Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Подушка під шию викрійка
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Подушка
Сьогодні ми розповімо вам, що представляє із себе викрійка подушки під шию. Невід'ємною частиною інтер'єру кожного приміщення виступають подушки. Вони грають роль не тільки прямого призначення, але і декоративну. Форми і розміри подушок відрізняються різноманітністю і функціональністю. Для того, щоб сон був здоровим, а сни найприємнішими, потрібно спати на спеціальній подушці, яка дозволяє шиї відпочити. Це і є подушка під шию, викрійка якої наведена в нашій статті.
'Подушка


Як робити викрійку подушки під шию


Для наочності уявіть собі букву «П» або половину рятувального кола. Таку подушку виконати зовсім не складно. Тому не варто витрачати гроші в дорогих магазинах, а краще взятися за нитки з голкою. Подушка під шию викрійка не вимагає особливих навичок. Необхідно розкроїти дві половини подушки, задню і передню. Це може бути модель з кутами, тобто уявна літера «п» або округла форма. Розміри залежать від віку людини. Тобто для дітей вона менше, ніж для дорослих. Для цього потрібно виміряти відстань між плечима і висоту голови. Подушка повинна бути довше, ніж голова. Наповнювачем може служити синтепон, який чудово заповнює простір. Якщо ця подушка виготовляється для дитини, то наволочку можна зробити дуже оригінальною.
'Подушка

Подушка такса викрійка


Вона може бути виконана у вигляді такси, яка згортається калачем. Можна зробити смужки, як у веселки. Якщо пришити голову з вухами і хоботом, вийти слон. Потрібно проявити фантазію і дитина не проміняє таку подушку, навіть на цукерку.

Викрійка подушки під шию може бути і зовсім інший. Це подушка-іграшка. За формою вона нагадує прямокутник. Тому з викрійкою проблем не буде. А от далі просто смо. До подушці пришивають з обох боків деталі, і вона перетворюється в іграшку. Можна пришити голову і лапи кота, собаки, вівці і все, що в голову прийде. При цьому, подушка може складатися уздовж або поперек, фіксуючи за допомогою липучки. Така подушка підійде і для дороги.

Подушка під шию своїми руками відео


На цьому виді ви побачите урок, як шити подушки.
18 січня 2018 в 14:09  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: