Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Перший секс з новою дівчиною: як не зганьбитися
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
Майже дві третини з опитаних нами 2385 жінок вважають перший секс індикатором потенціалу відносин. Ось що тобі потрібно знати, щоб пройти випробування. Первый секс с новой девушкой: как не облажаться

Не поспішай

Наосліп покладатися на правило трьох побачень (коли третя закінчується в ліжку) не можна. Більшість опитаних жінок сказали, що готові переспати з чоловіком лише через вісім і більше побачень. Ось так-то. Вона дасть тобі зрозуміти, коли буде готова. За словами секс-терапевта Дарсі Луадзерс, сигналом може вважатися створена нею інтимна обстановка. Коли вона, наприклад, запросить тебе на вечерю і попередить, що її сусідки по квартирі виїхали з міста.

Цілуй

На думку автора книги Touch Me There! Івонн Фулбрайт, твої поцілунки продемонструють їй, що ти чекаєш від відносин не тільки сексу (яким би гарним він не був). Тільки одна з семи жінок готова переспати з тобою без попередніх зустрічей з поцілунками, як говориться в дослідженні, опублікованому в журналі Evolutionary Psychology. І ось ще трохи статистики: дві три жінок відмовляються продовжувати стосунки після першого поцілунку. Щоб уникнути такої долі, вияви такт: не накидайся на її рот раптово — проведи по її губах мовою і чергуй м'які поцілунки з легким посмоктуванням її губ.

Не форсуй прелюдію

Витрать не менше 15 хвилин на поцілунки і пестощі, перш ніж опускатися нижче. Багатьом жінкам потрібно близько восьми хвилин, щоб збудитися. «Удвой цей час, і ти доведеш її до межі», — радить Луадзерс. Проведи рукою по зовнішній стороні її стегон і повільно переходь до внутрішньої.

Використовуй голову

Оральний секс ділять жінок на дві категорії: на тих, кого він сковує, і на інших, хто дуже навіть не проти прийняти твої ласки при першій же інтимної близькості. У нашому опитуванні голоси респонденток поділилися майже порівну. 52% опитаних жінок висловили надію, що чоловік перед першим сексом буде цілувати їх там не менше 15 хвилин. 15 хвилин, Карл! Якщо тобі здається, що твоя обраниця — серед цих 52%, дій так: спочатку проведи мовою від промежини до внутрішніх статевих губах, а потім злегка зачепи клітора. Зупинися. Дай їй перевести подих, поки ти цілуєш внутрішню частину стегон. Повтори.

Будь вірний класиці

38% жінок обмежили необхідний час акту 10-20 хвилинами. Так що не варто знімати з полиці «Камасутру», тим більше що 66% не хочуть експериментувати з позиціями в перший раз. Нехай вона лежить на спині, трохи зігнувши ноги в колінах. Підклавши подушки під її стегна, тулуб і голову. Це дозволить тобі стояти на колінах між її ногами і увійти, одночасно масажуючи її клітор пальцем.

Подбай про продовження

Більшість дівчат чекають, що між вами буде щось більше, ніж просто секс на одну ніч, — це ясно і без статистики. Покажи їй це. Почни з очевидного: обіймів. 56% жінок хочуть обніматися мінімум 20 хвилин після сексу. Це не так важко. «Досить просто взяти її за руку або покласти їй руку на живіт», — говорить секс-терапевт Сандор Гардос. І не забудь про продовження: 59% хочуть, щоб ти подзвонив на наступний день. Саме зателефонував, а не написав. Подзвони їй після роботи: так ти не будеш виглядати занадто нетерплячим, а вона все одно відчує себе бажаною.

.
21 січня 2018 в 09:49  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: