Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
У Цукенберг 6 блог
Google визнає витік даних
У 2011 році Google запустила в якості суперника Facebook мережі Google Plus. Зараз платформа закрита для споживачів. Причиною цього є програмний збій, який давав розробникам додатків несанкціонований доступ до деяких приватних даних користувача. Проблема була відома Google з березня цього року.

До 500 тисяч облікових записів вплинуло
За допомогою програмного збою розробники додатків можуть отримати доступ до імені, адреси електронної пошти та зайнятості, статі та віку користувачів, допущені компанією Google. Інші дані не впливають. Помилка була виявлена ​​в березні 2018 року та виправлена ​​негайно. Сама Google не вказала, як довго цей розрив був. Потенційно можуть вплинути профілі до 500 000 облікових записів Google Plus. Однак компанія не могла дати більш конкретну інформацію, оскільки журнали використання зберігалися лише два тижні.

Розрив, але існує з 2015 року, «Wall Street Journal», повідомляється на межі з посиланням на внутрішні документи Internet Group. Google не дійсно ніяких доказів зловживання даних, але не достатньо інформації, щоб повністю виключити його, він гарячий. У березні група вирішила негайно не інформувати громадськість про відкриття.

За словами споживачів, Google Plus практично не використовується в даний час, і 90 відсотків взаємодій займає менше п'яти секунд, повідомляє інтернет-компанія. Припинення споживчої версії повинно бути завершене після десятимісячного перехідного періоду наприкінці серпня наступного року. Таким чином, Google офіційно визнає явну поразку у змаганнях в мережі через Facebook. Для внутрішнього спілкування в компаніях Google хоче продовжувати керувати сайтом
Читати далі..
Приватні дані від 500 000 користувачів соціальної мережі Google Plus можуть опинитися на вулиці. Компанія Google вирішила зберегти витоку даних під кришкою, і Google підтверджує це після повідомлення від The ​​Wall Street Journal.

Компанія Google оголошує про завершення споживчої версії Google Plus у повідомленні про вразливість. Соціальна мережа була запущена в 2011 році як конкурент для Facebook, але ніколи не вийшла з поля.

Соціальні медіа знаходяться під збільшувальним склом, оскільки великий обмін даними в Facebook, який також був оголошений навесні. Третім сторонам було надано доступ до даних десятків мільйонів користувачів . Facebook у багато разів перевищує Google Plus.


За даними Google, в березні виявлено помилку в програмному забезпеченні. Ця помилка гарантувала, що дані, які користувач не надав "публіці", все ще можна знайти протягом двох тижнів. Це включало в себе інформацію про імена, адреси електронної пошти, професії, стать та вік користувачів, але не повідомлення, фотографії, відео або номери телефонів.
Технологічний гігант стверджує, що так звана "помилка" в програмному забезпеченні була виправлена ​​в тому ж місяці, і вона не має ознак того, що зловмисні сторони бачили або неправильно використовували цю інформацію. Google не повідомляє з певністю, які користувачі постраждали від витоків.

У наступні десять місяців компанія Google Plus буде виключена для споживачів. Послуга також може використовуватися компаніями. Ця гілка існує.
Читати далі..
Google закриває соціальну мережу соціальних мереж "Plus" для споживачів після виявлення у березні виявленого недоліку, який міг би показати деякі особисті дані до 500 000 чоловік.

Оголошення з'явилося в понеділок на блогі, який ознаменував перше публічне опитування Google про помилку конфіденційності.

Google навмисно уникає розкриття проблеми на той час, частково, щоб уникнути регуляторного контролю та пошкодження його репутації, згідно з історією Wall Street Journal, яка цитувала анонімних осіб та документи.

Американська компанія відмовилася коментувати доповідь Журналу і повністю не пояснила в своєму повідомленні в блозі, чому вона утрималася від виявлення помилки до понеділка.

Помилка Google Plus дозволило б дозволити до 438 зовнішніх додатків, щоб згортати імена користувачів, адреси електронної пошти, професії, старі та вікові категорії без дозволу.

Компанія не знайшла жодних доказів того, що будь-яка особиста інформація, на яку поширюється плюс порушення, була використана неправильно.

Часові строки, викладені компанією Google, вказують на те, що компанія виявила, що конфіденційність минув приблизно в той же час, коли Facebook перебував під пожежами в результаті витоку в набагато більш популярній соціальній мережі.

Розбиття Facebooks показало персональну інформацію від 87 мільйонів користувачів Cambridge Analytica, компанії з видобутку даних, пов'язаної з кампанією президента Дональда Трампа 2016 року.

Запущений в 2011 році, Google Plus повинен був бути претендентом на Facebook, в якому зараз налічується більше двох мільярдів користувачів.

Проте Плюс вискочив і швидко перетворився на цифрове місто-привид, спонукавши Google почати де-підкреслювати це кілька років тому.
Читати далі..
У ході сторонніх оглядів контролю за безпекою та конфіденційністю, що отримали назву Project Strobe, компанія Google оголосила сьогодні на своєму блозі, що припинить роботу служби Google+ після того, як виявиться, що приватна інформація про користувача може бути оприлюднена. Огляд виявив, що помилка в програмному забезпеченні дозволила додаткам отримати доступ до полів профілю, які не були позначені як загальнодоступні, хоча Google заявив, що немає жодних доказів того, що будь-які дані профілю були неправильно використані. У той час як обсяг даних був мінімальним і, як повідомляється, обмежувався іменами, адресами електронної пошти, професією, статтю та віком, компанія Google заявила, що низький рівень усиновлення Google+ також відіграв чинник у рішеннях гіганта щодо припинення надання послуги.


"Огляд підкреслив важливі проблеми у створенні та підтримці успішної служби Google+, яка відповідає очікуванням споживачів", - заявив в анонсі співробітник Google і віце-президент з технології Ben Smith. "Зважаючи на ці виклики та на дуже низьке використання споживчої версії Google+, ми вирішили залишити споживчу версію Google+." Ті, хто потрапив у потяг до Google+, матимуть 10 місяців, щоб перейти від нього, і протягом цього часу їм буде надано інформацію про те, як перенести свої дані. Смерть Google+ стосується лише окремих осіб, оскільки Сміт зазначив, що продукт краще підходить для підприємств і продовжуватиметься в такому вигляді.

Запущений у 2011 році, Google+ рекламували як широкомасштабну платформу соціальних мереж, яка давала більше можливостей для участі, ніж інші сайти соціальних мереж. Проте, здається, що люди ніколи не звикли користуватися ним так само, як і його однолітки. Якщо у вас є профіль Google+, але ніколи не публікували нічого, у вас є більшість. Дослідження у 2015 році показало, що 90 відсотків тих, хто має профілі Google+ , ніколи не створювали жодного повідомлення. У своєму анонсі Сміт виявив, що ті, хто займається Google+, зазвичай займають менше п'яти секунд. Це, поряд із завданнями забезпечення безпеки платформи, було названо основною причиною виходу з набору продуктів Google.

Окрім того, Сміт заявив, що внаслідок порушень даних Google посилює захист для всіх програм, які вимагають доступу до даних користувача. "Переходячи вперед, споживачі отримають більш точний контроль над даними облікового запису, які вони обмінюються з кожним додатком. Замість того, щоб побачити всі дозволені запити на одному екрані, програмам доведеться показувати вам кожне запитуване дозвіл, одне за раз, в межах свого діалогового вікна ", - пояснив Сміт. "Наприклад, якщо розробник запитує доступ до календарних записів та документів на Диску, ви зможете вибрати один із них, але не інший."

Якщо у вас є активний та процвітаючий обліковий запис Google+, Сміт зазначив, що порушення даних не включає "будь-які інші дані, які ви могли опублікувати або підключити до Google+ чи будь-якої іншої служби, як-от публікації Google+, повідомлення, дані облікового запису Google, номери телефонів або Вміст G Suite ". Залишайтеся на зв'язку, щоб отримати додаткові відомості про найближчі місяці, пов'язані зі згортанням облікового запису та переміщенням ваших даних.
Читати далі..


Увечері 27 грудня російський телеканал РЕН ТВ повідомив, що народний артист СРСР Олег Табаков прийшов в себе, але нікого не впізнає. Стан 82-річного актора різко погіршилося 25 грудня. У зв'язку з цим лікарі прийняли рішення ввести Табакова в стан медикаментозної седації для того, щоб зняти навантаження з внутрішніх органів. Він вийшов зі штучної коми пізно ввечері 27 грудня.

Однак директор МХТ імені Чехова Юрій Кравець спростував інформацію про погіршення стану Олега Табакова. Він заявив, що ця інформація «не має під собою ніяких підстав», і «Олег Павлович відчуває себе нормально».

Нагадаємо, Табакова госпіталізували в кінці листопада. Ніяких офіційних заяв у зв'язку з цим не було. Сини народного артиста СРСР надали ЗМІ різну інформацію про причини госпіталізації. В результаті мас-медіа схилилися до версії, згідно з якою у Табакова діагностували сепсис, який був викликаний невдалим лікуванням зубів у дантиста.
Читати далі..
Дзеркало Тижня
Цивільний вчений Джейсон Мер за допомогою знімків, зроблених апаратом "Юнона", створив зображення, на якому можна побачити "обличчя" Юпітера. Знімок був опублікований на сайті NASA.

Як відзначають дослідники, внаслідок обертання зображення на 180 градусів два овальних урагани утворили "очі" планети і таким чином вийшло обличчя.

Оригінальний знімок був зроблений 19 травня, коли "Юнона" була на відстані 19433 кілометрів від поверхні Юпітера.

Два овальних штормуи утворюють "очі" планети.


"Юнона" була запущена 5 серпня 2011 року з мису Канаверал, вона є частиною програми New Frontiers . До "Юнони" на орбіті Юпітера працював зонд Galileo, але "Юнона" першої в історії буде робити обліт планети через її полюса. Апарат прибув на орбіту Юпітера 4 липня минулого року.
Читати далі..