Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Побажання тещі від зятя
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Найголовніші люди в житті будь-якої людини — це його батьки.Хто як не вони знають його краще інших? З самого їхнього народження і до своєї смерті батьки намагаються допомагати своїм чадам чим тільки можуть: спочатку виховують, а в дорослому житті — то порадою, то посидіти з онуками, а дехто і фінансово.

Вступаючи у доросле життя, діти намагаються не забувати батьків і приймати подальшу участь в їх життя.Завівши свою сім'ю, кожен з партнерів приймає у родичів ще і близьких рідних один одного, а в першу чергу це батьки молодих.

Побажання тещі від зятя

20На різні урочистості прийнято робити подарунки і говорити поздоровлення.Якщо колегам і знайомим можна і простіше, то рідним завжди хочеться зробити приємне і догодити.Це стосується і рідних з боку дружини.Так чим же порадувати маму своєї законної обраниці?

Ще на святкування свого весілля зять повинен подякувати батьків супутниці за таку прекрасну дочка і побажати довгих років життя і можливості в якнайшвидшому часі поняньчитися з його дітьми.

Як привітати тещу?

В залежності від того, з яким святом ви збираєтеся вітати свою тещу, потрібно придумати оригінальний спосіб привітання.

Способів привітати найріднішу людину своєю законною обраниці багато:

211. Придбати листівку, відповідну приводу, за яким відбудеться торжество.Цю листівку можна підписати всією сім'єю.Якщо в сім'ї є дитина, то зробіть листівку разом з ним.Бабулі буде приємно отримати такий подарунок.В листівку покладіть гроші.

2. Якщо ви живете далеко і немає можливості зустрітися, то обов'язково зателефонуйте.Сучасні засоби спілкування дозволяють навіть бачити свого співрозмовника.

3. Запросіть в ресторан тещу.

4. Приходьте всією родиною самі з великим букетом квітів.

5. Заздалегідь підготуйте вітальну промову.Добре, якщо це буде вірш, придумане особисто вами.

Що подарувати тещі?

Здається, що ж потрібно жінці бальзаківського віку? Обов'язково обговоріть це питання з дружиною.Вона її дочка, і повинна подати ідею.Якщо хочете зробити подарунок потай від неї, поговоріть з тестем.Дізнайтеся, що любить його обраниця.Читайте про непрості стосунки з тещею в статті: Зять поганий

Хорошими подарунками можуть бути:

1. Путівка на відпочинок.Якщо жінка на пенсії або сидить з вашими дітьми, то часу або фінансових можливостей у неї може і не бути.Відпочити можна навіть в пансіонаті в області або найближчому регіоні.

2. Ювелірні прикраси.Будь-яка жінка незалежно від віку любить прикраси.Сережки або кольцо буде гідним подарунком.

3. Якщо у неї є хобі, вона щось збирає.Примірник в її колекцію буде подарунком.

4. Коли немає фантазії або ідеї вичерпалися, більшість дарує гроші.Банально, але обдаровуваний сам зможе купити що йому потрібно.

Приклад побажання тещі

17Наприклад, у тещі день народження.Зять з самого ранку може замовити букет квітів та відправити їх їй на будинок.У букеті залишити листівку з побажаннями.Вдень з усією родиною приїхати до батьків супутниці додому і вже особисто привітати її зі святом.Вручити подарунок.Якщо свято відзначають вдома, то доглядати за тещею, робити компліменти і дякувати за те, яку вони виховали дочку.

 

Будь-якій людині приємно увагу, нехай навіть невелике.

 

 

 

.
20 січня 2018 в 17:23  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: