Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Позбавлення від негативу
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія

Як же хочеться кожен день прокидатися в хорошому настрої і з посмішкою його провести.Але замість цього, ви відчуваєте себе пригнічено і розбите, в голову лізуть похмурі думки.Настрій – це дуже непостійна величина.Але вона піддається контролю.Так як же позбутися від негативних думок?

Позбавлення від негативу

Негатив.Що це?

30У перекладі з латинської слово «негатив» означає – негативне.Дратівливість, злість, заздрість, агресія – все це різновиди негативної енергії, з якою потрібно боротися.Адже вона може стати причиною серйозних проблем зі здоров'ям.

 

Позбавлення від негативу допоможе вам поліпшити своє самопочуття, налагодити стосунки з близькими людьми і придбати гармонію всередині себе.

Поради по позбавленню від негативу

Для початку не варто переступати через себе, і «одягати» на обличчя усмішку, коли хочеться накричати на весь світ.Прийшовши додому з роботи, маючи величезний запас негативу, не кричіть на домочадців, а спокійним тоном повідомте про своє поганому настрої і попросіть вас не турбувати.Самі в цей час посидьте в тиші, займіться своєю улюбленою справою і заспокойтеся.

Зняти негативні емоції і очистити свою свідомість від руйнівних думок допоможе психологічний тренінг.В процесі тренінгу вам пропонується виконати ті або інші дії, які орієнтовані на розвиток певних психологічних якостей.Всі люди по-різному реагують на одну і ту ж ситуацію, тому і для зняття негативу потрібно знайти підходящий саме вам метод.

Вправи для зняття негативу:

«Громовідвід»

28Цей психологічний прийом підходить для тих, хто може позбутися негативу, виплеснув його.Такі люди не можуть тримати емоції в собі, на роздратування вони реагують дуже бурхливо, часом, навіть агресивно.Якщо організм вимагає такого роду розрядки, то потрібно її дати.

Це підтверджують і психологи, інакше накопичився всередині негатив зробить шкоди нервовій системі.Тому потрібно знайти свій «громовідвід».Можна покричати на весь голос, зі всієї сили стукнути кулаком по столу або намалювати в своїй уяві противника і висловити йому все, що хотілося так давно сказати.Після такого, на душі стане спокійніше і вам вже не захотітися виливати свій гнів на близьких людей.

«Чорна діра»

Коли негатив всередині вас досяг свого піку, позбутися від нього допоможе наступний психологічний прийом.Потрібно знайти чорний предмет, бажано, щоб його поверхня була матовою.Сісти і зосередитися на предметі, уявляючи, що перед вами знаходиться чорна діра, яка безжально поглинає весь негатив.Вправу необхідно виконувати до тих пір, поки не наступить поліпшення настрою.З кожним разом ефект від вправи буде наступати все швидше.

«Водоспад»

26Вода для людини є джерелом життєвої сили, вона здатна знімати напругу, заспокоїти хворі нерви і позбавити від негативу.Ідеальним варіантом стане поїздка до річки або озера.

Єднання з природою і контакт з водою швидко поліпшать самопочуття.Однак, якщо такої можливості на даний момент немає, не турбуйтеся, а вирушайте в звичайний душ. Прохолодна вода тонізує загальний стан, а сила думки очистить свідомість.Уявіть, що всі негативні емоції змиваються, і ви стаєте добрішими і краще.

«Промінь світла в темному царстві»

27З самого ранку день не задався, нічого не радує і все валиться з рук.Сядьте і прислухайтеся до себе.Чого вам хочеться в даний момент? Звичайно, не варто бажати чогось нереального: принца на білому коні або величезний котедж на березі моря. Подумайте, може морозиво або рибка з пивом зможуть підняти вам настрій.Підіть і побалуйте себе.Як дитина, отримуйте задоволення від виконання навіть найменших бажань.

«Вільний простір»

Привести будинок в порядок допоможе стаття: Як позбутися від непотрібних речей у квартирі?

.
20 січня 2018 в 17:27  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: