Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Проведення свята 23 лютого в колективі
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Психологія

Не за горами чоловічий свято 23 лютого.У цей день прийнято поздоровляти чоловічу частину рідних та друзів зі святом, робити подарунки.Простіше зробити подарунки рідним і близьким друзям, так як досить добре знаєш.Але крім особистого життя є і робоча.

Проведення свята 23 лютого в колективі

47Якщо ваш колектив дружний і в ньому прийнято відзначати свята і вітати, то необхідно продумати, як зробити цей день запам'ятає своїх колег чоловічої статі.

 

 

1. Для початку визначитися: яку кількість народу чоловічої статі жіночий колектив збирається вітати.Чи буде у привітанні брати участь керівництво, а якщо керівник чоловік, то його варто привітати в першу чергу.

2. Далі визначитеся, де ви будете проводити свято: в офісі або кафе.Все залежить від суми.Якщо в офісі, то потрібно придумати програму.Можливо, конкурси з сувенірами.Невеликий фуршет теж не завадить.Якщо знімати кафе, то потрібно заздалегідь подбати про броні.Напевно, в цей день не одні ви захочете відзначити свято.

3. Виберіть час свята.Можна відзначити свято по закінченні робочого дня, так і в інший день.

4. Подумайте про подарунки чоловікам.

Що за свято 23 лютого?

46Це свято має офіційну назву День захисника Вітчизни.В цей день всі росіяни офіційно відпочивають.У багатьох містах ввечері пускають святкові салюти.В першу чергу прийнято вітати чоловіче населення, яке хоч якось причетне до військової служби.В наш час вітають всіх чоловіків: від хлопчиків до дідусів.Читайте також: 23 лютого в офісі сценарій

Як привітати колег з 23 лютого

  • Обов'язково вже вранці привітайте своїх колег на словах.Будьте доброзичливі, намагайтеся допомагати в цей день їм, піднімайте настрій.
  • Якщо ви працюєте в офісі, то з самого ранку можна покласти міні сувеніри на робочий стіл колегам.Жінкам з ранку на 8 березня на робочий стіл кладуть букет квітів, а ніж чоловіки гірше?
  • В обід замість традиційного обіду з контейнерами влаштуйте невелике чаювання з тортом і тістечками.Якщо хтось з жінок добре готує, можна принести свої ласощі.
  • Як правило, день напередодні свята офіційно скорочується на одну робочу годину.Так що потратьте його, щоб приготувати офіс до святкування.На стіл поставте закуски: легкі салати, бутерброди, фрукти.Трохи алкогольних напоїв зайвими не будуть.Так що келихи будуть саме те.
  • Якщо будуть конкурси, то всі атрибути, необхідні для їх проведення.А тепер можна сміливо запрошувати винуватців.В кінці не забудьте кожного особисто привітати та вручити подарунок.
  • Якщо свято проходить в кафе, то всією дружною компанією вирушайте туди.Не дайте вашим чоловікам нудьгувати.
  • Буває і таке, що не прийнято вітати, і керівництво не бере участі в цьому.Тоді комусь з жінок доведеться взяти все в свої руки, і купити своїм колегам по роботі невеликі презенти або просто привітати на словах.

Поради, як провести 23 лютого на роботі

431. Будьте в цей день ввічливими з колегами чоловічої статі.8 березня не за горами.

2. Підготуйте святкову програму для цього дня.

3. Якщо в колективі не прийнято відзначати свята, привітайте на словах колег.

 

 

 

Читайте також:

Привітання чоловікам-колегам на 23 лютого

 

 

 

 

 

 

 

.
20 січня 2018 в 17:23  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: