Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Професії відважних людей
Не Зупиняйся | Спорт | Своїми руками


Наше життя настільки непередбачувана, що неможливо навіть передбачити, яка напасть буде тебе чекати за наступним поворотом.

Але при цьому не слід забувати про те, що нас оточують люди, які завжди готові нам підставити своє плече. Якщо цього не готові зробити друзі, тоді можна покластися на професіоналів.

Вони добре знають свою справу і можуть в будь-який момент прийти на допомогу. Згадайте фільми про рятувальників, які вони там всі красиві і привабливі, як добре вони справляються з усіма завданнями.

Ну, звичайно, фільм — це одне, а реальне життя — зовсім інше. Часто боротися з вогнем, літати на місяць або рятувати людські життя доводиться звичайним хлопцям, з якими ми навчалися в одній школі, а може навіть і в одному класі, разом грали в пісочниці або бігали по дворі. Життя настільки дивна, що іноді люди вибирають собі дорогу, по якій, здавалося б, вони не могли піти. Когось змушують обставини, кого життєві принципи, а комусь-це дійсно цікаво.

Якщо хтось з ваших друзів або
знайомих служить в ракетних військах, тоді красиві привітання на День ракетних військ підійдуть для вас як не можна до речі. При цьому важливо пам’ятати про те, що не обов’язково віддавати перевагу поезій в прозі, але від щирого серця сказати теплі і ніжні слова подяки і побажати, те, про що інші можуть тільки мріяти. Повірте, яким би не було вітання, завжди приємно, якщо чоловік каже це дійсно щиро, а не з єхидною посмішкою і роблячи це тільки тому, що так прийнято.

А ви знаєте про те, що існує день рятувальника в Росії, який дійсно святкують? Можете не боятися зізнатися в цьому чесно. Тому що про існування такого свята знають лише одиниці. А адже мужність відважних хлопців, що працюють по цій спеціальності, заслуговує на справжню повагу.


Щоб там не говорили, але працювати рятувальником зможе не кожен. Тому що ризикувати своїм життя сподобається не кожному, та й дозволити своїм дітям проявити себе в такій спеціальності. Адже постійно потрапляти в небезпечні ситуації, ризикувати не тільки здоров’ям, а й життям, зможуть тільки відважні хлопці. Вітати у їх професійне свято повинні всі, не лише їх рідні та близькі, але й прості люди, які хоча б раз стикалися з їх професією. Хоча, зарікатися від того, що ви з ними ніколи не зіштовхнетеся, теж не можна, тому що від таких речей просто неможливо вберегти ні себе, ні своїх рідних, як би сильно ви не старалися.

15 січня 2018 в 12:18  |  Переглядів: 6  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: