Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Операція «ОРГАЗМ»
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
Ми не вправі приховати від тебе способи, якими сміливці домагаються приголомшливо яскравої кульмінації.

Але зверни увагу: за наслідки відповідаєш ти сам.

Фото 1 - Операция «ОРГАЗМ»

КУЛЬКИ ЗА РОЛИКИ
У деяких племенах є чудовий звичай — творчо підходити, так сказати, до дизайну своїх статевих органів. З допомогою імплантації паличок, кульок, вусиків та інших кісточок доблесні воїни перетворюють свої дітородні органи живе втілення самих збочених вібраторів із секс-шопів. Мета — назавжди виключити ймовірність зради: вважається, що жінка, дізналася радість зустрічі з таким членом, від сексу з простим пенісом особливого кайфу не отримує і бігати в сусіднє плем'я на сінник вже не стане.
Зі схожою метою деякі цілком цивілізовані чоловіки імплантують собі статевий орган різні предмети. Розділити цих сміливців можна на два типи: альтруїсти і закомплексовані. Перші йдуть на муки заради жіночого щастя, другі — щоб потішити своє самолюбство.
Раніше такими "операціями" частенько коротали час у в'язницях, в армії і на флоті, де "бувалі" обіцяли "салагам" лаври супердонжуанов, які нібито несе грамотно доопрацьований член.

Вживлені по колу кульки збільшують діаметр пеніса, а зроблені в потрібних місцях потовщення — впливають на найбільш чутливі точки, так що, по ідеї, відчуття від сексу у жінки повинні бути гострішою. Самому чоловікові такий тюнінг несе хіба що підвищену увагу в бані — сексуальні відчуття кульки не загострять. До речі, крім них практикується також вживлення стрижнів і несамовита операція по перетворенню головки члена в бутон троянди (для закінчених романтиків).
На жаль, в редакції дівчат, яким поталанило зустрітися з власниками подібних чоловічих достоїнств, ми не знайшли і довелося лізти в інтернет.

Якщо підбити статистику, то приблизно 80% жінок вважають, що член з кульками ніяких позитивних відчуттів їм не приніс. Приблизно третина з них відчували дискомфорт від однієї лише думки, що в них знаходиться "пеніс з начинкою". Ще близько 15% сказали, що їм все одно. І тільки 10% вважають, що імплантація робить відчуття від сексу гостріше.
Проводити опитування серед лікарів взагалі безглуздо — небезпека цих операцій, особливо зроблених в кустарних умовах, переважує всі уявні плюси.

ГОЛОС З МЕРЕЖІ
"Сама не пробувала, але подруга розповідала. Був у неї МЧ з кульками. Робиться це так: від зубної щітки откусывается шматочок пластмаси і ганяється у роті до тих пір, поки не вийде ідеально гладкий кулька. Потім робиться надріз крайньої плоті і цей кулька заталкивается під шкіру. Хтось обмежується одним-двома, але є фанати цієї справи. У них кульки розташовані по всій окружності голівки довгими ланцюжками."

"У мене був хлопець, потім він пішов в армію і там за якимось фигом вставив кулі, причому не кілька, а два, як вушка вийшли, прям на самому кінчику. Я коли цю "красу" побачила, села і заворожено йому кажу: "Не х.., а риба-молот, блін..." А він образився і сказав: "Я ще татуювання на сраці зробив, але якщо ти так реагуєш, то я тобі його не покажу."


Фото 2 - Операция «ОРГАЗМ»
СЕКС ЧЕРЕЗ НІС
За роки допитливих експериментів на тілі людини навряд чи залишилося ще хоч одне місце, не брала участь у тих або інших сексуальних дослідах. Але не поспішай в жаху закривати сторінку, носом пропонується тільки нюхати.
Є ціла індустрія різних засобів, які нібито посилюють сексуальні відчуття. Одне з найвідоміших — "попперс". Хімічно це амілнітрит або бутилнитрит — випаровується при кімнатній температурі рідина. Спочатку це отримане в 1857 році речовину використовували для лікування грудної жаби, але потім про жабу забули. Вдихає пари амилнитрита відчуває радість і легкість, у нього частішає серцебиття і розширюються судини. Ефект триває менше хвилини і розрахований на те, що людина вдихне препарат безпосередньо під час оргазму. Останній, у свою чергу, посилиться в рази, правда, іноді може закінчитися головним болем і нудотою.
Ставлення до попперсам неоднозначне — у деяких країнах їх не продають, в інших вони абсолютно легальні. Наша думка — хімія ззовні не потрібна, коли та сама людина може без всяких бульбашок отримати бажане посилення сексуальних відчуттів.

КУШЕТКА СЕКСОПЕВТА
Теле - і радіоведучий Семен Чайка (радіо СІТІ-FM) продовжує виховний процес, не відриваючись від роботи.

СЕКСУАЛЬНЕ ЗВИЧАЙНЕ
Нещодавно одна жінка в мій ефір заявила, що дуже розгубилася і не змогла відповісти на питання своєї шестирічної племінниці, яка в метро побачила целующуюся парочку. Не змогла 27-річна тітка чесно пояснити своєї маленької племяшке, що ці двоє роблять. Їй стало соромно. І є у цього діагнозу точну назву — святенництво сексуальне звичайне.
Як кажуть розумні люди, сексологами зовущиеся, святенництво — це якийсь звід правил і законів, які людина собі сам придумав, яких він сам дотримується. Є буква закону є дух закону. Так от у ханжі духу закону немає, є тільки правила. Чудово знаючи, що від точного виконання правил і законів до живого життя дистанція величезна, вони користуються своїми установками. Це просте бажання влади, тупий і всеосяжної. Тому що ханже заперечити практично нічого, особливо якщо це не дай бог впливова людина в колективі, клан або сім'ї.
А є ще й інша сторона — страх власних гріхів, щоб про них ніхто раптом не впізнав. Тобто, кажучи співчутливо, ханжа — це нещасний чоловік, який колись у дитинстві не вчасно увійшов у кімнату батьків. Ну йому дуже жорстко пояснили, що ось цього всього немає, ніколи не було і бути не може. Знаючи за собою ці жахливі думки, ці страшні бажання, ці неправильні наміри і дуже ганьбить їх рід і сім'ю інтерес, людина, ховаючи це, боячись собі в цьому зізнатися, стає пуританином, а в граничній стадії і ханжею. Тим, хто псує кров оточуючих, але сам займає дуже вигідну позицію: до нього неможливо причепитися.
Як же буває смішно і гидко, коли під час ефіру і після нього дзвонять мені в студію люди, якщо б тільки літні, але адже і молоді теж, і заявляють, що я розпусник, дітей мені виховувати не можна підпускати до мікрофона заборонно. Та і взагалі все, про що ми говоримо в ефірі, це розпуста і вульгарність! І так практично кожен вечір! Слухають кожен вечір і дзвонять кожен вечір одні і ті ж. Ось воно, найяскравіший прояв лицемірства — самому цікаво, відірватися неможливо, але зізнатися собі в цьому інтересі ніяк не можна. Жах! Ще раз залишається тільки висловити співчуття.
Однак, еврика! Є можливість врятувати від святенництва хоча б свого партнера. Якщо двоє люблять один одного, все у них склалося, а в сексі маса табу з чиєї-небудь сторони, здивований погляд на прохання про мінет або жах в очах при прохання встати, вибачте за прямоту думки, рак, то не все втрачено, є шанс все змінити. Тільки тут потрібно навчитися розмовляти, ласкою брати і розумінням. Інший раз і не збагнеш одразу, хто більший ханжа — той, хто не може погодитися на розпусне, з його точки зору, поведінка в ліжку, або той, хто не може розмовляти на ці тонкі теми. Більшість проблем на цьому ґрунті вирішуються любов'ю і ласкою, точно знаю. По собі.


ПИПИРСИНГ
Фото 3 - Операция «ОРГАЗМ»Дуже болюча, досить ризикована і взагалі сумнівна операція під назвою "інтимний пірсинг" — теж робиться не для краси, а для того, щоб секс розцвів новими фарбами. Перший час за них відповідає рана на найболючішому місці — вона ниє, свербить, іноді кровоточать і навіть гноїться.
Головна проблема: не всі віддають собі звіт в тому, що майстер, який проколов тисячу вух, зовсім не обов'язково впорається з імплантацією кільця в статевий орган. Це справжня операція, яку повинен робити людина з вищою медичною освітою. Так що бажаючим гордо дзвеніти у металошукачі треба вирушати не в тату-салон, а до лікаря.
Хлопчики — до уролога, дівчатка — до гінеколога. Познайомтеся з ним — це ваш найкращий друг на найближчі пару місяців: процес загоєння передбачає регулярні обстеження і обробки хворого місця. Зате потім деякі відзначають загострення відчуття при сексуальному контакті. Цій же меті служить пірсинг в сосках.

Правда, вчені з Пітсбургського університету встановили, що в 37% випадків проколу сосків результатом стала втрата сприйнятливості до ласки партнера, а ще у 21% були подразнення шкіри та інфекції. Що стосується пірсингу геніталій, то 31% учасників дослідження відзначили зниження чутливості. Але ще більше — 39% — зізналися, що пірсинг викликав у них проблеми з сечовипусканням: кільце позбавило їх можливості гордо написати ім'я коханої на снігу — на місце струменя прийшло якесь подобу душа, із-за чого справити малу потребу стоячи вони можуть тільки в непромокальному костюмі. Ну і, звичайно, залізна вставка практично виключає використання презерватива, так що за небезпечною операцією піде і небезпечний секс.

Небезпечна сережка і в іншому сенсі — судова практика пам'ятає позови жінок, які отримали серйозні і вельми неприємні травми під час сексу з пирсингованными молодцями.
Можливо, тому серед представниць слабкої половини суспільства більша частина різко проти пірсингу чоловічих достоїнств. Коротше, навіть якщо операція і принесе бажаний ефект, будь готовий до того, що кількість тих, хто захоче зайнятися з тобою сексом, зменшиться. І, як ти розумієш, деякі дівчата будуть відмовляти в самий відповідальний момент — коли вперше побачать ту саму сережку.

ГОЛОС З МЕРЕЖІ
"Я б не дозволила таку бяку пхати. Метал окислюється. Навіть хірургічна сталь (знаю по своєму пірсингу в пупі)."

"У мене один знайомий зробив. Лікарі довго і наполегливо боролися за порятунок його члена і... не змогли врятувати — залишився тільки кінчик, щоб попісяти. Тепер хлопець п'є гірку і проклинає той день і годину, коли йому ця ідея прийшла в голову."

"У мене був партнер з пірсингом на члені. Різниці в відчуттях ніякої взагалі. Крім того, у мене стояла спіраль. Уявляєте, який міг бути нещасний випадок."

"У мене у друга пірсинг члена — у лазні він довго перебувати не може..."


Фото 4 - Операция «ОРГАЗМ»

ДОБРЕ ЗАБУТЕ СТАРЕ
Вчені давно намагаються довести: все, що пов'язано з любов'ю і ставленням підлог, — хімія, а емоції і відчуття — прямий наслідок дії різних речовин і гормонів. Можна сперечатися, але заперечувати їх роль так само безглуздо, як машині намагатися довести, що вона їде не з-за бензину, а тому, що її вабить дорога.
Хелен Фішер, професор антропології американського університету Рутгерс, досліджувала "хімію любові" і прийшла до висновку, що навіть романтичний настрій перших місяців закоханості можна перевести на мову формул. Таємниця закоханих в допаміну і фенилэтиламине — речовин, що діють на мозок схожим з амфетамінами чином. Від них — п'янке відчуття легкості, відсутність апетиту, безсоння і дивні вчинки.
Правда, довше 30 місяців твій організм підтримувати себе в цьому стані не буде. Ейфорія закінчиться, а в якості компенсації мозок забезпечить тебе ендорфінами. Результат — відчуття затишку і гармонії у компанії подруги.
Подобається це не всім: людей, весь час шукають нових партнерів, можна вважати допаминовыми і фенилэтиламиновыми наркоманами — знову закохуючись, вони продовжують п'янке стан Ромео.
Але це не найкращий варіант, адже твій організм на генетичному рівні знає, як зберегти любов на протязі довгих років, заохочуючи тебе адреналіном, то окситоцином, то серотоніном.

Самий вірний спосіб знову отримати такі ж гострі враження, як в перший раз: повернути дві головні складові першого сексу — хвилювання і новизну.
Переживання з приводу першого сексу і його передчуття викликають потужний прилив адреналіну. Він підвищує можливості організму і загострює відчуття. Викликати схожу реакцію можуть дві речі: довге очікування сексу і гучна сварка з коханою, закінчується не менш бурхливим примиренням. Якщо другу змоделювати ситуацію складно, то першу — цілком під силу кожному.
Довгі поцілунки, довга прелюдія — загалом, все те, що з часом у відносинах відходить на другий план, потрібно повернути в первозданному вигляді. Кіно, прогулянка, парк атракціонів — чим довше і болісніше буде очікування сексу, тим гостріше потім виявляться емоції.

ГОЛОС З МЕРЕЖІ
"Я нещодавно зав'язала йому очі, напнула на себе шмоток скільки змогла і все таке, щоб побільше було застібок. Мені було дуже смішно, як він все це наосліп ощупывал, розв'язував, розстібав... Останні шмотки вже здиралися з первісним гарчанням. Повний ульот!"

"Нас з чоловіком дуже заводить, коли секс починаємо з фотографування одне одного. Відчуваєш себе порнозіркою."

"А я знаєте, як на природі люблю? Прямо в машині... заїжджаєш куди-небудь в безлюдне мальовниче містечко, відкриваєш двері... на заднє сидіння переміщаєшся — і вперед! Кайф!"

"В армії була справа, на столі командира роти, коли він в цей час знаходився метрах в ста, тільки в іншому приміщенні, буря емоцій!"

"Мій любить, коли я роблю йому мине, а він в цей час працює на компі, так це заводить!"

"Приготувати пиріжки. Всередину насовать різнокольорових кульок. І подати з меню. Білий кулька — цілу праве яєчко — 4 рази. Зелений — танцюю стриптиз під Гімн Радянського Союзу. І так далі."


Фото 5 - Операция «ОРГАЗМ»

ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ ВСІЄЇ СПИНИ
Девід Леві, дослідник штучного інтелекту з голландського університету Маастрихта, в інтерв'ю журналу LiveScience запевняв, що в 2050 році секс з роботами стане реальністю, але, як з'ясовується, і сьогодні електрика здатне послужити справі загострення сексуальних відчуттів. Бажаючим отримати оргазм з розетки слід купити квиток в Північну Кароліну, де живе анестезіолог Стюарт Мелой.
Одного разу під час процедури, що передбачала введення електродів у спинний мозок, його пацієнтка несподівано зазнала дуже сильний оргазм. Але ще більшу радість пережив Стюарт, який зрозумів, що електростимуляція спинного мозку здатна викликати оргазм у будь-якої людини. Тобто можна в буквальному сенсі зробити пульт, одне натискання на кнопку якого викличе масу приємних емоцій. Зараз пан Меллой продовжує свої дослідження, і заважає йому тільки настирлива пацієнтка, що вимагає продовження лікування.
Поки досліди не закінчені, які бажають урізноманітнити свій секс залишається запропонувати уявити себе на місці доктора Мелоя, а свою подругу — в ролі його пацієнтки. Якщо з фантазією все в порядку, відчуттів така сексуальна гра принесе не менше, ніж відкритий американським вченим феномен. Як радять досвідчені гравці, головне — спонтанність: якщо домовлятися заздалегідь — все закінчується сміхом, але якщо один партнер несподівано починає грати, а другий по ходу підлаштовується — у фіналі буде божевільний секс.

ГОЛОС З МЕРЕЖІ
"Розговорилися з чоловіком про карнавалах. Я вголос пошкодувала про те, що в нашій культурі не прийнято карнавальні ходи. І тут мій чоловік почав мені тихесенько розповідати, ЯК це було б. Так чудово представився Венеціанський карнавал, факели, музика, сміх, незнайомець у масці. Він шепоче мені на вухо милі непристойності, а я стою, сором'язливо прикриваючись віялом. А потім відводить мене в темряву, де затихають звуки карнавалу, причому я не знаю ні його імені, ні статусу, ні навіть його обличчя — має значення тільки те, що він чоловік, причому привабливий чоловік..."

Фотограф: Віктор Горбачов
Візажист: Малова Наталія
Модель: Олександра Лобанова (Point)

.
21 січня 2018 в 13:00  |  Переглядів: 7  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: