Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Особою в суспільство
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Психологія
Останнім часом все важче зустріти людину, у якої не було б особи, а на обличчі – шкіри.

І якщо за цією шкірою не доглядати, то дуже скоро холод, пил і сніжки з бруду перетворять її в якусь подобу прищавою дублянки. Адже зберегти свіже та приємне у будь-який час доби особа дуже просто!


Перший крок

Дивно, але для того, щоб обличчя було чистим, його треба мити! Забудь про мило – воно занадто агресивно. Використовуй тільки кошти, призначені для шкіри обличчя. Видави трохи на долоню і подушечками пальців інтенсивно розподіли по всі поверхні (це важливо!) особи. За 30 секунд цілком вистачить 2-3 рази на день буде достатньо.

Другий крок
Отже, ти змив з лиця бруд. Але рано святкувати перемогу. Тепер потрібно видалити омертвілі клітини шкіри за допомогою скрабу. Тими ж рухами, якими ти мив лице у минулому пункті, ретельно обробити шкіру протягом тих же 30 секунд. Не шкодуй себе, але і не скобли занадто сильно, щоб уникнути мікротравм. Повторюй процедуру 2 рази в тиждень.

Крок, який після другого
Час для тоніка, який не тільки пом'якшує і живить твою шкіру, але і видаляє залишки попередніх засобів. Якщо у тебе тонік у формі спрею, то просто опрыскай ним особа. Якщо в пляшечці, протри шкіру змоченою їм ваткою.
Фото 1 - Лицом в общество
Крок четвертий
Роби маски. Якщо у тебе жирна шкіра, тобі підійдуть маски на основі глини. Сухій шкірі потрібні зволожуючі маски. Роби це один раз в тиждень. В інші дні зволожуй шкіру засобами, що не містять масла – на водній або силіконовій основі.
 
Що вибирати?
Практично всі косметичні компанії мають свою лінію чоловічої косметики: Biotherm Homme, Сlarins, Clinique, Vichy Homme, «Мен Експерт» від л'ореаль і т. д. Компанія
Nickel, наприклад, робить косметику тільки для чоловіків. Мало того, парфумерні компанії на додаток до туалетної води (та іншим пахнуть рідин) роблять серії засобів по догляду, об'єднаних одним ароматом – так що, щоб ти не робив, ти будеш пахнути однаково добре. Так, вибирати тобі доведеться довго. Але можеш зекономити час, проконсультувавшись з косметологом або дерматологом.

.
сьогодні о 12:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: