Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Оформлення кульками своїми руками
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Оформлення
Повітряні кулі відразу створюють святковий настрій. Для дітей - це радість, для дорослих - це повернення у дитинство. Сьогодні вже неможливо уявити собі свято без барвистих арк і композицій з повітряних куль. А можливо виконати оформлення кулями своїми руками ? При бажанні, терпіння і фантазії, звичайно, можливо. Спочатку придбайте необхідні матеріали: кульки, насос та стрічки для оформлення.

Кульки


Кульки бувають різних розмірів: 12 дюймів - звичайний кулю, середній - 9 дюймів і маленький - 5 дюймів. Кульки бувають матові і прозорі. В супермаркетах кульки продаються великими упаковками. Купіть відразу кілька упаковок. Зверніть увагу на кольори кульок.
Коли ви запаслися всім необхідним, то потрібно продумати оформлення кулями своїми руками .


Перш ніж починати складати композиції з кульок, навчитеся їх зав'язувати. Кульки зав'язують вузликом без ниток. Трохи тренування, і у вас все вийде.

Основні композиції


Квітка - це базова композиція. Для неї необхідно 4 звичайних кульки і один маленький. Надуваєте і зав'язуєте всі кульки окремо. Зв'яжіть два великих кулі разом, двійки накладаємо одну на іншу і перекручуємо. Отримали основу квітки. В середині закріплюємо маленький куля. Квітка готовий. Ця проста композиція може стати основою оформлення кулями своїми руками інтер'єру.
Квіти можна прикрасити стрічками і прикріпити на стіні, на шторах, на перилах сходів. Можна скласти букети з квітів.
Люстра - ще одна досить проста у виконанні композиція. Складається «люстра» з двох четвірок великих куль і маленького посередині.
Використовуючи ці дві основні композиції і фантазію можна красиво прикрасити інтер'єр до свята. Якщо до цих композицій додати ще гірлянду, то ви вже будете майстром оформлення кулями своїми руками.

Гірлянда. Робимо четвірки з куль і з'єднуємо їх за допомогою стрічки, або волосіні. Як бачите, в оформленні кулями своїми руками нічого складного.
Заздалегідь розрахуйте кількість куль, необхідних для гірлянди. Приблизний розрахунок такий: на один метр гірлянди потрібно 16 великих куль, або 28 середніх, або 40 маленьких. З маленьких кульок гірлянди виходять більш акуратні. Продумайте кольорову гаму: гірлянда може бути однотонної або з двох кольорів. Якщо ви робите гірлянду з двох кольорів, то її можна робити смугастої, з'єднуючи четвірки різних кольорів, або крученою, використовуючи два кольори в одній четвірці.
За таким же принципом роблять і колони, стовпчики і піраміди з куль.
Залишилося тільки набратися терпіння, трохи тренування, і ви зможете чудово виконувати оформлення кулями своїми руками.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: