Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Післяпологова депресія у чоловіків: причини, лікування
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Післяпологова
Всім відомо про післяпологової депресії у жінок, а про те, що такий стан буває і у чоловіків, рідко замислюються. Звичайно, післяпологова депресія у чоловіків буває рідше, ніж у жінок, але все-таки буває.
У чому ж причини післяпологової депресії у чоловіків?

Причини післяпологової депресії у чоловіків


Поява малюка - це стрес для чоловіка. Змінився його статус, він тепер батько, глава сім'ї. Причини післяпологової депресії у чоловіків укладаються найчастіше в тому, що на його плечі лягає більше відповідальності. В той же час абсолютно змінюється звичний уклад життя. Безсонні ночі, втома, навіть сексуальна незадоволеність - все це позначається на психологічному стані чоловіки.


При цьому потрібно враховувати, що батьківські почуття у багатьох чоловіків прокидаються набагато пізніше, ніж у жінок. Чоловік не завжди може прийняти, що це кричуще маленька істота, не дає спати ночами, забирає весь час його дружини.
Чоловік починає засиджуватися на роботі, замикається в собі. Деякі починають пити.
Дуже важливо не упустити цей момент.

Лікування післяпологової депресії у чоловіків


Якщо ви помітили тривожні симптоми в поведінці чоловіка, то не влаштовуйте скандалів і криків. Цим ви лише більше відштовхнете його від сім'ї. Як би вам не було важко в цей період, потрібно зрозуміти, що емоційний стан вашого чоловіка потребує лікування.
В якості лікування післяпологової депресії у чоловіків для початку постарайтеся не завантажувати його домашньою роботою якийсь час. Можете навіть відпустити його на зустріч з друзями, на рибалку або до мами. Нехай він виспиться і відпочине.

Постарайтеся не навантажувати чоловіка проблемами якийсь час. Нехай він, приходячи додому, має можливість трошки відпочити.
Лікування післяпологової депресії у чоловіків:
Не забувайте і про своєму зовнішньому вигляді. Не варто весь час ходити вдома в халаті з розпатланим волоссям. Нехай ваш чоловік бачить поруч з собою красиву жінку, матір його дітей.
Пам'ятайте, що депресія - це не примха, це хвороба. Післяпологова депресія у чоловіків лікується підвищеною увагою до них, можливістю відпочинку та поверненням в безтурботне допологову життя, хоч на час.
18 січня 2018 в 14:06  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: