Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Око відродження
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Психологія
Завдяки нашому веб-редактору Ірині Пасадской полредакции справно починає свій день з цієї тибетської гімнастики.

1 Встань прямо, витягни руки в сторони. Обертайся навколо своєї осі за годинниковою стрілкою. У перші кілька тижнів занять вистачить трьох повторень (це стосується всіх п'яти вправ), потім потижнево додавай ще по разу.

2 Ляж на спину, витягни руки вздовж тулуба і притисни їх до підлоги. Підніми спочатку голову, потім прямі ноги вертикально вгору. Повільно повернися у вихідне положення. Слідкуй за правильним диханням: під час підйомів голови і ніг роби глибокий вдих, під час опускання — видих.

3 Встань на коліна, притисни підборіддя до грудей. Руки опусти на задню поверхні стегон. Закинувши голову назад і роблячи глибокий вдих, выпячивай грудну клітку і прогинай хребет, злегка спираючись руками об стегна. Видихай і повертайся у вихідне положення.

4 Сядь на підлогу, витягни вперед прямі ноги, притисни підборіддя до грудей. Випряміть хребет, поклади долоні на підлогу з боків від сідниць. Запрокінь голову назад і глибоко вдихай, тулуб підніми вперед до горизонтального положення. Затримайся в цій позі на кілька секунд і сильно напруж всі м'язи тіла. Потім розслабся і, видихаючи, опустися назад на підлогу.

5 Прийми упор лежачи прогнувшись і закинувши голову. Спирайся на долоні і пальці ніг. Потім з глибоким повільним вдихом піднімай сідниці, одночасно рухом шиї притискай голову до грудей. Ноги повинні бути прямими, якщо важко — злегка відірви п'яти від підлоги. На видиху повертайся в упор лежачи.

.
21 січня 2018 в 13:20  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: