Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Побачити ЕБИТДУ, або універсальний сонник менеджера
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Психологія
Віщі сни щодня бачать до 40% менеджерів середнього і старшого ланки.

Ось тільки зрозуміти їх значення вдається далеко не всім: немає правильного сонника. Ми вирішили виправити цю прикру помилку, щоб представники молодого покоління росіян могли успішно будувати свою кар'єру.

Абрамович

Побачити Абрамовича в Лондоні — до удачі в торгових справах. Для менеджера жіночої статі побачити в сні, що вона якимось чином пов'язана з Абрамовичем, означає невеликі втрати на службі. Для менеджерів-чоловіків сон обіцяє підтримку друзів у важкий час.

АДЖЕНДА

Фото 1 - Увидеть ЕБИТДУ, или универсальный сонник менеджераВласний розпорядок дня, побачений у сні, обіцяє переміну долі. Якщо адженда щільна, отримаєш підвищення по службі або спадок від невідомих родичів. Побачити адженду боса — до неприємних подій.

Аутсорсинг

Якщо у сні тобі надають аутсорсингові послуги (наприклад, аутсорсер — банно-пральний комбінат — пере твою простирадло), попереду — термінове відрядження в регіон.

Бонус

Якщо сниться, що тебе недостатньо бонусують асигнаціями — це передвіщає неприємності з родичами. Наприклад, хто-небудь з них попросить грошей на апгрейд автомобіля. А от якщо ти побачив уві сні великий бонус, твій рейтинг серед жіночого персоналу офісу надзвичайно підвищиться.

Бос

(див. також «Генеральний директор»)
Бачити уві сні боса — до відпустки. Для менеджера жіночої статі сон за участю боса — до заміжжя.

Брейнстормінг

Участь у брейнсторминге обіцяє стомлююче спілкування з нецікавим і неприємним клієнтом. Легкий брейнстормінг з дівчиною — до службового роману або навіть адюльтеру.

Бренд

Якщо ти побачиш уві сні бренд своєї контори, тобі в кращому випадку загрожує нервовий зрив. Якщо ж у сні ти сам займаєшся брендингом, це передвістя майбутніх неприємностей або тобі загрожує позбавлення преміальних.

Бутік

Віщує велику розтрату грошових коштів. Можливо, дівчина потребує додаткового бонусування у вигляді нової шубки, погрожуючи в разі відмови перевести секс на аутсорсинг.

Венчурний проект

Порожні турботи. Попереду сварка з подругою, зависання комп'ютера (см. також «Віндоуз»), пропажа їжі з холодильника і втрата ключів від машини.

ВІНДОУЗ

Побачити в сні Windows'95 — до неприємностей на службі (наприклад, ти запізнишся на важливий брифінг). Якщо ж тобі сниться Windows'2000 — це вірний знак великих помилок у документах і звітах. А ось версія Windows ХР означає, що ти станеш жертвою інтриг, які колеги плетуть за спиною.  

«Газпром»

Купити у сні акції РАО «Газпром» — до близької одруження. Продати акції — до сварки у родині і розлучення.

Генеральний директор

Розмовляти в сні з директором — до можливих затримок зарплати. А от якщо тобі сниться, що став генеральним ти сам — це знак швидкого відпустки.

Дефолт

Фото 2 - Увидеть ЕБИТДУ, или универсальный сонник менеджераПрекрасний сон — знак багатства і життєвого комфорту. Незабаром ти досягнеш успіху у всіх комерційних і любовних справах.

Девайс

Девайси бувають різні. Якщо ти бачиш уві сні приємний девайс, це до ненавмисної радості. Незнайомий девайс — знак небезпеки. Можливо, бос задумав скорочення штатів і твоє прізвище стоїть першою в списку.

Дисконт

Отримувати уві сні дисконт — це нові перспективи і радості. Тебе можуть переманити в конкуруючу компанію на більш високий оклад. Однак якщо ти уві сні даєш комусь дисконт, то попереду у тебе дрібні, але прикрі неприємності в офісі. Приміром, хтось вкраде чашку для кави.

Джакузі

Бачити себе в джакузі означає, що ти піддасися пристрастям і швидко промотаешь зарплату, а залишок місяці будеш позичати гроші у колег. Якщо ж в джакузі сидить секретар або секретарка боса... як казав Фрейд, бувають і просто сни.

Євроремонт

Фото 3 - Увидеть ЕБИТДУ, или универсальный сонник менеджераЯкщо тобі наснилося, що в офісі проводиться новий євроремонт, це попередження: ймовірні претензії з боку державних органів. Наприклад, по лінії податкової інспекції або пожежних.

Золота акція

Якщо тобі наснилася умовна акція приватизованого підприємства, збережена в руках держави, це знак того, що ти остаточно заплутався у своїх сумнівах і страхи. Можливо, попереду неприємна зустріч з інспектором ГИБДД.

ЖЖ

Фото 4 - Увидеть ЕБИТДУ, или универсальный сонник менеджераДо неприємностей з сисадміном. Швидше за все, в офісі тобі заблокують інтернет, щоб не ходив по різним цікавим сайтів. Якщо ти сам працюєш сисадміном, то сон про Живому Журналі є вірною ознакою падіння Мережі і поломки сервера.

Ебитда

EBITDA (Earnings before income tax, deprecation and amortization — тобто прибутки до вирахування прибуткового податку, витрат та амортизації) несе людям радість. Побачити велику ебитду означає швидке збагачення і покупку нового автомобіля. Маленька ебитда — до диплома в красивій рамочці за ударну працю.

Іпотека

Особливо цей сон небезпечний для тих, хто й сам займається іпотечним кредитуванням. Це вірний знак того, що ти заснув прямо на нараді в кабінеті боса.

Корпоративна вечірка

До похмілля, яке на весь день виб'є тебе з робочої колії.

Коучинг

Займатися в сні коучингом — хороша ознака прийдешнього підвищення окладу та кар'єрного росту. В особистому житті теж настане повний порядок і гармонія.

КРЕАТИВ

Фото 5 - Увидеть ЕБИТДУ, или универсальный сонник менеджераЯкщо ти побачив у сні свій креатив — це до несподіваної купі невідкладних справ, які зваляться на тебе в кінці робочого тижня. Наприклад, у п'ятницю ввечері босові терміново потрібно, щоб ти описав функціонал свого відділу. Чужий креатив віщує різні побутові негаразди — наприклад, нежданий евакуатор і штрафмайданчик.

Лояльність

Проявляти уві сні лояльність загрожує викликом на килим. Можлива далека дорога в казенний дім, наприклад, відрядження до регіональним представникам в Урюпинск.

Мерчандайзинг

Займатися в сні мерчандайзингом — до розтрати. Побачити в сні мерчандайзера означає, що ти скоро знайдеш собі нового партнера по сексу.

Готівка

Знак мінливої вдачі. Наприклад, на банківській карті несподівано виявиться велика сума грошей. Ти, звичайно, сприймеш це як подарунок долі, але дуже скоро тобі зателефонують з банку і скажуть, що помилилися номером рахунку. Гроші доведеться повернути.

Офісний обід

Фото 6 - Увидеть ЕБИТДУ, или универсальный сонник менеджераБачити уві сні, що ти замовляєш обід в офіс — життя дасть серйозний привід для роздумів про важливі життєві проблеми. Захочеться, наприклад, все кинути і поїхати в Тибет, за проясненням.

Позиціонування

Займатися в сні позиціонуванням — до поломки будильника і серйозного запізнення на роботу.

Пул

Увійти в якийсь пул — до зміни начальства. Можливо, скоро звільнять начальника і пришлють нового. Швидше за все, це буде феміністка із задатками коменданта концтабору. Вийти з пулу — до золотого фінансового дощу у вигляді премії.

Рейдер чорний

Побачити в сні чорного рейдера — знак того, що в офісі завівся нехороша людина, який видає конкурентам виробничі секрети і краде цінності з шухляд столу. Підозрювати усіх. І хоча негідника зрештою виведуть на чисту воду, неприємний осад по відношенню до колег все одно залишиться.

Ресепшн

Стояти біля ресепшн означає швидке банкрутство твоєї фірми і довгі пошуки нової роботи. Сидіти на ресепшн — до несподіваного заробітку на стороні.

Злиття

Якщо тобі сняться процеси злиття і поглинання, може бути, бос в цей момент захворює або викликаний нічним дзвінком у термінове відрядження.

СПАМ

Фото 7 - Увидеть ЕБИТДУ, или универсальный сонник менеджераОтримувати спам — до хвороби. Надсилати спам — до довгим і болісним докорів совісті, яка тебе не залишить ні на мить.

Стафф

Сон за участю всього персоналу фірми — вірна ознака, що насуваються поганих змін. Ймовірно, вам будуть впроваджувати корпоративний кодекс поведінки. Під керівництвом досвідченого інструктора ти вивчиш гімн компанії і дізнаєшся, що інформаційна прозорість підприємства і стукацтво — зовсім різні речі.

Степлер

Фото 8 - Увидеть ЕБИТДУ, или универсальный сонник менеджераЦей прилад ніколи не сниться до добра. Ймовірно, колеги спробують скомпрометувати тебе в очах начальства. Степлер в поєднанні з біндером — до сімейної сварки

Суші і сашимі

Фото 9 - Увидеть ЕБИТДУ, или универсальный сонник менеджераПоглинати суші — сприятливий сон: ти несподівано потрапиш у нове цікаве товариство, де зустрінеш велику любов. Потім ви обидва кинете роботу і станете жити в курені.

Тренінг

Незавидна доля того менеджера, якому сниться, що він знаходиться на тренінгу з тімбілдингу. Відтепер він буде жити в постійному очікуванні нової роботи, яку йому навряд чи хто запропонує

Фен-шуй

Якщо уві сні до тебе прийшов фен-шуй — попереду приємний морський круїз. Якщо тобі сниться, що їм займається твоя дівчина, — всі плани приречені на крах.

Франчайзинг

До втрати мобільника. Можливі й інші технічні неприємності: посиплеться вінчестер або засмітиться жеклер.

Фрігани

Фрігани (від англ. free — вільний і vegan — вегетаріанець) — це такі менеджери, які з любові до екології харчуються найбільш невибагливою їжею і вибирають саму неякісний одяг. Якщо тобі сниться, що ти став таким ідейним бомжем, то попереду у тебе щасливий шлюб, народження прекрасних дітей та новий будинок у подарунок.

Хедхантери

Сон за участю співробітників рекрутингових агентств віщує посилення режиму безпеки в твоїй корпорації. Телефони будуть прослуховуватися, аська прочитуватися, у директорського входу повісять ящик для анонімних заяв. Мужайся.

«Яндекс»

До довгих пошуків себе і свого місця в цьому світі. Якщо ж тобі сниться Yahoo, можливо, твою фірму купить іноземний інвестор і тобі доведеться терміново вчити японську мову.

Яппі

Якщо ти уві сні перетворився в яппі, це говорить про незадоволеність розуму. Той, хто бачить цей сон, повинен сприйняти його як застереження стримати свої бажання. Мабуть, у них є щось, що несе загрозу здоров'ю або благополуччю. Займися йогою або фен-шуй (см. відповідну статтю).

ЯХТА

Фото 10 - Увидеть ЕБИТДУ, или универсальный сонник менеджераСон про власній яхті пророкує щасливе віддалення від морочливих справ і суєти у зв'язку з майбутнім пенсійним віком. Сон про чужий яхті, як правило, нічого не значить.

НАЙЗНАМЕНИТІШІ СНИ

 Фото 11 - Увидеть ЕБИТДУ, или универсальный сонник менеджера Сон Менделєєва
Нікому не відомий хімік побачив уві сні дивну таблицю. Після цього сну Дмитро Іванович придумав теорію періодичних елементів і прославився на весь світ.
 Фото 12 - Увидеть ЕБИТДУ, или универсальный сонник менеджера Сон Декарта
Знаменитому французькому мислителю приснилася відкрита книга, яку він для себе назвав scientia mirabilis — сума всіх наук. Прокинувшись, Декарт придумав філософію раціоналізму, винайшов аналітичну геометрію, встановив закон інерції і закон заломлення та відбиття світла, сформулював теорему теорії визначення числа додатних і від'ємних коренів рівняння.
 Фото 13 - Увидеть ЕБИТДУ, или универсальный сонник менеджера Сон Фройда
Віденського лікаря приснилася оголена дівчина, що купається в струменях прозорої води (за іншими даними, йому приснився банан). Вранці доктор почав болісно роздумувати про те, що б це значило. Ці міркування лягли в основу знаменитої теорії психоаналізу.
 Фото 14 - Увидеть ЕБИТДУ, или универсальный сонник менеджера Сон Данте
Італійському поету XIII століття наснилися картини пекла, раю і чистилища. Прокинувшись, своє бачення він зобразив у віршах «Божественної комедії».
 Фото 15 - Увидеть ЕБИТДУ, или универсальный сонник менеджера Сон Віри Павлівни
Героїня роману Чернишевського побачила трудову армію вільних людей. Наслідки цього сну всім добре відомі.
 Фото 16 - Увидеть ЕБИТДУ, или универсальный сонник менеджера Сон Уеса Крейвена
Режисерові Крейвену приснився страшний чоловік з лезами замість пальців. Цей сон ліг в основу кіносеріалу про Фредді Крюгера.
  

.
сьогодні о 13:39  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: