Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Пристрасть до сімейного життя. Як зберегти пристрасть в сім'ї?
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Чому зникає пристрасть в сімейному житті?

63Пристрасть до сімейного життя найчастіше пропадає під невблаганним тиском побуту і рутини.Кожен день одне і теж, дружина вже не користується косметикою, щоб виглядати красивою в очах чоловіка.В бігуді потасканном халатику вона вже не схожа на ту бешкетну дівчину, в яку він закохався.Звичайно, іноді мило, коли дружина одягає речі чоловіка, носить частинку його тепла, але коли ви щодня ходите в його футболці і семейниках, то це приїдається.От цікаво, коли дружина йде на роботу, то вона фарбується, робить укладку, одягає красиві речі.А будинки для чоловіка вона цього не робить.Чому незнайомі люди бачать вас тільки при параді і марафете, а найрідніша людина в масці, бігуді і втоптаним футболці? А до речі, коли чоловік йде на роботу, його оточують такі ж, як ви.Які будинки за собою не слідкують, а на роботі постають у всій красі.І куди дивитися бідному чоловікові? На вас в домашній амуніції або на офісних красунь з червоними губами і спідницями-олівцями? А потім дружина дивується, чому ж пішла пристрасть із сімейного життя???

Пристрасть до сімейного життя

62Буває, дивишся на сімейну пару, вони вже 15 років разом, а досі вона сидить у нього на колінах, а він все норовить вщипнути її за попу.А інша пара вже через рік дивляться один на одного як на набридлу їжу.У чому ж секрет щасливих пар?

Відкриємо велику таємницю, пристрасть, відносини, почуття, емоційний настрій, — це все в руках тільки жінки.Яку вона задасть атмосферу, так все і буде в подальшому.Це у жінок розвинені інтуїція, чуттєвість, емоції, набагато більше, ніж у чоловіків.Тому потрібно вести чоловіків.Взяти за руку і занурити у світ пристрасті.

Як повернути пристрасть у сімейне життя?

Потрібно дотримувати кілька простих рекомендацій, щоб задати темп і пристрасть у ваших відносинах.Покажіть чоловіку приклад.Він з радістю побіжить за вами у світ пристрасті і нових відчуттів.Тому що ви самі перетворили ваші відносини в рутину! Так давайте з неї вибиратися.

1.Слідкуйте за собою

  • Позбавтеся від старих затертих домашніх речей;
  • Придбайте домашні халатики, пеньюари, шорти і майки, все що підкреслює ваші достоїнства;
  • Змініть зачіску, якщо вдома немає можливості ходити з розпущеним волоссям, то зробіть стильну стрижку, щоб не ходити з пучком або кошлатою;
  • Займіться спортом.Ранкова гімнастика, басейн, тренажерний зал, купіть додому тренажер, пробіжки, танці, вибирайте самі, що вам ближче, головне — бути в тонусі;
  • Косметика для дому.Зараз повно косметичних засобів, які містять у собі поживні речовини.Наприклад, тональний крем, який можна використовувати і як денний крем;
  • Постарайтеся проводити свої ритуали краси поки чоловіка немає вдома або в салоні.Не потрібно зайвий раз травмувати психіку чоловіка.

2.Не забувайте про свої обов'язки

Чоловіка потрібно годувати!

3.Експерименти

Змініть місце, самі проявіть ініціативу в інтимних стосунках, пробуйте нове, після сварки, під час прибирання, в машині, в людному місці, рольові ігри і так далі.

4.Відвертість

65Пристрасть можна повернути і не ламаючи голову в пошуках цікавої пози Камасутри.Просто будьте більш відверті з чоловіком.Скажіть, що давно мріяли спробувати.Запитайте його про потаємні фантазії.Може він спить і бачить стюардесу, так влаштуйте йому свято, а в наступний раз вас зустріне Джеймс Бонд або Фродо в ліжку.Будьте сміливіше, більш відверті, говорите про своїх бажаннях, чоловік це оцінить і пристрасть повернеться до вас з новою силою.

.
20 січня 2018 в 17:20  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: