Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Оточення
Коли молода закохана пара вирішує створити сім’ю, в уяві більшості романтичних осіб малюється картинка, де є особливий світ, призначений лише для двох, і ніхто не має права в нього втручатися. Проте, зовнішній блиск всій цій ситуації проходить досить швидко і вже не тільки друзі та родичі починають зазіхати на особистий простір молодят, але і самі чоловік з дружиною намагаються проводити час з кимось ще.
Це явище цілком нормально і закономірно. Людина за своєю природою потребує уваги та спілкування. Родичі, друзі сім’ї, друзі кожного її члена, колеги по роботі – всі ці люди створюють сімейне оточення. І кожен з них, так чи інакше, впливає ззовні на сім’ю.
Ідеальний варіант шлюбу – це взаємна рішення подружжя бути разом, відносини, які будуються на повазі один до одного та вибору партнера. Тому впускаючи в своє серце коханої людини, другого слід примиритися з тим оточенням, яке існувало до нього. Поєднуючи два різних світу, формується, таким чином, нове сімейне оточення.
Роль оточення в житті сім’ї займає важливе місце за значимістю. Вступаючи в шлюб, дуже важливо визначити для себе так звану ієрархію потреб, іншими словами, вибудувати ланцюжок пріоритетів. Безсумнівно, на першому місці повинна бути друга половинка і спільні діти. Ці люди повинні займати 50% життя та інтересів людини. Інші ж 50% слід розділити між родичами, друзями, колегами та іншими менш важливими особами.
Вплив ззовні на сім’ю носить різний характер: як позитивний, так і негативний. Звертаючись за порадою до близькій людині ми, самі того не помічаючи, можемо завдати шкоди своєму шлюбу, навіть, якщо порадник бажає нам виключно добра. Тому, перш ніж сформувати коло людей для спілкування на тему життя вашої родини, слід провести ретельний аналіз і постаратися максимально огранити своє гніздечко від негативного впливу ззовні.
сьогодні о 14:42  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: