Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Прості метелики з пластикових пляшок
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Прості
В умілих руках навіть пластикові пляшки перетворюються в метеликів, пташок, симпатичних їжачків та бджілок. Сьогодні ми розповімо, як зробити метелика з пластикових пляшок своїми руками . Метелики з пластикових пляшок робляться дуже швидко і просто. Що стосується матеріалів, то для метелики з пластикових пляшок вам знадобиться пластикова пляшка, намистинки, дріт і вітражні фарби.

Малюємо ескіз


Перш ніж приступити до виготовлення метелики з пластикових пляшок своїми руками, малюємо ескіз метелики на папері.
Прості метелики з пластикових пляшок
На ескізі малюємо не тільки контур метелика, але і контури малюнка крил метелика, які ми потім будемо розфарбовувати різними кольорами. Ескіз намалювали і вирізали ножицями.


Як зробити метелика з пластикових пляшок


Для того щоб перенести ескіз на пластикову пляшку, зріжте її вузьку частину пляшки, вставте ескіз всередину пляшки і прикріпіть скріпкою. Обведіть контур фломастером і акуратно розфарбуйте метелика фарбами.
Коли фарби висохнуть, вирізаємо метелика з пляшки.
Щоб метелики з пластикових пляшок більше були схожі на живих, акуратно зігніть їм крильця по тулубу.
'Прості

Остаточне оформлення


Для тулуба метелики намистинки різного розміру нанизуємо на дріт. В тулуб метелики робимо два отвори з допомогою шила, вставляємо в них дріт з намистинками і закріплюємо. В бусинки, які будуть головою метелики, вставляємо дріт, складену навпіл, залишаючи два довгих кінці назовні. Це будуть вусики метелики. На кінцях вусиків закріплюємо дві маленькі намистинки.

Ось як зробити метелика з пластикових пляшок своїми руками.
'Прості

Як зробити метеликів з пластикових пляшок


Для метелика з пластикової пляшки краще брати прозорі пляшки. На темних, або кольорових пляшках погано видно фарби і метелик буде тьмяною, а не яскравим. На тулубі метелика можна прикріпити магнітик і тоді вийде чудова прикраса на холодильник. Можна їх підвісити на дроті під люстрою або посадити на кімнатні квіти. Що і як прикрасити метеликами, зробленими своїми руками, вирішувати вже вам.

Метелики з пластикових пляшок відео


Посміться, які виходять чарівні метелики з пластикових пляшок, відео нижче:
18 січня 2018 в 14:06  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: