Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Позакласний захід до 23 лютого
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Психологія

У році є два особливих офіційних свята 23 лютого і 8 березня.Перший вважається чоловічим, другий — виключно жіночим днем.Ще з раннього дитинства дітей вчать робити подарунки своїм мамам і татам.

Позакласний захід до 23 лютого

30Поки діти в початковій школі, батьківський комітет збирає гроші на подарунки вчителям на свята, так і учням.Старшокласники, як правило, між собою вирішують, що дарувати на ці свята.23 лютого вважається вихідним днем, тому зазначають його в школі напередодні.Зазвичай планами проведення цього дня займається класний викладач.

Є два варіанти: клас разом з керівником і кимось з батьків можуть сходити в музей, присвячений військовій тематиці, а можуть залишитися в класі після уроків і провести свято тут.

Варіант походу в музей вчителька повинна узгоджуватися з батьками заздалегідь і знайти відповідну екскурсію.Як молодшим класам, так і старшокласникам це повинно сподобатися.

Проведення свята 23 лютого в школі

28Якщо перевагу віддали проведення свята в школі, то варто придумати план заходів.Провести його можна як у класі, так і актовій залі школи.Цей вибір залежить від кількості людей на заході.

 

Варіант проведення в класі

  1. Брати участь тільки клас, керівник і батьки учнів.Викладач разом з кимось із батьків і кількома ученицями придумують програму: різні конкурси, подарунки, можливо, сценку на дану тематику.
  2. Сам клас можна прикрасити.Якщо серед учнів практикується час від часу стінгазета, то необхідно зробити святковий випуск.Актуальний такий спосіб привітання: приклеїти фотографію кожного хлопчика і написати привітання.
  3. В кінці свята можна влаштувати щось на зразок фуршету: соки, лимонад, печиво, цукерки.І кожна дівчинка вручає подарунок хлопчикові.
  4. Якщо це старшокласники, то дівчата можуть просто привітати на словах хлопчиків, а подарунки покласти заздалегідь їм на парти під час зміни.

Свято проводять у актовій залі школи

  1. Тоді в урочистостях беруть участь учні всіх класів.Адміністрація школи може привітати хлопчиків і вчителів-чоловіків, а потім влаштовується концерт: пісні, сценки, конкурси.Але на таке свято можуть прийти не всі, кому не захочеться.
  2. Клас обов'язково повинен привітати викладачів чоловіків.На перерві може як весь клас, так і декілька його представників вручити подарунок і привітати вчителя.Читайте статтю про майбутній жіночий день у школі : Позакласний захід 8 березня

Що подарувати хлопцям на 23 лютого32

Вибір подарунка залежить від віку хлопчика:

  1. Учням молодших класів можна влаштувати солодкий стіл: чай, лимонад, сік, тістечка, торти, печиво, цукерки, фрукти.А кожному хлопчикові зробити приємний подарунок: красиву ручку з ім'ям кожного.
  2. Середніх класів можна подарувати компакт-диски, гуртки з незвичайними написами, засоби для особистої гігієни.
  3. Старшокласники вже виросли з дитячого віку, що пережили підлітковий вік і вже на шляху дорослого шляху, тому і подарунок повинен бути відповідний.Засоби особистої гігієни, квитки в музей.

Обов'язково сфотографуйте у цей день.Залиште пам'ятні знімки з цього дня.

.
20 січня 2018 в 17:23  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: