национальные дебаты, рекламирование сайтов, страниц, видео, проектов, финансовых проектов, прямых эфиров и т.д.

Сподобалось 0 человеку
Вподобайка
Ссылки на сайты, страницы, видео, проекты, прямые эфиры и т. д. Ссылка любого типа запрещены. | Делиться публикациями любого типа с других страниц, аккаунтов и сайтов в этой группе запрещено.
16 бер 2018 в 16:22
Обязательно прочитайте И придерживайтесь к описанию и правилам группы.
16 бер 2018 в 16:24

ДЕВ’ЯТНИЦЯ ЗА ДУШІ ПОМЕРЛИХ
День восьмий

Вступна молитва
Приготуй мене, Господи, і зміцни моє серце багатством Твоїх ласк, аби я в дусі віри, любові та співчуття, проникаючи в страшну темницю Чистилища, міг (ла) принести там терплячим вірним особливу допомогу на Твою хвалу: на користь душі моєї та випрошення особливої ласки (назвати її), про яку Тебе нині прошу через цю дев'ятницю і заступництво усіх улюблених Твоїх душ.
Амінь

День восьмий

Однією з дуже докучливих мук для душ в Чистилищі є переконання, що Господь Бог у земному житті давав їм виняткові ласки, а вони, замість користати з них, змусили доброго Бога засудити їх на покарання. Однак, незважаючи ні на що, Бог їм простив і вічне прокляття замінив терпіннями в Чистилищі.
І я, о мій Ісусе, є одним (ією) з тих невдячних, хто після безлічі ласк, отриманих від Тебе, погордив (ла) любов'ю Твоєю і змушував (ла) Тебе, аби мене вкинув до пекла!
О нескінченна Доброто! Люблю Тебе понад усе і жалію, що Тебе, найкращого Отця, як марнотратний син образив (ла). Волію вмерти, ніж коли-небудь ще раз згрішити. Дозволь аби витривав (ла) у своїй постанові.
Змилуйся наді мною, Боже, і над душами, які перебувають у чистилищному полум'ї. Вислухай за них мої просьби і уділи мені особливої ласки (назвати її), про котру Тебе за їх посередництвом благаю.
О Наймилостивіша Маріє, Мати душ з Чистилища і Мати наша, укрий нас у Своєму Непорочному Серці.
Амінь
Псалом 130 "Молитва того, хто кається..."
Отче наш...(5 р.)
Богородице Діво...(5 р.)
Вічний відпочинок...(5 р.) або Зі Святими упокой...(5 р.)
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

Я у Господа Благого – як мала дитина, Що сповиту біля себе мати положила. Як дитина-немовлятко, душа моя вбога: Да вповає чистим серцем праведний на Бога.

Молитва до Отця Небесного
Мій Отче, провадь мене туди, куди згідно з Твоєю Волею я повинен(а) іти. Дозволь мені жити у Твоєму Світлі та зігрій моє серце, щоб воно запалало і дарувало тепло тим, хто наближається до мене, Благословенне нехай буде Ім’я Твоє за те, що незважаючи на мою нікчемність, Ти уділив мені усі ті ласки. Благословенне нехай буде Ім’я Твоє за добро і Милосердя, котре до мене виявив, пригортаючи до Свого Серця. Амінь.

Господи, я гордим серцем не несуся вгору, І очима в високості – до Твойого двору. У діла Твої великі, у причини скриті . Я не входжу: не мені їх розумом судити.
Показати повністю..


Сподобалось 0 человеку
Вподобайка

Молитва «Три Янголи» – найсильніший оберіг людської долі від усіх негараздів
Відомо, що у кожної людини є один янгол-охоронець, приставлений Господом для захисту. А згідно з деякими переказами, нас охороняють відразу три янгола – два небесних і один земний. Небесні направляють нас в моменти народження і смeрті, а земний опікується нашим життям. Сила трьох янголів, яку ми запалимо молитвою, стане своєрідним щитом, що відображає всі неприємності і проблеми, в яких ми не винні.

Візьміть три церковні свічки, запаліть їх, налаштуйтеся на молитву. Забудьте про всі думки, які заважають вам почути внутрішній голос, що виходить із серця. Побудьте на самоті з собою, якщо цього вимагають обставини. Зверніться до Господа, розкажіть все, що турбує і не дає вам спокою. Але не бажайте нікому зла, навіть якщо вам відомо, від кого на ваше життя виходить жовч і негатив. Ви не суддя і не кат, і не вам карати того, хто зазіхнув на чуже щастя.

Не поспішайте, розслабтеся, дихайте глибоко і спокійно. Зараз ви прочитаєте молитву-оберіг, найсильнішу з усіх відомих. Ви помітите, що якщо читати її регулярно, то через деякий час з вашого життя почнуть іти проблеми. Спочатку це будуть дрібні неприємності, потім більш масштабні. В кінцевому підсумку ви будете захищені від усього негативного. У момент, коли ви перелякалися, коли вас охоплюють тривожні думки, кепські передчуття, та все, що завгодно, вам потрібно впівголоса прочитати молитву:

Похожее изображение

«Спаси, Боже. Збережи, Боже. Ти призначив мені на допомогу трьох Янголів, трьох Архангелів, відданих захисників. І наказав Ти їм мене оберігати, нікому в образу не давати, від будь-якої напасті берегти, щастя моє стерегти. Так почуйте мене, Янголи, мої Архангели, про допомогу вашу молю, з бідою розібратися хочу. Поставте захисний паркан від землі до самих небес, за який ніхто не зможе зайти.

Перестати боятися хочу всякого люта, язиків дурних, очей злих, розмов поганих, хвороб насuльників людей злих і всього дuявoльського, що є на землі. Я знаю, за вашою спиною – як за міцною стіною. Врятуйте і збережіть раба Божого (ваше ім’я), Янголи. Оберігайте мене з ранку до ночі. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

Біди і нещастя можуть попереджати вас про те, що ви збилися зі шляху. І поки ви не зупинитеся, все буде ставати тільки гірше і гірше. Візьміть і переосмисліть ситуацію. Подумайте, що ви отримаєте, якщо повернете в інший бік і зміните правила гри, а що – якщо ви будете сидіти місці. Експериментуйте. Найімовірніше, ви самі створите свій особистий Закон Везіння, а молитва і Вищі Сили вам в цьому допоможуть.
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

Молитва за неприятелів
Боже, джерело любові та спокою! Даруй усім нашим недругам мир і злагоду, відпусти їм усі гріхи, а нас захисти від їхніх підступів.
Господи, навчи нас бути смиренними й ніколи не відповідати злом на зло. Через Христа, Господа нашого. Амінь.


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
до попередніх записів