Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Відкрита спільнота
МОЛИТВА - могутній засіб спасіння
Країна:
Україна
Місто:
Львів
Опис:
Для християнина молитва немов повітря. Через молитву кожен з нас стає ближчим з Богом, спілкується з Ним, прославляє Його, дякує Йому, просить про ласки. Щоденно кожен з нас дуже потребує Божої присутності і Божих ласк. Але є люди, які опинились в особливій ситуації, коли лише Боже втручання може допомогти подолати життєві труднощі.

Якщо Ви, або хтось із Ваших близьких, опинились у такій ситуації: Ви можете попросити про молитву інших людей. Для цього необхідно лише написати внизу цієї сторінки про що Ви просите помолитись.

Якщо Ваше серце є достатньо великим, щоб відгукнутись на потребу іншої людини – Ви можете помолитись в наміренні будь якого прохання, яке тут прочитаєте.
Показати повністю..
Немає обговореннь
Нова тема
В спільноті ще немає тем.
496 записів

Розпочинаю молитись девятницю до Святоі Рити, в наміренні за всяке прохання та подяку до нашого Господа Ісуса Христа. Долучайте своі подяки та прохання.

Сподобалось 0 человеку
Вподобайка

Прочитайте, будь - ласка цю статтю вдумливо, особливо коли вам здається, що молитесь ви не правильно, розсіяно, не можете зконцертруватись на молитві і думаєте, що ВАШУ МОЛИТВУ БОГ НЕ ПОЧУЄ..?
ЧОМУ БУВАЄ ВАЖКО МОЛИТИСЬ???
Плоть людини має бажання, противні її духові ( Гл. 5,17 ). Вона не може знайти собі спокою в молитві, особливо в молитві щирій, чистій, принесеній в дусі правдивого поклоніння, бо така молитва означає відречення від себе і смерть пристрастям. Тому тіло вдається до тисяч хитрувань, щоб втекти від молитви: прикидається хворим, немічним, лякає болем голови, м'язів, спини, імітує велику сонливість. А якщо, незважаючи на це все, ти примусиш себе молитися, тіло намагається скоротити молитву, якщо ж все - таки ти непохитний в постанові довести молитву до самого кінця, тіло намагається втекти в повному значенні цього слова: язик стає неповоротким, увага розсіюється і мандрує туди - сюди, думка важчає. Господь все це знає,і тому Він заохочує нас молитись завжди і не занепадати духом ( Лк.18,1 ).
Ці важливі симптоми не виникають у фарисейських молитвах, холодних та розрахованих на винагороду від людей з наміром заслужити їхню похвалу та подивляння. Навпаки, тіло радо сприяє такій молитві. Людина тоді легко прокидається вранці, щоб відмовляти її прилюдно, і не відчуває ніякої втоми, стоячи протягом довгих годин перед людьми. Розум є дуже уважний, щоби промовляти молитву з чіткістю і виразністю, які викликають подив у слухачів. І тіло від цього ніколи не страждає, як не страждає від смачної їжі.
Добре знаючи, що є в кожній людині ( Йо. 2,25 ), Господь застерігає нас, кажучи: ,, Але ти, коли молишся, увійди в комірчину твою, зачини двері і помолися Отцю твоєму, що є в тайні... '' ( Мт. 6,6 ).
,,Зачинити двері'' тут означає повестися таким чином, щоб твоя молитва не була ні побачена, ні почута людьми без щонайменшого намірення, щоб ти, коли молишся, молився свідомо для Бога, а не фарисейською молитвою. ( Матей ель Мескін )
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

Дякую, Боже, за те, що я маю...
Що не одна вдома я засинаю...
Маю кого вранці я розбудити...
Маю для кого і мріяти, й жити...
Дякую, Боже, що чую і бачу...
І за той час, що сміюся і плачу....
Дякую я за турботи й терпіння...
І за безмежне твоє розуміння...
Дякую, Боже, за вміння - радіти...
Дякую, Боже, за щастя - любити...
Дякую, Боже, за силу - прощати...
Дякую, Боже, за дар - відчувати...
З-поміж усіх, як і всі, - особлива!
Бо за спиною завжди Твої крила!
Боже, не маю що в Тебе просити!
Дякую я за те право - тут жити!
Показати повністю..


Сподобалось 2 людям
Вподобайка
2

Святий Тадею! Ти мав щастя належати до сім'ї Христа Спасителя, преславний апостоле й мученику. Ти яснієш великими чеснотами, вірний заступнику тих, що тебе прославляють і до тебе з довір'ям припадають! Ти опікун і заступник наш у найтрудніших обставинах. Тому стаю перед тобою і благаю з глибини мого серця:
Святий Тадею, особливий Опікуне в безнадійному положенні, молися за нас. Амінь.
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

"Якщо людина шукає Бога, він Бога знайде...
І коли людина йде до Бога, то Бог біжить йому назустріч".


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

Ми стоїмо безсилі, беззахисні та безпорадні перед лицем страждань. Хвороби, зневаги, суспільна несправедливість, а навіть банальне хамство, з яким стикаємося щодня, пробуджують широкий спектр емоцій — почуття образи, спротиву та бунту, болю, жалю та співчуття. Ми мріємо про світ без страждань, без сліз та кривд. Та згадаймо, як страждав Ісус Христос, і терпінням свого Сина Бог світ спасає. Святий Павло саме в цьому вбачав «Божу могутність і Божу мудрість».
« Хочеш стати великим святим? Проси Господа, аби послав тобі багато страждань. Полум’я Божественної любові ніколи не здійматиметься вище, ніж тоді, коли його живить дерево Хреста, яке Спаситель обрав у безмежному милосерді, щоб завершити свою жертву» (св. Ігнатій Лойола).
« Поза хрестом нема іншої драбини, яка дозволила б нам дістатися неба!» (св. Роза з Ліми).
«У важкі хвилини я зосереджую свій погляд на Ісусовому Серці, яке у мовчанні страждає на Хресті; з палаючого вогнища Його Милосердного Серця спливають на мене сила та міць, що дозволяють продовжувати боротьбу» (св. Фаустина).
РОЗДУМИ Джерело: CREDO
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

Безвідмовна молитва до Святого Антонія

Святий Антонію, найласкавіший зі Святих. Твоя любов до Бога і милосердя до Його створінь ще на землі вчинили тебе гідним творити великі чудеса. Ця правда підбадьорює мене вдаватися до тебе, щоб одержати ласку.... ( вказати просьбу ). О ласкавий і ніжний Святий Антонію, чиє серце завжди було повне співчуття до людей, прошепчи моє благання у вушко милого Дитятка Ісуса, Котрому подобалось спочивати у твоїх руках. А моє серце завжди буде вдячне тобі. Амінь.
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

МОЛИТВА ПРО ДОБРИЙ ДЕНЬ
Господи, у тиші дня, що настає, приходжу благати Тебе про мир, мудрість і силу. Прагну дивитися сьогодні на світ очима, сповненими любові, бути терпеливою, тихою і мудрою. Хочу дивитися на Твоїх дітей і бачити їх так, як Ти їх бачиш, і знаходити в них те, що добре.
Дай мені таку радість, щоб усі, кого я сьогодні зустріну, відчули Твою присутність. І нехай я буду для всіх хлібом, як Ти є ним для мене кожного дня. Амінь.
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

МОЛИТВА ДІТЕЙ ЗА БАТЬКІВ
Ісусе Христе, Милостивий Боже наш, Ти прихильно приймаєш кожну молитву щиру. Тож молю й благаю Тебе, Ісусе Христе, зішли моїм батькам міцне здоров’я і дай їм силу старатися й дбати про мене так добре, як і досі.
Благослови їх чесну працю, сповни їх надією, яку в мені покладають. І дай їм дочекатися від мене втіхи та радості.
Амінь

Всемилосердний Боже! Дякую тобі за моїх батьків та за всі ті добра, що Ти мені подав через них. Вони виховали мене, навчили любити Твої святі Заповіді та бридитися гріхом. Я люблю їх і хочу їх завжди шанувати і слухати. А Ти, Господи, поможи мені Твоєю ласкою, щоб я цю постанову виконав.
Благослови їх, Господи, всяким добром та довгим і щасливим життям, охороняй від злого, дай їм силу перемогти всі труднощі. Дай, щоб вони на старості своїх літ дочекалися потіхи від своїх дітей, а передусім від мене; а після смерті прийми їх і мене до небесного царства.
Амінь
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1

«ОТЧЕ НАШ»
Науки митрополита Андрея
АЛЕ ІЗБАВ НАС ВІД ЛУКАВОГО
Останнє прохання „Отченашу” є тільки поясненням чи доповненням попереднього прохання. Бо ми через те вибавляємося від злого, що Бог помагає не впасти у спокусі.

Воно перед очі християнина виразніше, яскравіше ставить цю фундаментальну проблему всякої, а передусім християнської, етики – проблему зла. Чим є зло? Звідки воно? Як і чим від нього увільнитися? Ось питання, на які поза християнською вірою і поза християнською етикою так трудно знайти відповіді.

У християнській вірі і в християнській етиці поняття добра і зла сталі і ясні. Найвищим добром є Бог; у якомусь навіть значенні, єдине добро – Бог. «Ніхто не добрий, крім одного Бога» (Мк. 10,18). Посередньо християнство називає добрами все те, що до Бога веде і до Бога зближає. Зло – це брак того добра; очевидно, для того, якому це добро яким-небудь способом належиться мати. Тим-то найправдивішим злом є гріх. Але злом є і все те, що стається в нас причиною гріха, хоч може це бути й без нашої вини. Так злом буде незнання того, що комусь належиться знати. Злом є помилка і блуд, злом є склонність волі до зла, а розуму до блуду. Прохання про освободження від злого обіймає тому всі ці роди зла.

Цим проханням бажаємо собі також і просимо покаяння і всього того, що до покаяння потрібне.
Показати повністю..


Сподобалось 1 людині
Вподобайка
1
до попередніх записів