Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Одяг для годуючих мам
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Своїми руками
'Одяг
Бути привабливою жінка хоче завжди, незалежно від свого статусу. Годуючій мамі точно так же хочеться виглядати красиво, як і зірку подіуму. Тим більше, що вона позбулася свого животика, фігура починає приходити в норму. Але під час вагітності жінки не думають про те, що вони будуть носити після пологів, тому з шафи дістаються старі сукні, халати. А якщо мама трохи розповніла, то в хід йдуть старі сорочки та футболки чоловіка. Але хіба це одяг для годуючих мам ?
За рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров'я годувати дитину груддю необхідно до двох років. І весь цей час жінка повинна ходити в старих футболках?


Звичайно, ні, зараз цілком достатньо фірм і магазинів, що випускають одяг для годуючих мам.

Вимоги до одягу для годуючих мам


Якою ж має бути одяг для годуючих мам ?
Насамперед, у цій одягу повинен бути простий і вільний доступ до грудей, щоб мати могла годувати свого малюка на першу вимогу і непомітно для оточуючих. При цьому плечі, пахвові западини і груди повинні бути прикриті від протягів. Матеріали, з яких шиється одяг для годуючих мам, повинні бути натуральними і гіпоалергенними. Адже мама прикладає немовля саме до цих матеріалів. І, природно, одяг для годуючих мам повинна бути модною, зручною і красивою.

Як правильно вибрати одяг для годування


Почнемо з підбору бюстгальтера. Він повинен надійно підтримувати груди. Бюстгальтер повинен бути без кісточок і мати кишеньки для прокладок, які захистять від протікання молока. Чашки повинні розстібатися і відгинають, забезпечуючи доступ дитини до грудей. Особливу увагу приділіть правильному підбору розміру, тим більше, що розмір грудей змінився: бюстгальтер не повинен бути вільним, інакше не забезпечується підтримка грудей, але й не повинен здавлювати груди.
Отже, вибираємо одяг для годуючих. Правильно вибирайте розмір одягу. Не варто брати одяг меншого розміру, особливо якщо вона здавлює груди. Краще віддати перевагу моделям вільного покрою: разлетайкам, тунік.
Вибирайте одяг по погоді. Для літньої спеки підійдуть моделі з льону та бавовни. Для зимових холодів вибирайте моделі, які захищають груди від холоду.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: