Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Оригінальна пропозиція вийти заміж
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Як часто можна побачити в голлівудському фільмі, як закоханий чоловік робить незвично і красиво пропозицію руки і серця своїй дамі.А дівчата, дивлячись на такі моменти, мріють, щоб і в їхньому житті з'явилися такі принци, готові заради них на неймовірні вчинки.На жаль, таких героїв із фільмів в наш час трохи.Чоловіки стали більш впевненими в собі в плані відносин і думають, що варто їм лише поглянути на дівчину, і вона розтане.Але не все так просто.Як би вона вас любила, якщо романтики у ваших стосунках не буде, вона піде.

Оригінальна пропозиція вийти заміж

Чим може здивувати молодий чоловік свою обраницю, якщо у відносинах він був надто уважним, або, навпаки, рідко удостоював компліментами свою кохану?10

Запропонуйте їй вийти заміж! Але не просто підіть в ЗАГС і подайте заяву, а зробіть це красиво.Способи, як це зробити оригінально і незвично, можна побачити в тих же фільмах або звернутися в агентство, що надає такого роду послуги.

Головне, щоб сюрприз був несподіваним для вашої половинки.Ось кілька способів зробити красиво і романтично пропозицію руки і серця, щоб ваші онуки переказували своїм онукам про цю подію.

Ідеї, як зробити дівчині пропозицію9

 1. Якщо у вас з вашою супутницею навіть не було натяків щодо весілля, то можна вибрати день і відразу піти в ЗАГС подавати заяву.А вже саме там піднести їй кільце.Тільки щоб робити такий шоковий і різкий крок, потрібно бути впевненим у її почуттях, щоб не вийшло неприємної ситуації.
 2. Для пропозиції можна вибрати будь-романтичне місце, ресторан, прогулянка на катері, вечеря при свічках будинку.Або вибрати, навпаки, екстремальне місце для проведення часу, і там запропонувати супутниці вступити в законний шлюб.Наприклад, на дайвінг.Заздалегідь сховайте кільце на дно, а коли підете з дівчиною на заплив, то ненавмисно знайдіть знахідку і вкладіть записку, щоб на березі вручити їй кільце.
 3. Можна запросити свою обраницю в ювелірний магазин під приводом вибору сережок.А вже на ділі запропонувати вибрати кільце для заручин.Після такого подарунка запропонувати зв'язати узи.
 4. Якщо сім'я супутниці досить консервативна, то попросіть згода її батьків.І потім вже зробіть пропозицію.
 5. Досить романтичним буде надіслати букет троянд, і там буде записка з пропозицією бути завжди разом.
 6. Є й ті, хто влаштовує свято на честь своєї половинки.Природно, їй і всім запрошеним придумують причину урочистості.Обраниця, нічого не підозрюючи, веселитися з гостями.І вже наприкінці заходу супутник пропонує при всіх стати подружжям.З одного боку, гарний вчинок, і супутник говорить про свою любов усім.Але дівчина, якщо надто скромна, може не оцінити цього.
 7. У багатьох іноземних серіалах закоханий зізнається в любові, граючи серенаду під вікном.Можна зробити також, при цьому супроводжуючи все це пропозицією.
 8. Способів дуже багато.Все залежить від фантазії, фінансових можливостей і часу.

Романтична пропозиція руки і серця7

Самим незвичайним і романтичним виглядом пропозиції з представлених вище ідей буде запрошення обраниці в романтичне місце, або на екстремальний захід. Але все повинно виглядати як звичайний вечір.А ось там можна піднести букет її улюблених квітів з запискою і коробочкою, де буде обручку.Після такого вона точно погодитися стати вашою.

Поради, як правильно запропонувати руку і серце6

 1. Головне, чого не варто робити, коли збираєтеся просити її стати вашій офіційній супутницею, так це настоювати.Будьте впевнені, що вона сама хоче цього.
 2. Роблячи пропозицію, будьте галантним, щедрим на компліменти.
 3. Виберете відповідний день для цього.Можливо, дата знайомства, дата дня народження, 14 лютого.Докладніше в статті: В які дні одружитися в наступному році?
 4. Атмосфера місця, де ви будете робити їй пропозицію, повинна розташовувати даній дії.
 5. Не забудьте про кільці.
 6. Зверніть увагу, які традиції в її родині.Можливо, слід просити дозвіл у її батьків.
 7. Вибираючи спосіб своєї пропозиції, врахуйте характер своєї супутниці.Хтось любить все витончене, гламурну і для них важливо розповісти всьому світу.Інші вважають такий момент особистим і розповідати комусь не збираються.
 8. Але будь-якій особі прекрасної статі, який би характер у неї не був, буде приємно почути, як ви її любите і будете дуже щасливі пов'язати з нею своє життя.

Читайте також:

Дата заміжжя.Нумерологія

Секс до заміжжя

Проблеми заміжжя

Через деякий час виходити заміж?

.
20 січня 2018 в 18:23  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: