Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Новий рік
Новий рік – мабуть, найбільше сімейне свято. Ніщо так не зближує, як приготування до важливої події і відчуття близькості чарівництва. Згадайте, як щороку ви збирайтеся усіма близькими вам людьми і за келихом шампанського слухайте бій курантів, мова президента, загадуйте чергове бажання і мрійте, щоб наступний рік пройшов без проблем і негараздів.
Новий рік у сімейному житті відіграє важливу роль. Адже це свято згуртовує родичів і друзів. Можливо, ви давно не бачилися, скучили, а новорічні канікули як не можна до речі підійшли до вас з розпростертими обіймами. У цей день в повітрі витає не тільки аромат мандарин і ялинових голок, але і душевна теплота. Стільки подарунків та побажань ви отримуйте хіба що тільки на свій день народження.
Окремою темою є прикрашання ялинки. Ваші діти по достоїнству оцінять цю подію. Найкраще буде, якщо ви купите справжнє дерево. Повірте, ялиновий аромат і відчуття майбутнього дива запам’ятаються всім домочадцям на все життя.
Дуже зручним пристосуванням для запам’ятовування різних дат, є календар подій. Можна створити свій власний календар або придбати вже готовий, там ви знайдете список іменин, офіційні свята, а також вузькоспеціалізовані свята, які ми не відзначаємо регулярно, але їх цікаво було б дізнатися. Якщо ви вирішили зробити свій власний календар подій, складності в цьому бути не повинно. Придбайте щоденник або зошит, блокнот, книжечку для записів, де немає зайвої інформації. Позначте там ті дати і події, які важливі саме для ваших членів сім’ї. Це можуть бути як особисті дати, так і міжнародні такі свята як Новий рік.
А поради, як відсвяткувати і що подарувати своїм коханим на Новий рік, можна знайти далі в статтях.
сьогодні о 14:41  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: