Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Подарунок дружині, щоб сподобався
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Як мило отримувати подарунки від улюбленого, особливо без приводу.Ми даруємо і отримуємо подарунки на святкові дати.Цікаво, скільки одружених чоловіків дарували своєї благовірної подарунок просто так.Зазвичай презенти підносять або на свято, або при провини.І лише маленький відсоток чоловіків зробить сюрприз спонтанно.

Подарунок дружині, щоб сподобався

Але давайте поговоримо про самому подарунку, незалежно від приводу, по якому його збираються піднести.Вибираючи сюрприз, зверніть увагу:

201. З якого приводу ви зібралися його дарувати?

2. Скільки грошей ви готові витратити?

3. Що ви вже вибрали?

Відповіді допоможуть вам вибрати такий подарунок, щоб він припав до душі вашої коханої супутниці.

Як вибрати подарунок дружині?

Часом здається, що вибрати подарунок дружині досить просто.Особливо, якщо запитати, чого б вона хотіла.А потім піти і купити.Наприклад, якщо дружина вам скаже, що хоче духи, подумайте — яку кількість парфуму на полицях магазинів.Тут знадобиться допомога консультантів.Якщо ви вже визначилися з подарунком дружині, неодмінно скористайтеся допомогою продавців.Нехай вони дадуть відповідь на ваші питання і допоможуть з вибором.Навіть упаковка подарунка буде грати роль.Допомогти вибрати подарунок можуть і подруги дружини.Напевно, вони знають що вона хоче і де це можна знайти.

Як дізнатися, що хоче жінка?

Добре це чи погано, але жінка — найзагадковіше, що створив Бог.Наприклад, супутник життя подарував їй букет шикарних червоних троянд.Вона мило посміхнулася, зробила вигляд, що їй сподобалося, але в глибині душі вона чекала дюжину білих троянд.Для чоловіка немає різниці — червоні або білі це троянди.

Як же дізнатися про перевагу дружини?

1.18 Поспостерігайте за нею.Зазвичай жінки роблять чоловікові натяки, але вони їх не розуміють.«Чоловік Галі подарував каблучку зі смарагдом.Воно та-а-аке красиве», — говорить між іншим дружина.Ось тут і був натяк на схоже колечко.

2. Якщо у вашої дружини є хобі або заповітна мрія — скористайтеся цим.Може, вона хоче з'їздити на море.Подаруйте їй путівку.

3. Дізнайтеся у подруги чи у її мами.Вони вже точно знають.

4. Якщо ваша фантазія вичерпалася, запитайте прямо, чого хоче дружина.

Романтичні подарунки дружині

А якщо фантазія є, то потрібно продумати оригінальний і романтичний подарунок.Навіть якщо ваша дружина любить дивитися з вами футбол, одягатися в спортивний одяг, то в глибині душі вона вразлива дівчина, якій хочеться ласки і уваги.Вибір подарунків жінці величезний: від квітів до поїздки на море і машини.Читайте також як виправдати довіру дружини в статті: Потреби у шлюбі.Очікування подружжя від шлюбу

Розглянемо варіанти романтичних подарунків:

191. Величезний букет квітів додому або на роботу з запискою, де буде ваше визнання в любові.

2. Запросити її в ресторан і замовити для неї пісню наживо, або самому заспівати.

3. Купити путівку в Париж.

4. Ювелірні прикраси люблять всі дівчата.Замовте медальйон з вашими фотографіями.Або кільця з ініціалами.

Приклади подарунків дружині

Чоловік подарував дружині на народження дочки новий мерседес.Машину з стрічкою пригнали до будинку подружжя.Тепер донька завжди з мамою їздить по справах, так як залишити дитину не з ким.

Головне, подарунок повинен бути від душі.Дивуйте улюблену.Робіть сюрпризи просто так.

.
20 січня 2018 в 17:21  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: