Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Плетіння браслетів з шнурків
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Плетіння
Вощений шнур являє собою тонкий бавовняний шнур, просочений воском. Вощений шнур - річ незамінна в різного роду виробах своїми руками. Особливо часто вощений шнур використовується при створенні авторських прикрас, плетінні макраме. Тема нашої статті - плетіння браслетів з шнурків .
Навіть не володіючи навичками плетіння, можна виготовити прикраси з допомогою вощеного шнура. Плетіння з вощеного шнура вимагає мінімум складних технологій, але масу фантазії.
'Плетіння
Спробуйте зробити для себе браслет Шамбала, такий популярний останнім часом. Браслет Шамбала - це браслет з круглих намистин, переплетених ниткою. У створенні такого браслета нам і знадобиться плетіння з вощеного шнура.


Плетіння з вощеного шнура браслети Шамбала


Для браслета вам знадобляться намистини різного розміру і кольору і вощений шнур. Зверніть увагу на дірочки в намистинах - нам треба, щоб шнур вільно прохосм в отвори. Кількість намистин залежить від повноти вашої руки. Ви можете приміряти довжину браслета під час плетіння з вощеного шнура.
Основна техніка для плетіння браслетів з шнурків - техніка макраме.
'Плетіння
Для початку нанизуємо на вощений шнур всі намистинки, які будуть використані в браслеті. Закріпіть шнур з намистинками на початку і кінці столу скотчем, щоб шнур розташовувався вертикально.
Тепер візьмемо інший шматок шнура завдовжки приблизно 1 метр і починаємо обплітати їм намистинки. Для цього складаємо шнур навпіл і робимо два вузлика спочатку браслета. Між намистинами робіть по одному вузлику. Закінчуйте браслет двома вузликами. Вузлики намагайтеся робити так, щоб вони щільно обмотували намистинки, і між ними не було порожнього простору. Кінці шнура, яким ви обмотували намистинки, приклейте до основного шнура і відріжте зайве. До браслету можна прикріпити застібку, щоб він легко одягався на руку.

Таке просте плетіння з вощеного шнура цілком під силу навіть тим, хто ніколи не чув про плетіння браслетів з шнурків.
Браслетів краще зробити кілька штук з різних намистин і носити їх відразу парами або трійками.

Відео плетіння браслетів з шнураЦікаве відео про плетіння браслета з шнура, насолоджуйтесь.
18 січня 2018 в 14:06  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: