Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Підставка для квітів своїми руками, майстер клас
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Підставка
Існує безліч способів прикрасити свій будинок. Квіти ніколи не вийдуть з моди, з цим не можна не погодитися. Безліч жінок у світі захоплюються розсадою рослин, адже це дійсно робить інтер'єр цікавіше і яскравіше. Але не завжди навіть у великому домі знаходиться місце для того, щоб розташувати всю цю красу. Можна сконструювати це місце самому. Сьогодні ми навчимося робити підставки для квітів своїми руками - це дуже просто.

Горизонтальні підставки для квітів своїми руками


'Підставка


Якщо ви вирішили робити саме горизонтальні підставки для квітів, то для цього Вам знадобиться дерев'яні дошки. Товщина їх повинна бути така, щоб витримати подвійний вага рослини в горщику. Дошку потрібно в горизонтальному положенні прикрутити до стіни. Тільки зробіть це дуже ретельно і якісно, адже погано приурочена дошка з часом може нахилитися, що спричинить за собою падіння Вашого квітки на підлогу. Для того, щоб прикрутити дошку на стіні, Вам знадобляться дриль, шуруповерт і цвяхи.

Як зробити підвісну підставку для квітів в домашніх умовах


Вам потрібно взяти яку-небудь ланцюг або мотузку (пізніше Ви зможете прикрасити їх стрічками або бантами). Приделиваете цю мотузку до горщика, в якому знаходиться квітка, з обох сторін і посередині, взагалі виходить 4 рази. Верху пов'язуєте кожну з 4 мотузок між собою. Тепер Вам знадобиться звичайний гачок, краще всього металевий. Куди підвісити, вибираєте самі.
'Підставка

Підставка для квітів своїми руками з дерева


За основу можна вибрати дерево. Підставка для квітів своїми руками з дерева робиться з стовбура, який послужить основою. На його гілках треба прикріпити саморобні формочки-підставки, які робляться зі звичайного дроту. Вони будуть тримати горщик, в якому знаходиться квітка. На гілках робимо дірочки діаметром в дріт. Закріплюємо за допомогою шурупа.
Тепер ви в курсі, як зробити підставку для квітів своїми руками - це і справді не вимагає особливих навичок і зусиль. Від Вас потрібно тільки бажання. Ваші ідеї можуть бути різноманітними і оригінальними. Можете додати власні елементи до декор, роблячи підставки для квітів з матеріалів яскравих кольорів або оббиваючи дошки красивою тканиною.
18 січня 2018 в 14:06  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: