Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Потреби у шлюбі. Очікування подружжя від шлюбу
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Люди прагнуть бути щасливими в шлюбі, тому що наявність правильного супутника життя гарантовано рятує від самотності, а заодно і вирішує масу інших потреб.Весь наш побут і все наше існування зводиться до задоволенню потреб, які можуть бути постійними або з'являтися в залежності від того чи іншого життєвого етапу.

Потреби в шлюбі

49Суть в тому, що людина не може відчути себе повноцінним і щасливим, якщо у нього є нереалізовані мрії і бажання.Потреби, як правило, одні для всіх, тільки от розставляють їх важливості все по-своєму.

Основні потреби людини

№1 – Біологічні потреби

Відмовити собі в потреби спати або справляти інші фізіологічні потреби не може ніхто.Як би там не було, то якщо порушити першочерговість саме цих потреб, то мови про нормальної життєдіяльності вже не буде, а поряд з цим з'явитися і ще маса інших проблем, наприклад, зі здоров'ям, тоді вже точно буде не до краси і самореалізації.

№2 – Безпека і стабільність

Кожен хоче відчувати себе в безпеці, то є захищеним.Хтось для цього створює сприятливу атмосферу і підлаштовує фактори, а хто-то, розраховуючи тільки на себе, тренує витримку і силу як моральну, так і фізичну.

№3 – Захоплення, придбання та накопичення

Це скоріше не потреба, а інстинкт.Різниця тільки в тому, що комусь простіше завойовувати і підкоряти, а комусь зберігати наявне, незначно збільшуючи протягом усього життя.

№4 – Любов і приналежність

48Та потреба, без якої не може жодна людина, тільки от питання в тому, хто і в яких кількостях цього потребує.Навіть якщо протягом великого проміжку часу людина самолюбство і не потребує кого-небудь, настає період, коли любов і підтримка йому стають просто необхідними.

№5 – Повага і визнання

Хто не любить, коли його визнають в суспільстві і поважають?! Навряд чи знайдеться така особистість.По суті, всі наші дії тільки на це і націлені.Ще з пісочниці біля під'їзду будинку, кожна дитина, за умови, що все гаразд у розвитку комунікативних навичок, прагне до спілкування і демонстрації свого власного «Я».

№6 – Свобода

Вона просто необхідна для нормального існування.Бути в неволі і при цьому чудово себе почувати — навряд чи комусь вдасться.

№7 – Пізнання нового

Саморозвиток просто необхідно, хоча б для того, щоб розуміти, про що говорять сучасники.Нові технології регулярно з'являються і впроваджуються в побут, а без них людина стане просто соціально непотрібним.

35№8 – Ризики і подолання

Як кажуть, все що нас не вбиває, робить нас сильнішими.Так воно і є на практиці.Але подолання труднощів не тільки виховує волю і бажання жити кращим чином, але і є невід'ємною частиною побуту.Щодня виникає маса проблем і труднощів, з якими нам треба боротися, щоб продовжити безтурботне життя.

№9 – Краса та здоров'я

Що стосується краси, то питання може бути і спірне, хоча люди все одно прагнуть до гігієни і привабливості, але зі здоров'ям питання стоїть однозначно.Немає здоров'я, немає і інших потреб.Інша справа, що кожен розуміє під цим щось своє і по-своєму ставиться до стану організму в цілому.

№10 – Самореалізація

А куди ж без неї?! Всі ми прагнемо чогось досягти і до чогось прийти, інакше життя буде нудною та одноманітною.Кожен знаходить для себе цікаве заняття, а може бути навіть кілька.

Варто зауважити, що на правильному місці за важливістю стоїть тільки найперша потреба.Все інше людина розставляє для себе сам.Це буде залежати від спільних поглядів на життя, особистого характеру і виховання, а також ще маси найрізноманітніших факторів.

Потреби чоловіка в шлюбі47

— Сексуальне задоволення;
— Однодумець;
— Краса і привабливість подружжя;
— Організований домашній побут;
— Визнання і повагу.

Потреби дружини в шлюбі

— Спілкування;
— Ніжність і турбота;
— Відвертість і довіра;
— Фінансове благополуччя;
— Відданість.

Незважаючи на те, що потреби в принципі різні, є спільні точки дотику.Якщо жінка розуміє потреби свого чоловіка і, навпаки, чоловік розуміє потреби своєї жінки, то в будинку буде панувати любов і гармонія.Отримуючи від партнера все, що тільки хочеться, ну або більшою мірою, навряд чи з'явиться бажання зраджувати його або шукати більш стоїть заміну, адже її просто може і не бути.Цікава стаття по темі: Що повинна вміти ідеальна дружина?

Поради про те, як зміцнити шлюб50

  • Спілкування

На першому і головному місці стоїть спілкування.Без нього нікуди.Саме в процесі спілкування виходить виявити потреби один одного, а також дізнатися про те, що необхідно в даний момент.Можна дізнатися про плани один одного, це допоможе надалі з легкістю розуміти, що відбувається.Та й розв'язувати виниклі конфлікти можна тільки за допомогою розмови.У процесі спілкування важливо вміти і говорити, і слухати.

  • Спільне проведення часу

Більше часу треба проводити разом, особливо по вихідних.Але не варто розуміти це буквально, адже суть не в тому, щоб просто лежати поруч, сидіти, при цьому займаючись своїми справами, а саме відпочивати.Ходити в кіно, театр, на прогулянки по парку або взагалі займатися спортом разом.Спільні захоплення, тим більше якщо вони цікаві, сильно зближують.

  • Традиції

Можна ввести свої власні традиції.Вони можуть бути як серйозні, так і цілком жартівливими і носити більше розважальний характер.Саме просте і банальне — це сімейні обіди.Але є і багато інших цікавих ідей, наприклад, раз в квартал влаштовувати якусь особливу тиждень.Наприклад, тиждень Китайської культури або тиждень посмішок.До таких традицій доведеться як слід готуватися, включаючи всю атрибутику і специфіку майбутньої події.

Дуже важливо розуміти, що перш ніж будувати осередок суспільства і сподіватися на її тривалість і щасливе існування, необхідно краще дізнатися один одного.Немає поганих і хороших чоловіків і дружин, є люди які несумісні з духом і темпераменту.Чим більше збігів потребам та їх значимості, тим більше шансів прожити довгу і захоплюючу життя.

.
20 січня 2018 в 17:18  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: