Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Подарунок коханій на 14 лютого
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Психологія

41День Святого Валентина любимо усіма жінками без винятку.Це день любові, ніжності, турботи і, найголовніше, подарунків.Для жінки це свято не менш значущий, ніж день народження або чергова річниця, тому чоловікові слід ретельно вибирати подарунок коханій на 14 лютого.

Що подарувати дружині?

40Ні в якому разі не варто підносити «корисні» подарунки в цей день – кухонне начиння і навіть техніка не мають ніякого відношення до романтики.Також не смійте думати про подарунки, які можуть натякати на недосконалість вашої улюбленої.Ваги, епілятор або пояс для схуднення хай краще купить вона собі сама, навіть якщо ваша кохана говорила про це неодноразово.Подарувавши їй такий подарунок, ви ризикуєте нарватися на докори і образи з боку коханої жінки, а це абсолютно не той ефект, якого ви домагаєтеся.Тоді виникає резонне питання – що подарувати дружині?
Подарунок не обов'язково повинен бути дорогим, головне – максимум романтики і вкладеної любові.Тут наведено приклади подарунків на День Святого Валентина, які порадують вашу улюблену:

Подарунок коханій на 14 лютого

38Перша категорія подарунків– це приємні романтичні дрібниці.В цей день не стільки важлива вартість подарунка, скільки вкладена в нього любов.Відмінно будуть прийняті такі подарунки, як навушники або USB-флешка у вигляді серця, гуртка з вашою спільною фотографією або красиве дзеркало кишенькове.

Приклади подарунків на день святого Валентина

Парфум

Його люблять усі жінки, тому такий подарунок завжди буде прийнятий із захватом.Але тут є важливий нюанс – ви повинні знати смак своєї обраниці, інакше флакон з туалетною водою приречений припадати пилом на полиці.Щоб зрозуміти, які аромати підходять вашій жінці, сходіть разом в парфумерний магазин і простежте, який парфум їй сподобався.

Нижня білизна

Чоловіки не дуже люблять дарувати такі подарунки, та марно! Подароване білизна (знову ж таки, вам слід заздалегідь підготуватися і дізнатися, який розмір носить ваша улюблена) натякає на необхідність примірки, що, швидше за все, стане прекрасним початком романтичної ночі.

Ювелірні прикраси

Це абсолютно безпрограшний варіант – навряд чи вдасться знайти жінку, яка байдужа до прикрас.З нагоди свята можна подарувати коханій підвіски, медальйони або кільця з символікою Дня Святого Валентина – серцем.

Оригінальні подарунки на 14 лютого

  • 37Напишіть любовне лист і красиво оформіть його, наприклад, написавши (надрукувавши його на аркуші папірусу.
  • Подаруйте роздруковану на полотні вашу спільну фотографію.Вона буде виглядати справжньою картиною, яка буде не просто прикрашати кімнату, а постійно нагадувати про вас.
  • Букет з іграшок чи цукерок – це дуже мило і незвично, тому напевно сподобається вашій коханій.
  • Подаруйте вашій жінці столик для сніданку в ліжко.Обов'язково з сніданком! І пообіцяйте приносити його як можна частіше, жінка це обов'язково оцінить! Цікаві рецепти печива на 14 лютого: Рецепт печива на день святого Валентина

І не забудьте, 14 лютого потрібно не просто подарувати подарунок, а красиво піднести його.Говорите про свою любов, не соромтеся у прояві почуттів, у цей день все це як не можна до речі.І не забудьте про квіти, вони ніколи не стануть банальністю – жінки дуже їх люблять!

.
20 січня 2018 в 17:19  |  Переглядів: 3  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: