Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Папки для свідоцтва про шлюб своїми руками
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Папки
Ще кілька років тому свідоцтво про шлюб видавали в коленкоровом палітурці, було зручно не тільки зберігати, але і знімати копії при необхідності. В даний час цей важливий документ видається чомусь у вигляді м'якого аркуша формату А4. Зберігати його «в чистому вигляді» дуже незручно. І перше, що необхідно зробити, - помістити дорогоцінний документ у пластикову папку з дірочками по боках, яка називається «файл». У такий таткові документ хоча б не помнеться і не забрудниться.


А якщо є бажання зробити документ ще і красивим, можна зробити папки для свідоцтва про шлюб своїми руками. Для цього нічого складного робити не доведеться. Потрібно лише проявити фантазію. Ну і володіти художнім смаком. Можна скористатися порадами з всесвітньої павутини, рад не перелічити.

Як зробити папки для свідоцтва про шлюб своїми руками


Папки для свідоцтва про шлюб своїми руками можна виготовити з звичайної вітальної листівки такого ж формату. Якщо весільна листівка і містить вітальний текст молодятам - це найпростіший варіант. Тільки не забудьте, що сам документ необхідно помістити в папку-файл. За допомогою скотча прикріпити татка до чистій сторінці листівки, на якій немає тексту. Відкриваючи листівку, можна побачити і сам документ, і вітальний текст. При цьому при необхідності документ завжди можна вийняти з папочки.

Якщо попередній варіант для Вас занадто простий


Папки для свідоцтва про шлюб своїми руками можна виготовити з адресної папки. Такі папки використовуються для поздоровлення ювілярів і вони оформлені відповідним чином. Але цю папку можна обернути хорошою красивою папером. В результаті папка вже не буде виглядати вітальній для ювіляра. Усередину папки також прикріплюємо свідоцтво про шлюб, вставлене в папочку-файл. Красиво оформлений вітальний весільний текст можна вирізати з листівки або самостійно написати красивим почерком. Причому текст має бути не обов'язково вітальним.
Папки для свідоцтва про шлюб своїми руками можна виконати на готової тканини з вишивкою. Можна виконати вишивку самостійно (якщо є здібності). Потім посадити тканина на щільний папір, зробити у вигляді папки з вкладеним всередину свідченням.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: