Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Нові технології в одязі 2012-2013
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Психологія
Думаєш, пробравшись в наші гаджети і побутову техніку, нові технології не пролізуть до нас в кишені і черевики? Як же! Нестримний прогрес. І в одязі там від цього хай-тека точно одна тільки радість. Фото 1 - Новые технологии в одежде 2012-2013

1/

Ламаєш голову над тим, що надіти на діловий костюм в прохолодну погоду? Ось тобі пальто з стьобаною вовни Lab Pal Zileri. У нього цікава технологія виготовлення: пальто заповнюють пухом за допомогою спеціальних шприців, що робить його дуже легким і водночас теплим.

Температурний режим: до -10 °C

Фото 2 - Новые технологии в одежде 2012-2013

2/

Йти на компроміс — добре. Але тільки не зі своїм взуттям, жертвуючи стилем заради комфорту, або навпаки. Супергибкие черевики від Santoni до компромісів не готові. Завдяки спеціальній технології Goodyear Bologna їх можна просто скласти навпіл, не пошкодивши шкіру! Так що навіть класичні монкі (черевики з подвійною пряжкою) тепер гнуться і не скаржаться.

Температурний режим: до -10 °C

Фото 3 - Новые технологии в одежде 2012-2013

3/

Ці черевики Swims класичної форми «міські башмаки» відмінно підходять для довгих прогулянок, особливо в дощові дні. Основний матеріал — дихаюча тканина нового покоління, оброблена непромокаючої просоченням, — дозволяє залишатися ніг сухими, а тобі — пристойно виглядати в будь-яку негоду.

Температурний режим: до -10 °C, водовідштовхувальні властивості

Фото 4 - Новые технологии в одежде 2012-2013

4/

Пуховик Ramche від Berghaus — мандрівник зі стажем. Фінальний дослідний зразок тестував альпініст Мік Фоулер у своїй тріумфальній експедиції на раніше не підкорену вершину Мугу Чули в Гімалаях і залишився страшно задоволений. Ramche технологічний «від голови до хвоста» — починаючи з незнімного капюшона, який в разі потреби можна надіти каску, і закінчуючи гідрофобним пухом, який поглинає менше води, сохне і швидко відновлює первинний об'єм. Носити таку високотехнологічну новинку варто в холодну погоду у справді екстремальних умовах.

Температурний режим: до -30 °C, водовідштовхувальні властивості

.
21 січня 2018 в 11:06  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: